סיפורי אבא

easyrider2008

New member
סיפורי אבא

אבא שלי עלה לארץ באמצע שנות השבעים. הוא גדל בצפון מרכז לונדון והיה מעורבב בסצנת המועדונים בעיקר ובסצנת המוזיקה (מן הסתם חיי הלילה של לונדון באותם מימים) מכל הסיפורים שהוא זוכר או שסתם יצא לו לספר לי , אחד מהם היה על אריק ברדן: באותם ימים לאבא היה חבר טוב בשם TERY THE PILL הכינוי זה בגלל שהוא היה סוחר ספיד (הביטלס היו קונים ממנו שהם רק התחילו והופיעו בהמבורג במועדון חשפנות)לענייננו TERY נהיה המנהל או משהו כזה של החיות . אבא שלי נהיה סחבק של צ'אז ואלן פרייס , אפילו שאלן בא להופעה בקולנוע דן בזמנו אבא הלך מאחורי הקלעים לבקר אותו. מתישהו בחיי אני לא זוכר , היה איזה קטע ששכבתי על השטיח בבית ובהיתי על משהו ואז משום מקום אבא שלי אמר לי " אתה רואה מולך סולם? " עניתיי " מה?" אבא הגיב " באיזה מסיבה פרטית בבית של חבר אריק ברדן היה על אסיד , שכב על השטיח ועשה תנועות עם הידיים כאילו הוא מתפס ואמר שהוא מגיע לשמיים, הוא היה בטוח שהוא על סולם לשמיים" עוד אחד מסיפורי אבא. תענוג

Barmelai

New member
איזה כיף אבא שגדל בלונדון ../images/Emo10.gif

אבא שלי גדל בטרנסילווניה ולא הכיר אף אחד מהסצנה. כל מה שהוא הוריש לי היה זוג ניבים חד ומחרוזת של שיני שום עתיקים. "בן", הוא אמר לי, "קח את אלה, תחיה בלילה ותישן ביום. ככה תגיע רחוק". הגעתי לפה.

מורנא007

New member
...

זוכר את האבא הזה?:
http://www.youtube.com/watch?v=xGsTh_0Vsqo

למעלה