סימני מתחיה בבטן

vadimka312

New member
סימני מתחיה בבטן

שלום לכולם
יש לי סימני מתיחה בבטן מהירידות והעליות במשקל בעבר
האיתי רוצה לדעת מה דרך הכי טובה לסלק אותם?
חבר שלי אמר שאם אני עושה ספורט במהלך ההרזיה (מה שאני יעשה ביום ראשון שיורידו את הסיכות)
אז יהיו הרבה פחות סימני מתיחה ואור נפול

יש עוד איזה דרכים להתמודד?

סימני מתיחה

סימני מתיחה אינם נעלמים. גם מתיחת בטן שבמהלכה מוסר חלק מהעור מסירים רק את אלה שהיו על העור הנפול שהוסר. אבל זהו הפיתרון היחידי. לומדים לחיות עם זה.

סימני מתיחה

סימני מתיחה הם בעיה קוסמטית בעיקר, אבל משולב בה גם מצב חזק של סטרס בגלל הירידה המהירה במשקל. כמטפלת בארומתרפיה, הייתי מליצה לך לקנות כמה שמני בסיס לא יקרים במיוחד (אך מאוד יעילים): קלנדולה (ושימי לב שהוא מכבישה קרה),גלעיני משמש, ונבט חיטה. תנסי לעסות לפחות פעם ביום את האיזורים הבעיתיים. את אמורה לראות תוצאות בתוך 3-4 חודשים. אבל! שימי לב שהתזונה שלך תהיה נכונה (שכוללת את כל אבות המזון), וגם תנסי לעשות ספורט (אין איך לברוח מזה).
בכל מקרה, אשמח לשמוע על התהליך.
תצליחי. מגי.

גברת ע

New member
שמעתי גם ש

כדי לערבב שמן נבט חיטה עם שמן לימון או נרולי ואז למרוח על העור

נכון, עם נרולי, פרקינסנס (לבונה) ולבנדר, אבל

חוץ מהלבנדר, אלה שמנים יחסית ייקרים, מה גם שלשמני הבסיס יש את היכולת המופלאה שלהם לחידוש העור.
נרולי הוא מופלא לחידוש העור, וגם יש פורמולות, אי אפשר סתם לערבב שמני בסיס עם אתריים. וחוצמזה, שיש שמנים שהם פוטוסנסיטיביים (כמו נרולי) שאי אפשר לצאת לשמש איתם רק אחרי שעתיים (אחרי ספיגה בתוך מערכות הפינוי של הגוף)לפחות.
בכל מקרה, אם תרצי, אפשר לתת לך כאן מרשם ארומתי.

גברת ע

New member
הלבנדר מאוד עזר לי

בהחלמת החתכים והחור של הנקז.

שמעתי לגבי הנרולי שאסור להחשף לשמש איתו

וכן אשמח לקבל המלצות למרשם ארומתי

היי, בוקר טוב!

הלבנדר, הוא באמת מדהים. אין כמעט בעיה שהלבנדר לא יודע לטפל בה. אני קוראת לו "בית מרקחת בבקבוק". רמת הרעילות שלו היא נמוכה מאוד, וגם הוא מאוד נפוץ בשוק, וזול מאוד, יחסית לשמנים אחרים.כל זה ביחיד עם העובדה שאפשר לטפל איתו גם בתינוקות ובקשישים (מה שלא אפשרי בכל שמן בגלל רמות רעילות שונות), והנה הסיבה לשם שהדבקתי לו...
לגבי מרשם ארומתי, הנה לך:
בסיס:
20 ml שמן גרעיני משמש
5 ml נבט חיטה
5 ml בוראג' (הוא יקר יחסית, אבל שווה את המחיר)
אתריים:
5 טיפות לבנדר
5 טיפות פרקינסנס (לבונה - אפשר למצוא בעדן)
5 טיפות נרולי
שימי לב: הנרולי הוא פוטוסנסיטיבי (מפתח רעילות בשמש), ולכן עדיף להשתמש בו בלילה, לפני שינה.
את הפורמולה את מורחת פעם ביום, כאמור בלילה עדיף אחרי מקלחת, ולפני שינה.
סביר שעם התמציות תוכלי לראות תוצאות כבר בחודש הראשון (מה שאין כך בלעדיהן).
בהצלחה! מגי.

אשמח לעזור, אם צריך

גברת ע

New member
יש המלצה על מקומות שאפשר לקנות?

עדיף במרכז (ראשון - רחובות)
מצאתי חנות אחת אבל הם ביקשו מחירים שלא נראו לי הגיוניים

בחנויות כמו "עדן טבע מרקט"

תוכלי למצוא מבחר די מרשים, רק תדאגי לקנות שמנים באיכות טובה, כמו של חברת "פרימוורה" (יש לה תגית ירוקה, עם ציור של נימפה), או של "ראן צמחים"(הוא מספק גם למטפלים), או של "עומר הגליל". המחירים יכולים לנוע בין 30-50 ללבנדר, נרולי יכול לעלות משהו כמו 100-120 (את יכולה לקחת גם "תפוז מר" או "פטיטגריין" במקום). הלבונה היא הבעייתית- היא מאוד יקרה, בסביבות ה-200, אולי יותר. את יכולה גם להשתמש בתמצית אתרית אשכולית, או פטשולי, או אילנג אילנג, רק תוודאי שאת אוהבת את הריח קודם (יש אנשים שזה יכול לעורר בהם בחילה).
בהצלחה. מגי

שמחה37

New member
תלבשי ביקיני ותשזפי אותם

גם אחרי מתיחת בטן ומריחת קרמים בכל ההריונות

הבטן שלי התפוצצה.

אחרי המתיחה נשארו כמה למטה

והשנה אזרתי אומץ והחלפתי את השלם בשני חלקים

והם השתזפו וזה נראה בסדר.כמו ציור שוקולד כזה על הבטן.

בהצלחה והחלמה מהירה

שמחה

שמחה, סליחה, אבל זה רעיון לא טוב...

פשוט, כי כל צלקת בגוף שלנו היא רקמה טרום סרטנית, וחשיפה לשמש רק תחמיר את העניין. זה מסוכן.

שלי נעלמו לחלוטין

כאשר מגיעים למשקל תקין, פעמים רבות סימני המתיחה נעלמים.
כמובן שספורט עוזר לעניין.

אצל גברים זה הגיוני

גם בגלל מסת השריר הגדולה שלהם, ואצלך, יכול להיות שלא היתה הצטברות של שומן בטני, ששם בד"כ יש המון סימני מתיחה.
בגלל שהסיבים שמשאירים את העור מתוח (קולגן ואלסטין) הם די "חד פעמיים", וכמו גומי שתמתח עוד ועוד, גם הם, בסופו של דבר, יאבדו את האלסטיות שלהם. ובבטן יש הרבה מהם, אם אצל נשים - זה כדי לעזור לעור להמתח בזמן הריון, ואצל גברים- כדי לאפשר "אחסון רזרבות" של שומן לעתות צרה וצוקה, כמו אמל"ח. עד כמה שזה יכול לעזור...

למעלה