סיפור די עצוב

דודי 32

New member
סיפור די עצוב ../images/Emo4.gif

קצת רקע- שנה שעברה כשרותם הייתה בגן חובה (להלן גן אולגה
) באחת הפעמים שהגעתי לקחת את הילדה ,תפסה אותי הגננת וסיפרה לי שמתוכנן להם טיול שנתי (ולא מדובר בטיול של יומיים בנחל ערוגות או נחל המפלים,רק בטיול של יום אחד לפארק ממול לגני התערוכה
),ולמרות שרוב המצטרפות הן האמהות רצתה גם לפחות 2 גברים שיצטרפו מה עוד שידעה שאני עם נשק ובמצב של היום לא יכול להזיק. כמובן שהסכמתי ואז בטיול הכרתי את חן,(חן היה הגבר השני שהצטרף לטיול). כבר באוטובוס השיחה גלשה לצעצועי גברים ,מכוניות,צבא,מטוסים, התברר שהוא עוסק בתחום של פיתוח מזל"ט בתצורת בקאיי (הכלים עם המצנח מעליהם שרואים בשרון),והם מזניקים אותו מחוות רונית. נזכרתי שכבר ראיתי את הכלי באוויר במהלך הטיסות שלי. כמובן שנוצרו קשרי ידידות טובים ויצא לנו להפגש עוד מספר פעמים, אם בארועים בגן, או במסיבות היום הולדת של הבנות שלנו. לפני כ- 3 שבועות ארעה תאונת דרכים בת"א בה נפגעו 2 אחים. אחד נהרג והשני נפצע קשה מאוד. חן הוא הפצוע. הבחור שוכב כבר כמה שבועות בטיפול נמרץ ,מרוסק כולו אחרי ששבר כמעט כל חלק בגופו. הצליחו להציל אותו ברגע האחרון אחרי שקרע את אבי העורקים. התוצאה הבחור משותק בצד אחד,מונשם,עדיין בתהליך של ניתוחים ומצפה לו עוד שיקום ארוך מאוד. יצא לי לדבר עם אשתו היום, ואני נוסע לבקר אותו ביום שני בערב בבי"ח כי בלעדיה לא יתנו לי להכנס אליו. לא בטוח שהוא יזהה אותי,הבנתי מאשתו שהוא במצב די קשה גם פנימית וגם חצונית לא הולכת להיות חוויה קלה אבל חייב לראות אותו ולגעת בו שידע שאנחנו שם גם אם לא יזהה. אני מסתובב עם זה בבטן כבר כמה שבועות והייתי חייב לפרוק. מצחיק איך דברים בחיים נכנסים לפרופורציות ו- 540 הרוגים בשנה בתאונות דרכים, ועשרות אלפי נפגעים זה לא סטטיסטיקה , אנחנו מזלזלים בנתונים עד שזה מגיע לאנשים שאנחנו מכירים ואוהבים. עשו טובה תזהרו שם בחוץ. הסטטיסטיקה אורבת לכולנו.

זיגזג

New member
אין מילים... ../images/Emo4.gif

כל מילה בטעם! נקווה שהוא יצא מזה כמה שיותר מהר....

ש ר i נ י

New member
עצוב ...עצוב וכואב ../images/Emo7.gif

הלוואי ויצא מזה ... רק חיבוק בלי מילים

Smile le

New member
ללא נושא

מקווה שהוא ייצא מזה עצוב נשארתי בלי מילים...

ס22ית

New member
האח ההרוג למד עם האקס שלי..

כמה שהעולם קטן...ומפחיד
ואני בהחלט מסכימה לזה ש"דברים בחיים נכנסים לפרופורציות".

Bassיסט

New member
דודי אחי אני מזדהה איתך חבל"ז!!!

גם לי יש חבר טוב מאוד שנפגע בתאונת דרכים וכרגע הוא נע בין בית לוינשטיין לבין תל השומר (כשהמצב שלו מחמיר) הוא משותק כולו יש לו פגיעות קשות מאוד במוח והוא מרוסק כולו אחי ראיתי אותו וזה היה אחד הדברם הקשים ביותר שראיתי עד עכשיו אני לא מאחל לאף אחד את התמונות האלה!!! כולו מונשם ומחובר למד דופק ולמוניטורים הוא כולו נרוסק לבן כמו סיד חיוור כולו... הקטע שאני מכיר אוו כל כך טוב ואת המשפחה ככה שזה ממש ממש ממש ממש כואב ליראות!!! חברה תיזהרו בבקשה בבקשה בכבישים זה מסוכן מאוד אז במיוחד בחורף... תהיו זהירים!!!

TzutZ

New member
דודי ../images/Emo24.gif

עוברת לי צמרמורת איומה בגוף... אני מקווה שהחבר יחלים מהר, והלוואי ויזכה לחזור לקדמותו. לך אני מאחלת שתהיה חזק! זה בטח לא קל לראות אנשים קרובים אלינו במצב כזה, ונכון- עד שזה לא פוגע בנו או קרוב אלינו הכל בגדר כתבה בעיתון... אנשים- תשמרו על עצמכם בכבישים, סעו בזהירות!

למעלה