"סימני נפט" או אשליות ???

yaelhul

New member
"סימני נפט" או אשליות ???

אני כבר יומיים מתאפקת מלשאול ולצאת אהבלה, אבל נגמרה לי יכולת ההתאפקות... אמנם ההזרעה היתה לא מזמן (ביום שישי בבוקר), אבל כבר ביום שני התחילו לי כאבים ורגישות בחזה, דבר שהולך ומתחזק. היום בבוקר כבר נראה לי שממש עליתי במידה...
ובנוסף - הרגישות באזור השחלות נמשכת. בבקשה תגידו לי שלא יכול להיות שזה זה, כי אני משתגעת מהספקולציות. מה יכול לגרום לתחושות האלה פרט להריון? הכוריגון? הפעם קיבלתי 10,000 במקום ה-5,000 של הפעם הקודמת). יש לי עוד כ-9 ימים לקבלת הוסת (הלוואי שלא תגיע) כך שזה לא יכול להיות סימן מקדים לה. בנוסף - אחרי ההזרעה הקודמת לא היתה לי שום תחושה כזאת. אווווווווףףףףףףףףף. שונאת את ההמתנה הזאת ושונאת גם את התקווה. יעל.

מה שאת מתארת אלו סימנים ברורים

של כוריגון או... הריון, נכון זה משגע? גם אנחנו, במחזורים האחרונים, סבלנו מתעתועי הכוריגון. אין מה לעשות צריך לחכות עד הבדיקה. מקווה שאצלך אלו יהיו הסימנים הנכונים.

yaelhul

New member
טעית באיות של מילה אחת ! צריך להיות

"מקווה שאצל כולנו אלו יהיו הסימנים הנכונים." תודה על האיחולים, ותודה על הכנסת האשליות לפרופורציות. ד"ש למרב. יעל.

סימני כוריגון ברורים

בשלב זה זאת ההשפעה הברורה של הכוריגון. גם לי היו כאבים עזים בחזה כמה ימים אחרי הכוריגון ולקראת המחזור זה הלך ונחלש עד שביום של בדיקת הדם לא כאב כלום. אני מקווה מאוד שאצלך זה לא ייחלש כי הבטא ימלא את מקום הכוריגון וימשיך את הכאבים (כך היה לי בטיפול האחרון) בכל מקרה, אי אפשר לדעת כלום כי יש נשים שנכנסו להריון בלי להרגיש אפילו דגדוג בחזה. צר לי. את תמשיכי להתחבט בשאלה עוד כמה ימים. החיים קשים, יקירתי, אבל יהיה טוב יותר. חנה

אולה *

New member
ברוכה הבאה למועדון!

(זה קצת אירוני, שלפני דקה כתבת דברי הרגעה לריטה) יעלו´ש, את יודעת שהתקופה עד הבטא לא קלה. ואי-אפשר להשתחרר מהמחשבות. אצלי כל מחזור טיפול היה מלווה בסימנים שונים (פעם - חזה נפוח, פעם - כאבי בטן, וכדומה). הסימן הכי חשוב - זה הריון, ואותו לא תפספסי, for sure.
אולה.

הלוואי הלוואי הלוואי ../images/Emo39.gif

נורא מעצבן שאי אפשר לדעת יום-יומיים אחרי ה"יום הגדול" מה התוצאה וצריך להמתין בסבלנות. אני רק אחזיק לך אצבעות ואקווה יחד איתך...

יעל@

New member
זו שאלת מליון הדולר ../images/Emo39.gif

אוי ההמתנה הזו... ממש קשה ובלתי נסבלת. השפעת התרופות מטעה לפעמים בהרגשה, ולכן שום דבר איננו ברור. מאחלת לך שהימים הקרובים יחלפו במהרה, ובסופם בטא חיובית לשנה החדשה. אוהבת יעל

נועם@בת

New member
יעל, את בהריון כל עוד לא הוכח אחרת

אלו סימני כוריגון, סימני הריון, סימני בלבול ולחץ אינסופי. כל החתולים נראים בלילה אותו הדבר, וכל הסימנים מרגישים בשבועיים האלה אותו הדבר )-B בכלל, כשרואים אשה הולכת ברחוב וממששת לעצמה את הציצים, עושה הבעה קלה של כאב, ואחריה חיוך גדול של הקלה- יודעים שזאת אחת שמחכה נואשות לבטא
תתחילי לנו שנה חדשה בבשורות טובות אחותי. ועד אז תניחי על הבטן ידים חמות ואוהבות, שלך ושל האיש שלך, צרפי אליהם כפות רגליים של הכלבים. דברי אל העובר הקטן שמרחף לו עכשיו בחלל הרחם, ומחפש מקום להשריר. הכניסי לו אור ואהבה וכווני אותו אל הדופן, אל המקום הכי נפלא עבורו בתשעת החודשים הבאים.
נועם

anat eitan

New member
טוב , קחי את דברי בערבון מאוד מוגבל

אבל גם אני הרגשתי כך אחרי ההזרעה שלי והיתר כבר ידוע...אבל את חייבת להיות סבלנית. יש לך עוד שבוע וחצי לדעת , אין ברירה.

yaelhul

New member
ובכן, תודה לכולם. החכמתי.

אני הולכת עם העצה של נועם - מרגישה בהריון עד שיוכח אחרת. ככה אפשר לפחות להתפנק בשבוע הקרוב (יש רק בעיה להתפנק כשמארחים 18 איש בראש השנה...
). אני אמשיך לבדוק כל יום כעצת חנה, ואתפלל "אלי אלי, שלא יגמרו הכאבים לעולם", או לפחות שלא יגמרו עד שנהיה בטוחים שהבטא חיובית. אגב, זה שביקשתי מכם לא להשלות אותי, זה לא אומר שהתכוונתי שתגידו את האמת וכל האמת ! מה זה, בית משפט פה ???
יעל.

TWEETY =^.^=

New member
פווווו כמה שזה מוכר ../images/Emo10.gif

בהזרעה הראשונה שלי אפילו היו בחילות הקאות והמון ריצה לשירותים למזלי,,,,המכשפה היתה לטובתי ולא נתנה לי הרבה לחכות,ופשוט הקדימה בהמון מאחלת לך שתקבלי את ה-מתנה לכבוד השנה החדשה. אגב,,,אני עברתי הזרעה יומיים לפנייך, כך שאנחנו ממש באותו המצב

dahrma

New member
באמת קשה! וכל כך מוכר ../images/Emo46.gif

יעל שלום! אני כל כך מזדהה איתך! הכי קשה זה לחכות. בכל שאר חלקי הטיפול עושים משהו וזה מקל אבל לחכות זה הכי כואב וקשה ולבד. התחושה הזו שהמחלקה מלווה אותך לאורך השבועיים הראשונים ואת פוגשת את הרופאה ופתאום - שבועיים את לבד זה הכי קשה לי. לי עוזר לחשוב שכשאני אדע שאני בהריון אני אצחק על השבועיים האלה ועל הרגשות הקשים שהיו לי. (למרות שעדיין לא הייתי בהריון זה עוזר) אני עוברת מחר הזרעות ונכנסת כמוך למצב ההמתנה. מאחלת לך, מלבד שנה טובה, גם שאלה יהיו השבועיים האחרונים בהם תחכי! המון הצלחה, מחזיקה לך אצבעות! דארמה.

אפרת**

New member
כמה מוכר... כמה מוכר...

אוף החוסר ידיעה הזאת, השבועיים הארורים האילו. שבו אנחנו מנסות להאחז בכל שבב של תקוה שהנה אולי זה זה. כשאני מקבלת כוריגון זה סוג התגובות שיש לי. והן הולכות ופוחתות עם הזמן. לא יודעת לומר מה קורה כשיש הריון, כי עוד לא הייתי בסיטואציה. הלוואי שתוכלי לספר לי בקרוב. והלוואי שגם אני אחוש בזה בקרוב, בעצם הלוואי שכולנו כאן נהיה כבר בהריון ונפסיק להתלבט כבר אם כן או לא... המון הצלחה אפרת.

salpter

New member
מאחלת לך שזה הריון אבל...

כל חודש אני עוברת את מה שאת כעת עוברת , וכל חודש גודלות הציפיות וככל שהן גודלות כך גודלות האכזבות והנפילות שלי לאחר קבלת המחזור, אז ...מחזיקה לך המון אצבעות אילו תחושות של הריון בפירוש (מתוך ניסיון ) אבל מישהוא דואג לעבוד עלינו (הכוריגון) לכן הכל בפרופורציה,שימי לב יש יום הרבה לפני המחזור שפתאום הציצי שלך הרגיל, זה היום המגעיל. לא רוצה יותר מידי לדכא אותך מקווה לשמוע על איחור.

salpter

New member
מאחלת לך שזה הריון אבל...

כל חודש אני עוברת את מה שאת כעת עוברת , וכל חודש גודלות הציפיות וככל שהן גודלות כך גודלות האכזבות והנפילות שלי לאחר קבלת המחזור, אז ...מחזיקה לך המון אצבעות אילו תחושות של הריון בפירוש (מתוך ניסיון ) אבל מישהוא דואג לעבוד עלינו (הכוריגון) לכן הכל בפרופורציה,שימי לב יש יום הרבה לפני המחזור שפתאום הציצי שלך הרגיל, זה היום המגעיל. לא רוצה יותר מידי לדכא אותך מקווה לשמוע על איחור.

יעל אני כבר סימנתי אותך

יחד עם עוד סנוניות פורום שתביאי לנו את ההצלחה של התחלת השנה החדשה. עכשיו נשאר רק לחכות לבשורה.
מכל ה-
נילה

למעלה