סינרל- איך אני יודעת אם אני משתמשת בו נכון?

סינרל- איך אני יודעת אם אני משתמשת בו נכון?

זה קצת מוזר ולכאורה זה הכי פשוט שיש- לחיצה לנחיר וזהו
אבל לפעמים נדמה לי שאולי לא לחצתי מספיק טוב/חזק ולא יצא מספיק חומר. מצד שני- אין סיכוי שאשחרר לחיצה נוספת ליתר בטחון (כי יכול להיות שסתם נדמה לי ואז זו תהיה מנה כפולה)

במרבית הפעמים יש לי טעם מריר ודוחה בפה כמה דקות לאחר השאיפה, ואני לוקחת את זה כסוג של אינדיקציה לכך שיצא
מצד שני- בחלק מהפעמים הטעם מגיע ממש מהר, בחלק יותר לאט, ולפעמים הוא חלש מאוד- ואז אני תוהה אם לא יצא מספיק חומר

ושאלה אחרונה- איך בעצם יודעים שנגמר החומר במשאף של הסינרל וצריך להתחיל חדש? אני משתמשת בו כמעט שבועיים (2 שאיפות בבוקר ו2 בערב) והבקבוק עדיין מרגיש כבד.
חשבתי בהתחלה שזה המשקל של הנוזל. אי אפשר לראות דרך הבקבוק את כמות הנוזל ולא מרגישים כמה יש בפנים כשמנענעים אותו.
בעקרון על האריזה כתוב 60 שאיפות וע"פ החישוב שלי הגעתי פחות או יותר לכמות הזו- אבל היום כשניסיתי להאיר עם פנס את הבקבוק נראה היה שמחצית ממנו עדיין מלאה בנוזל

אשמח לטיפים מהמומחיות- אני נורא בלחץ להרוס את הסבב הזה בגלל נטילה לא נכונה של הסינרל ולצערי ההוראות שמצורפות ממש לא עונות על אף אחת מהשאלות שהעליתי

גם אני נתקלתי באותן בעיות כמוך..

לגבי הגעה ל 60.. נראה לי שאם את מתקרבת לזה כדי ליתר ביטחון להחליף בקבוק..

לגבי איך יודעים שזה עובד- נראה לי הכי בטוח זה לעשות פעם בכמה ימים בדיקת דם לפרוגרסטרון ו E2.. זו הכוונה שלי לפחות (פעם בשבוע בערך)

בהצלחה!

אז זהו שאין לי מושג מה אמורים להיות הערכים בבדיקה

אני מבינה שאצלך הסינרל משמש כתמיכה (אגב, כתמיכה כלומר- התחלת לקחת אותו רק לאחר החזרה?) אבל אצלי הוא לא תמיכה (נראה לי)
בעקרון התחלתי לקחת פרוברה ל10 ימים בעקבות ביוץ ומחזור משובשים ולאחר כמה ימים התחלתי גם את הסינרל
לאחר 10 הימים של הפרוברה כנראה שהגיע סוג של מחזור ואז התחלתי גונאל 300 (במקביל לסינרל שלא הפסקתי לקחת)
&nbsp
בקיצור- אין לי מושג מה מטרת הסינרל כאן ובעוד שאני מניחה שבמעקב מחר אמורים לראות זקיקים שמתחילים לגדול (בעזרת הגונאל) מטרת הסינרל היא תעלומה עבורי

דווקא נשמע שהשימוש אצלך הוא השימוש היותר סטנדרטי של סינרל

אם מבינה נכון המטרה היא "מניעת ביוץ עצמוני", כמו השימוש בצטרוטיד/אורגלטרן או דקא באחד משימושיו הרבים...
המטרה היא לוודא שהזקיקים הגדולים יותר יחכו לזקיקים הקטנים יותר ולא יבייצו ויהרסו את הטיפול.

מה שכן.. לא יודעת למה אמרו לך להתחיל אותו כל כך מוקדם. האם מדובר בפרוטוקול קצר או ארוך? ארוך אני פחות מכירה, אבל יודעת שמתחילים עם המדכא מאוד מוקדם, ואז זה דווקא מסתדר..

בהצלחה, שהטיפול ילך בקלות ועם התוצאות הרצויות !!

giraffelle

New member
בסינרל יש המון חומר מיותר

תספרי 60 לחיצות ותחליפי משאף, אבל אל תדאגי אם הספירה לא מדויקת כי יש שם אולי 100 לחיצות.
&nbsp
וצריך פשוט להאמין שהחומר נכנס...
ההגעה של הטעם היא לא באמת אינדיקציה. אני חושבת שכל מי שהשתמשה בסינרל עברה את השלב של התהיה האם באמת עשתה נכון, אבל בסוף זה עובד.

תודה

אתן צודקות- פשוט אחליף את המשאף עכשיו כשהגעתי ל60 פחות או יותר וכך לפחות מהעניין הזה אהיה רגועה

אם כבר סינרל- למישהי יצא להתקל בתגובה אלרגית אליו?

במשהו כמו 50-60% מהפעמים שבהן השתמשתי בסינרל, מיד לאחר השימוש התחלתי להתעטש והתחילה נזלת. זה נמשך חצי שעה בערך ואז נעלם מעצמו
&nbsp
אני תוהה אם זו תגובה נורמלית ואם הנזלת לא "שוטפת" את החומר

גם אצלי הרגשתי שאני לא עושה נכון

אבל זו רק תחושה שלנו. הבדיקות דם הראו שהכל בסדר :) בהצלחה.

תודה, גם אצלי עושה רושם שהבדיקות בסדר

אז כנראה שעשה את מה שהוא צריך לעשות
מה שכן- בדיוק ביום שבו פתחתי חבילת סינרל חדשה כי חששתי שאולי נגמר החומר בקודמת הודיעו לי להפסיק להשתמש בסינרל
&nbsp
מישהי יודעת כמה זמן מפתיחת המשאף מותר להשתמש בסינרל?

למעלה