סיפור אישי קצר (באיחור של יום).....

לוטן זק

New member
סיפור אישי קצר (באיחור של יום).....

אז נתחיל ככה: אתמול,(18.10.03), נסעתי למסלול בנען כמו כל בוקר שבת ללמד את החניך שלי (בר לביא) להטיס. ובשבילו ובשבילי זה היה היום הכי מוצלח שהיה מכיוון שאתמול בר ביצע את טיסת הסולו הראשונה שלו ונכנס לקטגוריית "העצמיים בתחביב". בבדאי לרובכם את מושג להרגשה הנהדרת הזו, של לראות את החניך שלך שולט לבד בטיסן ומסוגל להמריא, להטיס ולנחות לבד, בלי העזרה שלך. עכשיו יש לי מספיק זמן להתחיל להכניס את אחי ואת אבא שלי לתחביב היפה הזה. בשירשור הזה אני שם תמונות מאתמול בברנר ומלפני שבועיים במנחת בנען.

לוטן זק

New member
היא לא הפוכה....

לצערנו זה בא ככה מהחברה, צ'כים נו מה אתה מצפה מהם ליותר?

MOTTI ROCHLITZ

New member
../images/Emo12.gif לא הייתי מזלזל בצכים........

הם מבוני דאוני הרדיו המובילים בעולם. בברכה מוטי.

YHS

New member
אפשר גם להבין את היתרונות

שבהתקנת הסרוואים מעל הכנף - במקרה של נחיתות על מסלולי עפר, הסרוו יאריך ימים יותר.

לוטן זק

New member
במקרא הזה אתה אתה צודק...

אם הסרוואים למטה המסלול של נען יהרוס אותם, הבעיה היא שבנתיים המסלול הזה לא הורס את הסרוואים של הטיסן, אלה את כל הטיסן הזה.

ALON DORI

New member
שים לב

איך הטייס יושב שם כאילו כלום לא קרה... ניראה לי שהוא בהלם....

Guy Z

New member
טייס...... הטייס מת וסופח לאימפרית

צדקה... (הסיפור המלא) באותו היום שלוטן ריסק לו את הדבר הזה שמעופף נגד כל חוק והגיון(טיסן עקום!!!) ישבתי לי לעם חבר ועברנו על טיסן חדש שהוא הביא. במקרה, המכנסיים שלי ירדו מעט וצץ לו חריץ קטן. אדום לוטן החליט שמשעמם לו וזרק לי לתוך המכנס חצץ. כתגובה הלכתי לרכב שלו, עקרתי את הטייס הערקי שלו והסיפחתי אותו לאימפרית צדקה בע"מ. תמונה כבר תגיע.

לוטן זק

New member
לא רק שהוא ישב לו על הטיסן כאילו...

כלום לא קרה, אלה גם החיוך לא ירד מפניו (והאמת גם ממני)

לוטן זק

New member
אני רואה שאוהד כבר הספיק לשים לפני

את התמונות מהמנחת בברנר שצילמנו אתמול אז אני לא השים את התמונות בשירשור הזה.

mr lavi

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo49.gifטיסת הסולו

תודה רבה זו באמת הרגשה טובה מאוד. בר לביא.

יונגרמן

New member
ניצול שירשור (סיפור אישי)

שלום לכולם! אז הסיפור הולך ככה: יום שישי אחה"צ-ערב אני מכין את הטיסן לקראת השבת מסדר כמה דברים במיכל דלק וקצת דלק משפריץ על הריצפה (גם הייתי צריך לנקות (FBI) את הריצפה אז מה זה כבר משנה...) בקיצור סיימתי לעבוד עברתי על הריצפה לספוג את הדלק והכל כבר מוכן למחר! איזה שעה אחרי אמא בדיוק סיימה לעשות כביסה באה לשים את הכביסה בחדר והופ!! גליץ', כאבה קצת הרגל ולמחרת החלטנו ליסוע לבדוק מה יש לה שם... עשו צילום גילו שבר... ועכשיו אמא שלי חודש עם גבס! אז מסקנות: 1) דלק FBI מנקה מנועים סרוואים טיסנים וכל מה שתרצו... אבל לא רצפות! 2)היזהרו איפה שנשפך דלק! הרי אתם צריכים מישהו שיסיע אתכם לשטח בסופ"ש 3)אמא... מצטער!

Vintage

New member
החלמה מהירה.

תמסור לאמא שתרגיש טוב. ולקח לחיים הוא תמיד לנקות רצפה טוב טוב מדלק עם מסיר שומנים.

למעלה