סימנים מוקדמים...

• פותח הנושא rey
  • פורסם בתאריך

rey

New member
סימנים מוקדמים...

דיברתי עם חמתי בטלפון ,היא אמרה לי כך- אם הבטן גבוהה,עגולה ויפה -נצמדת לחזה זה בן בטוח ..ואם הבטן נמוכה מאוד זאת בת... לא יודעת כמה אני קונה את זה -אבל! מה איתכן-אלה שכבר יודעות מה יש לכן-זה מתאים או שטויות גמורות ?

karin3175

New member
לי שי בן- וזה שטויות

לגיסתי יש בן- והיא נראית כאילו יש לה בת זה ממש שטיות זה סטיגמות של פעם המקום היחיד שקובע- זה האולטראסאונד והבטן שלי נמוכה

ענתש

New member
לא עובד אצלי...

בשני ההריונות היתה לי (ויש לי) אותה הבטן בדיוק - גבוהה מאד מאד עד השיה אחרונה (לא "ירדה לי הבטן" מעולם, רק אחרי הלידה...). קודם היתה בת, עכשיו בן.

GAL L1

New member
שטויות

גם חמתי פסקה שבטן שלי נראת כך מכיוון שיש לי בת. אבל זה התאמה כי היא כבר ידעה שיש בת.

TulyNY

New member
אריאל היתה צריכה ליהיות בן

לפי צורת הבטן וגם הנסיכה שעדיין בבטן צריכה ליהיות בן...חחחחחחחחחח

TulyNY

New member
היא בן מורעב...

את יודעת חני לא היית צריכה לכתוב כזה לאאאאאאא מעליב בשביל שלא נבוא...גם ככה היינו "עסוקות"... ורק שתדעי שאם היינו באות היינו מביאות לחמניות מהבית...חה חה
יש לי בעיות עם המסנגר,כל אחר צהריים מת ולא רוצה לקופ לתתחיה עד שעות הערב...

חני 105

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif חמסה על הילדה הזאת

כפרונה מה קורה אני יודעת גם אצלי יש בעיות מהבוקר. ראית את התמונות של ניבוש וליאלוש שמתי היום ולא הגבת ??? רוע לב חולת עליך חני

TulyNY

New member
מתי שמת??? רק עכשיו עליתי על המחשב

את יודעת אני יכולה לעשות רק משמרת לילה כי אריאל .... תשלחי לי לאי מייל ונראה...נודניקית

michal@gal

Active member
מנהל
ממש שטויות

בהריון ראשון כל הסבתות הודיעו שיש לי בן, לפי צורת הבטן. אפילו אחרי שאמרנו להם שעשינו אולטראסאונד ואנחנו יודעים שזו בת לא האמינו, והודיעו שהרופא טעה. כמובן שלא הייתה שום טעות, ונולדה בת.

אצלי זה עובד

אין אף אחד שחשב שיש לי בת (ואכן יש לי בן, עם בטן "קלאסית" של בן) - אבל מכאן ועד לחשוב שזו שיטה טובה לניבוי יש עוד דרך ארוכה..

rey

New member
חשבתי כך..

אבל אין סיכוי שאני הולכת לומר משהו מזה לחמתי.. היא בטוחה בזה במאות אלפי אחוזים ..כך שחבל על האנרגיות ...:)

galisher

New member
לחמתי היו המון רעיונות מעניינים...

היא מאוד מאוד רצתה שיהיו לי בנים (הרבה בנים...) חוץ מזה שהיא החליטה שיש לי בן בהריון הקודם (וזה לא היה נכון) לפי צורת הבטן, היא גם אמרה לי לאכול הרבה פטרוזיליה כדי שיהיו לו עיניים כחולות.... ועוד רעיונות מקוריים ומשונים... אבל מה - הפעם היא אמרה לי "אולי יש לך תאומים בנים? הלוואי"... ולמרבה התדהמה - זה קרה!!

למעלה