סיכון שאחרי הסרת שיער

roytmeis

New member
סיכון שאחרי הסרת שיער

שלום! הרבה זמן אני שוקל לעבור טיפול להסרת שיער בלייזר אך יש לי פרפרים רבים בבטן ובלבי יש חשש כבד שכספי שיושקע בטיפול כזה עלול להתבזבז כתוצאה מהסיבוכים האפשריים שייוצרו. לאחרונה נשמעו עדויות על סיכוי לצמיחה מחודשת של שיער שאחרי טיפולי הסרת שיער בלייזר ומצד שני, רבים שעברו את כלל הטיפולים בהצלחה יתרה והיו מרוצים מהתוצאות שהושגו בהתאם לרצונם. כיום מספר מכונים ומרפאות מתהדרים במכשור המתקדם שמבטיח את השגת התוצאות הנדרשות לכך ואינני יודע איך ואיפה אני יכול לבחור מקום בעל מוניטין מצוינים בתחום זה וזה כל כך מבלבל אותי עד כדי תוך שאני עלול להתחרט בבחירת המקום ובפנייתו אליו לצורך טיפולי הסרת שיער בלייזר. האם באפשרותכם להסיר ספקות רבות מלבי? תודה רבה!!!

הסרת שיער

היי לבדוק, לבדוק ולבדוק. מי מטפל, איך מתבצע האבחון, באיזו שיטה, מה השיטה המותאמת לך באופן אישי ואיך אתה מרגיש עם האבחון. היום יותר מתמיד צריך לשים דגש על המטפלים, דווקא משום שכל כך הרבה לא מקצועיים צפים בשוק והופכים אותו לשוק. ברשת פרופורציה כל הטמפלים, ללא יוצא מן הכלל, הם רופאים שעברו הכשרה מיוחדת בארץ ובחו"ל. לא להתפתות למחירים זולים ולא ללכת שבי אחר הבטחות שווא. לבדוק את העניין היטב ולברוח מאלה שמפריחים הבטחות באוויר. אלה לרוב לא מתקיימות. אתה מוזמן לפגישת ייעוץ ראשונית באחד מסניפי רשת פרופורציה. הפגישה אינה כרוכה במחוייבות כלשהי מצדך וגם לא בתשלום. אחריה תוכל לבדוק במקומות נוספים אם תרגיש צורך. לפחות יהיה לך למה להשוות.

למעלה