סיפור אישי ובקשת עזרה

סרדין13

New member
סיפור אישי ובקשת עזרה

עד לא מזמן סחרתי באופציות ותעודות סל יש לי ידע נרחב ונסיון לא קטן, אבל הסנדלר במקרה הזה לא רק שהלך יחף אלא גם גרם לכוויות מסוכנות על סף פטאליות. בשורה התחתונה איבדתי את כל הוני ויותר מכך ( וזה סכום בכלל לא מבוטל שיכול היה להביא לרכישת נכס מכובד ללא משכנתא) אינני מתכוון להטיף לאף אחד מה לעשות, זו לא כוונתי בפנייתי אחרונה זו בקשתי מכם ויותר לא אטריד אתכם לעולם באם אתם מכירים גוף (לא אדם פרטי) שיוכל לסייע לי בנושא גמילה מההימורים האלה(בשבילי בלבד- לחלק מכם זה מקצוע ואני מאוד מכבד את זה) אם אתם מכירים כזה דבר,או ששמעתם על מישהו טוב אשמח לקבל המלצות מאחל לכולכם הצלחות ורק אושר אושר קטן מביא עושר גדול וחבל שאני הבנתי זאת בדיעבד.

סרדין 33 איבוד הון הגמילה הטובה ביותר

סרדין יקר,בוא ונבין את מה שאתה מספר לנו,אתה טוען שיש לך ניסיון רב בשוק ההון,הניסון והידע שלך ברמה של מקצוען היות ואתה קורא לעצמך סנדלר כלומר בעל מקצוע בתחום,היות והרכבת חלפה, אני מציעה לך ללמוד מהטעיות ,להבין שלעולם אסור לסכן את כל הונך,גם אם העתיד יזמן לך הון,וליבך ירצה לשוב ולהשקיע במוצרים בעלי סיכן גבוהה,לעולם לא לסכן שוב את הכל,תסכן עשר אחוז מהונך,הצלחת והרוחת תממש ותמשיך להשאר בגבול העשרה אחוז,הפסדת תתנחם שזה רק עשר אחוז תעשה הפסקה ואולי תבין שהעסק הזה הוא לא בשביך

למעלה