סימס חיות וכו'.

©big smile©

New member
סימס חיות וכו'.

-איך אני קונה\מאמצת חיה? -באים לי כל הזמן חתולים ומוסיפים לי זבל מחוץ לבית, למה?
ושאלה שלא קשורה לחיות, אלא בכלליות על הסימס- התקנתי את סימס "פעמיים דלוקס" ואז את "חופשה" ואז את "חיות", כשאני שמה את הדיסק הראשון של פעמיים דלוקס כדי לשחק הוא לא נותן לי לשחק איתו, הוא אומר לי לשים את הסימס חיות. ובפעמים הקודמות שהתקנתי סימס אצלי במחשב זה היה אחרת לגמרי, התקנתי את כל הסימסים שיש לי ושיחקתי עם הדיסק הראשי כמו שאמורים לעשות. מישהו מבין?

loli dolly

New member
../images/Emo57.gifהפורום השני של פורום דוליז../images/Emo12.gif

1. כדי לאמץ חיה, תלחצי על הטלפון ועד על "Call Cob" (משהו כזה) ואז על exprass old town (עוד משהו כזה
) ואז את נוסעת ל"עיר העתיקה". ה"עיר העתיקה" היא בעצם חלקת המגורים שלך, אם תשימי לב החלקה הורחבה עם התקנת סימס חיות. את לא יכולה לבקר, אבל את תצטרכי לנסוע לחנות חיות (פשוט למעלה בתפריט תלחצי על עקבות של כלב
) ואז תלחצי על המקומות שבהם את יכולה לקנות חיה. כבר תמצאי שם חיות. 2. החתולים לא מסיפים לך זבל, הם בסך הכל מבלגנים הכל
. את יכולה לקרוא לציידי חיות או משהו כזה, או לכלכוד אותם בעצמך. 3. את צריכה לשחק עם חיות. חיות צריך תמיד להתקין אחרון, ולכן גם לשחק איתו. זה יעבוד לך. ככה זה אצלי, גם אני משחקת עם חיות.

or19951

New member
תשובה

1. את צריכה לסוע לעיר באוטובוס יש מקום מרכזי שסימס בנה הו נראה כמו L מצד אחד וגם מהצד השני ובאמצע יש חנות את נוסעת לשם וקנה חיה. 2. שחתולים\כלבים באים תתחברי איתם שיבאו כול יום עד שיהיה לך שאלה אם את רוצה לאמץ אותו את עושה yes ויש לך חיה בחינם

למעלה