סינכרון בין הלוח השנה באאוטלוק לאייפוד טאץ'

KESSEM10

New member
סינכרון בין הלוח השנה באאוטלוק לאייפוד טאץ'

כיצד ניתן לסנכרן בין הלוח השנה באאוטלוק לאייפוד טאץ'? הורדתי את האייטונס אך אני לא רואה שם אופציה כזו אשמח מאוד אם תעזרו לי המון תודה

LinkTree

New member
כשתחבר את האייפוד למחשב

והוא יזוהה על ידי האייטיונס אם תסמן אותו באייטיונס תראה באחד הטאבים של התוכנה אפשרות כזו

רענן 25

New member
לטאב הזה קוראים "אינפו"

הוא מכיל את האפשרות לסנכרן מול האאוטלוק או ג'ימייל את לוח השנה, פנקס הכתובות ואת ה"פתקים". בתחתית המסך אפשר לבחור באופן ייחודי לסינכרון מסויים שכל המידע באחד מן הצדדים יועתק לתוך השני.

One Echoe

New member
בסנכרון כזה המידע מסתנכרן רק כאשר

האייפון מחובר למחשב? אם כן זה ממש גרוע... למה לא לסנכרן בפוש?

AYELET1

New member
איך תסנכרן מהאאוטלוק המקומי בפוש?????

אם אתה רוצה לסנכרן ישירות בין המייל למכשיר אתה יכול. יש לך הגדרות -> דואל, לוח שנה ואנשי קשר ושם הגדר (לאחר שתגדיר את החשבון) חיפוש מיילים כל X דקות. אם יש לך חשבון Exchange, גם אז תוכל להגדירו באמצעות אותו נתיב שציינתי, ואז גם אנשי הקשר והיומן (בנוסף למייל) יסונכרנו בפוש.. ישנם שרותים נוספים אאל"ט שניתן לסנכרן בדרך דומה (Mobile Me??? (

One Echoe

New member
אני מבולבל לגמרי

אני מסתנכרן עם חשבון אקסצ׳יינג לוח שנה ואנשי קשר של gmail (אימייל עם Imap), מי שמשתמש באאוטלוק חייב לחבר את האייפון למחשב? איזה חרא

AYELET1

New member
גם לא חייב. יכול להגדיר מייל ישירות לאייפון

אבל אנשי הקשר והיומן בכל מקרה הם מקומיים במצב זה. נראה לי שהבלבול שלך נובע מחוסר ההבנה מה זה אאוטלוק...

KESSEM10

New member
תודה רבה ../images/Emo140.gif

הכל הסתדר

One Echoe

New member
לא, אני דווקאו מבין מה זה אאוטלוק...

זה פשוט החיסרון בעיניי בשימוש בקליינט מקומי כמו אאוטלוק לאנשי קשר\יומן. בשביל להסתנכרן עם אאוטלוק באופן מלא (לא רק מייל, שבאופן טבעי תמיד מקוון), אתה חייב לחבר את האייפון למחשב בשביל לשאוב את הנתונים מההארד דיסק שלך. לעומת זאת, אם אתה משתמש בגוגל לאנשי הקשר והיומן שלך, אתה לא צריך לחבר את האייפון למחשב, אתה משתמש בGoogle Synd עם Push או בלי Push. נכון שאאוטלוק זו תוכנה יותר מפורטת ומהוקצעת אבל זה חסרון די רציני

AYELET1

New member
מלבד העובדה שלא בגוגל ולא באקסצ'יינג'

לא ניתן לסנכרן פתקאות לברנש יש איפוד טאץ פוש זה לא לעניין ולא תמיד נח לחפש ווי פי כדי לסנכרן כך גם לגבי אייפון ללא חבילת גלישה (ויש כאלו). ובכלל, כנראה לאנשים שונים יש סיבות שונות . לכן ניתן גם כך וגם כך

AYELET1

New member
אגב, גם לא כולם רוצים להפקיר/ד את המידע

אצל גוגל, אספנית המידע הפרטי הענקית

למעלה