סילביה מפתיעה את פיני

avigan

New member
סילביה מפתיעה את פיני

הפתעה בטריבונה מאמן מכבי תל-אביב בכדורסל פיני גרשון הופתע אתמול במסגרת תוכנית הטלוויזיה "בטריבונה" כאשר מנחה התוכנית הזמין את יו"ר האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות, סילביה בית הלחמי להעניק לגרשון את "חותם התקשורת" לאיש השנה בתקשורת. סילביה בית הלחמי אמרה כי האות מוענק לפיני גרשון בשל השימוש הנכון והמושכל שעשה בתקשורת ובכך הצליח להפוך את מכבי תל אביב בכדורסל ואת עצמו למותגים מובילים בתקשורת. חותם התקשורת (פסלון שעוצב על ידי מושה דיין) מוענק זו השנה השלוש עשרה למי שעשו שימוש בתקשורת על מנת למצב רעיון מוצר או דרך. בין השאר זכו לקבל את האות פרופ' אוריאל רייכמן, ראש העיר ירושלים טדי קולק, איתן הבר, אייבי נתן, קרן לייבוביץ - מי שזכתה במדליית הזהב הראשונה של ישראל ועוד. בתמונה המצ"ב : יו"ר האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות, סילביה בית הלחמי, פיני גרשון ו"חותם התקשורת" לשנת 2004

gauuli

New member
רון- נראה לי שקיבלתי תשובה...

לגבי השיממון בפורום - כולם היו עסוקים ב"הפתעה" לפיני. וקצת ברצינות: אם זה איש השנה של איגוד יחסי הציבור והדוברות, אז יש מה ללמוד מהקולגות ב"פרסום ושיווק".

ron ad

New member
גם לי לא ברור...

שלום, גם לי לא ברור מדוע דווקא פיני נבחר לאיש השנה בתקשורת. בכל מקרה אני בטוח שלא רבים שמעו או יודעים על כך... רון

למעלה