סימני ??? במקום שמות לשירים

סימני ??? במקום שמות לשירים../images/Emo4.gif

שלום לכם אני בטוחה שהשאלה הזו כבר נשאלה,אולם אנא בכל זאת תרשו לי לשאול שוב, ניסיתי האמת למצוא תשובות בכוחות עצמי,לצערי ללא הצלחה,אשמח לכל הכוונה ויעוץ יש לי ספריית שירים שהורדתי למחשב,אני משתמשת ב WMP ויש לי גם מוזיקה בנגן של הריל פלייר, לצערי איני מצליחה לתת לשירים את שמם בעברית,כאשר הורדתי אותם למחשב קיבלתי סימיני ???? ליד כל שיר, האם תוכלו לעזור לי בבקשה,מה עלי לעשות או איזה תכנה עלי להוריד? אגב נתקלתי כאן לא מעט בהכוונה למשהו שנקרא K-LITE ואפילו נכנסתי לאתר,אבל האמת שלא הצלחתי להבין, מה עלי להוריד משם בדיוק שיתאים לתיקון הבעיה שלי. שבוע טוב לכם. ותודה רבה. גולדי

blzvi

Active member
לבדוק הגדרות העברית במחשב .

לא לזלזל ,לבדוק הכל ,מספיק שאחד חסר ויש סימני שאלה.

תודה,אבל זה לא עזר לי,והוסיף לי בעיה

עשיתי מה שמוסבר בקישור שהעברת לי,אולם זה לא עזר, ועכשו מופיע לי שלוש שפות ב languagr bar מה שלא היה לי קודם, אני משמשת באנגלית אוסטרלית,ועברית,עכשיו נוספה לי האנגלית של אמריקה לבר השפות, תוכל בבקשה להסביר לי איך להיפטר מהשפה שנוספה לי,וחשוב לא פחות,לעזור לי לגבי השאלה הראשונה שהעליתי כיצד אני מטפלת בבעית סימני ה ??????????? במדייה פלייר,זה המקום היחיד שזה מופיע לי ככה. שוב תודה רבה לך ולמשיבים בכלל. גולדי

quiet251

New member
אני חושב

שכאן שאלה אם התוכנה (במקרה זה- ה"מדיה פלייר") מסתדרת עם עברית. מכיר גם תוכנות אחרות שפשוט "לא מכירות" עברית. לכן מעדיף ששמות קבצים (כולל שירים) ותיקיות יהיו באותיות לועזיות.

למעלה