סימילאק או מטרנה???

2 1 2

New member
סימילאק או מטרנה???

מה דעתכן? מה עדיף? אפשר להחליף/לשלב?

nirits

New member
אנחנו עם מטרנה

קודם כל - נחמד לי שאת לא מציינת את רמדיה. אני די בחרם עליהם (לא קונה מהם אפילו מוצץ). ניסינו סימילאק והלך ממש רע. איתי צרח יותר מהרגיל. מה גם שהאריזה נורא עצבנה. הייתי צריכה לחפור בתוך האבקה בשביל למצוא את הכפית, ואח"כ גם נשפך לי כל הזמן לכל עבר. כמובן אם איתי היה אוהב את זה, הייתי עובדת על המוגבלות שלי ונותנת לו סימילאק... לגבי ההחלפות/שילובים - אמרו לי שלשלב זה לא משהו, אבל להחליף אפשר ואפילו רצוי מידי פעם.

natali24

New member
סימילאק

לא חשבתי על משהו אחר. אני גדלתי על סימילאק, וכך גם אח שלי. שנינו, טפו טפו טפו, גדלנו מצוין, לכן זה היה הפרמטר הראשון לבחירת מזון לקטנה שלי. היא די נהנת ומאוד שקטה בסה"כ. נתלי

אריאלה22

New member
אחנו היינו עם מטרנה ועברנו בגיל

חודש וחצי לסימילק בעקבות כאבי בטן קשים. ועכשיו...
החליט שלא טעים לא יותר (ממרומי 4.5 חודשי חייו) ועברנו חזרה למטרנה בשמחה גדולה ועם תאבון מאוד בריא!

משוש30

New member
ניסינו מטרנה ועברנו לסימילאק

לשלב זה מאד מאד לא טוב כי זה עושה להם עצירות!!

אנחנו עם מטרנה, למרות שכשהיינו

בחו"ל נתקענו וקנינו סימילאק ולא נרשמו תגובות מיוחדות. תנסבי ותראי למה הוא מגיב יותר טוב. בהתחלה המטרנה עשתה לטל המון גזים (אז עברנו לרמדיה...), אבל כשחזרנו למטרנה לא נרשמו בעיות מיוחדות.

לא מוכנה לאכול פורמולה

הנסיכה שלי בת ארבעה חודשים ובעיקר יונקת. אני מנסה להעביר אותה לפורמולה וזה פשוט לא הולך. היא מעוותת את הפרצוף בסלידה ובוכה. ניסיתי את כל הסוגים והיא לא מוכנה. מה לעשות?? איך לתת לה פורמולה??

nubi

New member
מוצקים.

אני בגיל הזה כבר התחלתי עם מרק ירקות.

דש1דש

New member
גם אצלנו היה אותו סיפור

לא שרציתי ממש להעביר אותה לתמ"ל - רציתי אופציה. התיאשתי. יערה היום כבר בת 13 חודשים ומעולם לא אכלה תמ"ל. אם לא אכפת לך להמשיך להניק עוד - בסך הכל זה הרבה יותר בריא! יערה - היום כבר אפשר לומר - היא ילדה שלא אכלה תחליפים - רק אמא ומוצקים. אני דוקא גאה בזה

ניסית חלב שאוב?

עילי לא רצה בכלל בקבוק אז זה לא עזר. מגיל 3.5 חודשים ניסינו כל כמה ימים- מים, חלב שאוב ופורמולה. לא רצה כלום. ניסינו כשלא כ"כ רעב, כשמאוד רעב, מול הטלויזיה, בחוץ ובאוטו- לא רצה שום דבר. ניסינו אנשים שונים- אמא, אבא, סבתא, סבא- לא רצה. בסופו של דבר כשחזרתי לעבודה כשהיה בגיל 4.5 חודשים השארתי אותו עם בקבוק ועם הסבתא- לא אכל כלום במשך מספר שעות (חשוב שלא יצא החוצה כדי שלא יתייבש חס וחלילה) ובסופו של דבר כשחזרתי אני ובעלי הצלחנו לתת לו בקבוק כשהוא עם הגב אלי ובעלי עושה לו הצגות ושר שירים (להסיח את דעתו). מסקנה: אם היא תהיה רעבה היא תקח את הבקבוק (בד"כ, שמעתי כבר על תינוקות שמדלגים על ארוחה או שתיים באופן קבוע). בהצלחה! ותזכרי שזה לא נעים,אך בסוף זה עובר. כיום עילי משוגע על הבקבוק, אפילו יותר מעל הציצי....

חניאוקה

New member
אנפמיל 1 מועשר בברזל

זה מה שיואבי אוכל. מישהי מכירה? בארגנטינה אין מטרנה/ סימילאק וזה התמ"ל הכי מומלץ (ניסיתי גם בפורום תזונה והרגעה אבל עדיין אין תשובה)

ayeletzy

New member
מטרנה

אנחנו התחלנו עם מטרנה וזה לא התעכל טוב הקטנה סבלה נורא מכאבי בטן ובמטרנה אין בעיה כזו היא יותר קלה.

למעלה