סימני מתיחות

• פותח הנושא wu1
  • פורסם בתאריך

wu1

New member
סימני מתיחות

איך מונעים אותם? איך מעלימים אותם אחרי שהם נוצרו?

wu1

New member
.......

שמע אני עובד על ניפוח ואני רואה את הקצב שלי ואני חושש מסימני מתיחה יש משו (נגיד למרוח איזה קרם) שמבטל את הסימנים הללו?

URLove

New member
אתה מתכוון לסימני מתיחה כשאתה גדל

מהר יותר ממה שהעור מספיק להמתח?? אם כן אשמח לראו תאיזה תמנוה אבל שמעתי על זה ואם אני זוכר נכון, אז אין הרבה מה לעשות עם זה ושזה בדרך כלל בבית השחי ועם הזמן זה נעשה פחות ופחות בולט וגםכשנשמתחמים זה נעשה פחות בולט... בהצלחה אחי אגב לפחות תראה תצד החיבוי בזה זה אומר שאתה גדל מהר מבחינת מסה... תקנואותי אם אני טועה

KamikazA

New member
בגב שלי יש באמצע שלו סימני מתיחה

לפני כמה שנים עשיתי דיאטת השמנה כי הייתי רזה ורציתי להשמין, וזה עשה לי שברים בגב, התיכנון שלי זה לכסות אותם בקעקועים

wu1

New member
כן לזה התכוונתי

ואני חייב להודות לגנים שלי שנותנים לי כזה קצה התפתחות טוב אז אתה אומר שאני צריך להשלים עם הסימנים?

URLove

New member
הצעות:

1. תשתזף זה הרבה פחות יבלוט לך על עור שחום 2. תחכה קצת זה עם הזמן בקושי יראו את זה 3. דאי שתלך לרופא עור או משו הוא בטח יתן לך משחות שלפי מה שהבנתי לא כל כך עוזרות אבל עדיין שווה לנסות... ועדיין זה קצת התפתחות טוב אשמח אם תראו לי תמנוה של מזה אומר כי אולי גם לי יש....

oketz1

New member
גם לי היתה בעיה כזו

בכל אופן , יצא לי לדבר עם בן אדם שמבין בנושא , והמליצו לי למרוח שמן תינוקות במקומות הקריטיים לפני האימון. אישית אני לא עושה את זה, אבל זה גם פיתרון לידיעתך

kushkushii

New member
מישהו יכול לפרט קצת יותר בנושא?

על סימני מתיחה אני מתכוון, אולי לתת תמונה או להסביר איך זה נגרם,למה וכו' :eek:

Sham 69

New member
יש לי את זה בידיים..

אחרי כמה זמן שהתחלתי להתאמן.. זה הפסים האדומים האלה, כן? שבקושי רואים..

wu1

New member
אצלי

אני חושב שזה מתחיל בשריר היד קידמית קרוב לבית השחי זה לא אדום זה פס של עור בהיר ובולט

למעלה