סילבסטר
יהודים

ethanguy

New member
אשתיו יהודיה ?

איזה רעון אבסורדי זה, מה פתאום יהודיה מאיפה הבאת את זה ? יהודים לא היחידים שסבלו במלחמת העולם השניה אבל רובם היו בין המקומות הראשונים, יש הבדל בין מלחמה בין שני צבאות לבין רצח עם בסדר גודל ענקי, לא צבא, אבל אזרחים שלא עשו דבר פשוט רצח בדם קר. הנאצים גם לא אהבו את הרוסים והסלאבים והרגו מלא אזרחים רוסים בחזית המזרחית ומחקו כפרים שלמים. אבל לא כמו שקרה ליהודים. אין מה להשוות. סילבסטר אכן חג של נוצרים ועוד על שם של מישהו שרצח יהודים אז לחגוג אותו זה גם נראה לי מאוד אבסורדי, לקרוא לזה חג השנה החדשה זה יותר תאום לדעתי, אבל בכל זאת, מה זה משנה, פשוט מעכשיו במקום שיהיה כתוב 04 בכל מקום יהיה כתוב 05 זה ממש לא ישנה -כלוום- אני לא רואה סיבה לחגוג תחגגו תיום הולדת וזהו.

../images/Emo128.gifאוקיי....../images/Emo128.gif

אני אסביר לכם את זה פעם אחת: ישו הנוצרי חי בימי הבית השני ונצלב בידי הנציב הרומי לאחר מותו גדל מספר המאמינים בו,ועדות נוצריות רבות קמו ברחבי האמפריה הרומית.לפי מסורת הנוצרים היו לישו שנים עשר תלמידים,אשר נסעו ממקום למקום והפיצו את הדת החדשה.לישו קוראים י-ה-ו-ש-ו-ע ולא ישוע יהושוע זה שם של יהודים וישו (לצערנו) היה יהודי ולשמחתנו יש ספר נביא הנקרא "יהושוע-שופטים" וזה מסביר שיהושוע זה שם של יהודים,ישו שהיה יהודי תמיד חיפש ביהדות פגמים והוא לא אהב את הדת היהודים,לכן הוא עזב את הדת והלך והקים לעצמו דת חדשה וכמו שכתבי הנ"ל היו שתים עשר תלמידים שהפכו לשליחיו כדי שיפיצו את הדת הנצרותית.
סילבסטר
-סילבסטר היה כומר נוצרי ששנא את היהודים.כשהוא היה הולך ברחוב ופוגש יהודי היה מתעמת איתו,ומקלל אותו.לפני מותו הוא ציווה להרוג ולהשמיד את כל היהודים,אף נוצרי לא קיים את הציווי הזה פרט להיטלר (יימח שמו וזכרו).
"הברית החדשה"
-
הברית החדשה הינה המצאה של הנוצרים,הנוצרים מאמינים כי הבתולה הקדושה,נכנסה להריון מרוח הקודש וילדה את ישו שהוא המשיח.לפי אמונ הנוצרים,ישו הוא בן האלוקים שירד לארץ והופיע בדמות אדם,סבל ומת,כדי להגיע את הגאולה לבני האדם בבוא הזמן הוא היה עתיד לחזור ולגמול לכל מאמיניו. הנוצרים שיבשו את ההיסטוריה והפיצו שהיהודים צלבו את ישו ולא הנציב הרומי,מאז כל הנוצרים שלפי חישובים זה כמעט חצי מן האוכלוסייה בעולם שונאים את היהודים
נוצרים
הנוצרים הינם מאמיניו של ישו,וכל החוגגים את הסלבסטר... או בקיצור עם חרא
אז אחרי שקראתם את זה אתם עדיין יכולים ללכת ולחגוג את היום המקולל הזה

michalul

New member
נאוה היקרה

לפי 2 הודעותיך האחרונות נראה כי בסה"כ רוצה לצור פה מריבות. את אינך מדייקת בעובדות כלל וכלל וממציאה כל מיני דברים אשר לא היו ולא נבראו. כמו כל לא כופים על אף אחד לחגוג את ראש השנה האזרחית. בחברה מתוקנת חיים ונותנים לחיות. הגיע הזמן שגם במדינת ישראל אשר הוקמה מכוון שלא רצו אותנו באף מדינה אחרת יבינו שלא כולם פה דתיים ולא לכולם יש את אותם דעות. בקיצור את תחילת 2005 שהיא כאמור תחילת השנה האזרחית אשר אנו חיים לפיהיש אנשים שמחליטו לציין בחגיגות - כמו יומולדת לצורך העניין - הופ גדלנו בשנה. אין שום קשר לסילווסטר או לשום צורר יהודים זה או אחר ואנחנו בטח ובטח לא חוגגים את הרג היהודים בעבר בהווה ובעתיד. אז למי שכל העניין בלתי נסבל בעליל הוא מוזמן לשבת בבית ולא להסתכל בטלוויזיה בעת הספירה לאחור ולהשיך את חייו ללא יותר מידי תסכול על כלום. אז שתהיה לכולנו שנה אזרחית חדשה טובה ושתהיה בנו קצת סובלנות כלפי האחר וכלפי דעות שונות. מיכל

michalul

New member
ומתנצלת מראש על שגיאות הכתיב

זה בגלל עצבים על טיפשותם של אחרים - עמכם הסליחה

Ripelll

New member
לכל המתלוננים על ה"מריבות"

מה אתם מתבכיינים?! אילולי אנחנו ה... איך אתם קוראים לנו? "המתנשאים" לא היו לכם בקושי דף אחד... ומה היה כתוב בו? "הצילו, אין לי עם מי להתנשק..." חחחחחח... תנו חיוך! הכל לטובה! (יש לי הרגשה שמישהו כבר אמר את המשפט הזה פעם...) קחו
!

555 i 555

New member
ההורים שלי עלו מברזיל

והם גדלו על זה.. וכשהם חוגגים את החג הזה.. הם חוגגים אותו בידיוק כמו שחוגגים יום הולדת או יום נישואין.. ואין להם שוםם מושג מי זה סילבסטר הזה...

Ripelll

New member
אז...

זה באמת חבל שהם לא יודעים מי זה סילבסטר, את צריכה לספר להם, זה בדיוק כמו לא לדעת מי היה הטלר, אימח שמו וזכרו! וזה שהם גדלו על זה ותמיד חגגו לא אומר שזה דבר טוב. את יודעת, אבא שלי היה חילוני גמור בילדותו, זה לא אומר שעכשיו אני אלך ואסע בשבת. בגלל זה אנשים משתנים... מתקנים את הטעות שעשו בעבר... ואם לא ההורים, אז אנחנו.

SupermanZW

Well-known member
שוב אותן שטויות?

אין שום קשר בין חגיגות השנה החדשה לסילבסטר, הגיע הזמן שתקלטי את זה.

NightmareTM

New member
"מתקנים את הטעות"...

מי אמר שלא לנסוע בשבת זה לתקן את הטעות??? אני נוסע בשבת, ומדליק אש בשבת, ועושה על האש, ונהנה מהחיים! שבת זה יום מנוחה?! בשבילי זאת המנוחה! לפגוש חבר'ה, לצאת למסיבה ולעשות מה שעושה לי טוב, ומה שגורם לי התפרקות מהשבוע המטורף שעבר עלי. אם כל המדינה הזאת הייתה "מתקנת את הטעות" ולא עובדת בשבת (כן כן, יש מקומות שעובדים בשבת והם ממש חשובים) ואם כולם היו לומדים בישיבות, ולא מתגייסים לצבא, תארי לעצמך לאן היינו מגיעים?

למעלה