סיכום שנת 2015

ebi83

New member
ניסיון ראשון לענות

&nbsp
תובנות לשנת 2015- להתקדם
בכל תחום, לנסות להמנע מלהתקע במקום ותמיד לנסות להתקדם ולהתפתח, גם אם נופלים או אם דברים לא עובדים בדיוק כמו שרצית- לזרום עם זה

&nbsp
הדבר הכי מרגש שקרה לנו השנה- האמת, אין לי כזה.. שנה די שחונה בקטע של הריגושים. אבל אני אלך על המעבר לתל אביב שלא באמת ריגש, אבל נותן ווייב קצת אחר.
&nbsp
הדבר הכי מאכזב/עצוב- שלא עשיתי תזה, מצד שני סיימתי את התואר אז פאק איט

&nbsp
לקח שלמדנו השנה- אל תדחה למחר כי לא תמיד נותנים ארכה ואז לוקחים את הזמן עד שמחזירים לך תשובה ולך תתמודד עם זה

הלקח העיקרי מהשנה הזו היא לעשות מה שטוב לי ולנסות להפסיק להתחשב כל כך באחרים.
&nbsp
שיר שהכי אהבנו שיצא השנה- https://www.youtube.com/watch?v=WMWrdeXwotY
&nbsp
סרט שהכי אהבנו שיצא השנה- פחות עפתי על סרטים השנה, אבל היה את interstellar שממש אהבתי ואת שלושת סרטי ה-"גנוב על..." (עם המיניונים) שהיה כיף להכיר.
&nbsp
המקום הכי יפה שהיינו בו השנה- קשה, קשה.. בחו"ל הייתי בפראג שהיא יפה והכל אבל דווקא התצפית בקוטנה הורה זכורה לי כיותר יפה ומהנה. בארץ לצערי לא יצא לי לטייל יותר מדי

&nbsp
סיכום לשנת 2015 בכמה משפטים- סוף סוף סיימתי תואר, התחלתי לכוון ולעבוד לעתיד. השנה נקווה לתוצאות בתחומים הרלוונטיים

&nbsp

ebi83

New member
אני קולולולו??

אני צריך להקליט את עצמי עושה כזה ולשים כאן לרגל כמות החתונות שרצו פה השנה

&nbsp
אני בסך הכל סיימתי משהו באיחור של שנתיים

עוד לא התחיל.

אנחנו מתארגנים עכשיו ואז נצא לכיוון העיר.
&nbsp
אבל אמור להיות הרבה בלאגן,חגיגות וזיקוקים.
אצלם תמונות כמובן :)
&nbsp
&nbsp

dori78

New member
מסכמת ברגשות מעורבים

תובנות
העולם מלא חארות, הרבה יותר ממה שחשבתי עד כה.
השנה נתקלתי בגילויי שנאה מחרידים, גם בחיים הפרטיים שלי וגם בזירה הציבורית.
נתקלתי באנשים צבועים ומזוייפים, בבבונים מתלהמים שנוקטים בגישת "כל דאלים גבר".
נתקלתי באנשים פחדנים, שששים לתקוף בחסות האנונימיות.
אני רוצה להאמין שיש עוד אנשים טובים בעולם הזה, שהם לא נדירים כמו שנדמה לי.
מקווה לתובנות אופטימיות יותר בשנה הבאה.

מרגש
גם אני כמו ביזי התחתנתי, לפני חצי שנה בדיוק.
אני לא יכולה להגיד שהחתונה עצמה היתה רגע מרגש, כי חוויתי הרבה לחץ בארגון אירוע שלא באמת רציתי מלכתחילה.
הרגע המרגש היה איפשהו בסוף השנה שעברה, כשחגגנו שנה ביחד והבנתי סופית שאחרי הרבה שנים של בדידות וכמעט ייאוש סופי מהתחום הזוגי - מצאתי את האיש הנדיר הזה, שעבורי הוא מושלם.

מאכזב/עצוב
לפני שלושה שבועות קברתי את החתולה שלי, שהיתה איתי 11.5 שנים מאז שהיתה בת 4 שבועות.
זה קרה כי נסענו לשלושה שבועות לירח דבש והאדם שהיה אמור להשגיח עליה, הרשה לעצמו לעשות בבית כל מיני דברים שגרמו לה לפחד ולהרגיש שהבית כבר לא בטוח עבורה. הוא לא עשה את זה מכוונה רעה או רצון לפגוע בחתולה, אלא מתוך רצון לעזור לנו לשדרג אבל תוך זלזול בבקשות והנחיות ברורות שלנו לגבי דברים מסויימים. בד"כ זה סתם פוגע, הפעם זה גרם לזה שהחתולה ברחה מהבית ונדרסה.
אני יכולה רק להודות על כך שזה קרה בימים הכי קרים, כך שלמרות שהיא שכבה מתה מתחת למכונית ליד הבית 3 ימים עד שחזרתי לארץ ומצאתי אותה, היא לא הסריחה כך שאף אחד לא התקשר לעיריה כדי לפנות אותה ולפחות זכיתי לדעת מה קרה לה ולקבור אותה.

לקח
להיזהר גם ממי שנראה לך "בטוח".
המעסיק שלי התגלה כבן זונה רציני השנה, למדתי לא לקחת עבודה שאתה לא באמת מעוניין בה רק כי אין לך עבודה.
עדיף להיות מובטל עוד קצת ולצמצם בהוצאות לאיזה תקופה ולא לקחת עבודה בלית ברירה.
קצת כמו דייטים.

שיר
שיר ששרתי לבן זוגי היקר בחתונה - "איך אפשר שלא" של ההרכב ג'יין בורדו.
מסכם את כל מה שאני מרגישה בקשר להיכרות איתו.

סרט
פלאפל אטומי. קורע ברמות.

מקום
בגדול - כל מקום שהגענו אליו בירח הדבש שלנו בפלורידה.
יותר ספציפי - שני הפארקים של הארי פוטר ביוניברסל באורלנדו ופארק מג'יק קינגדום של דיסניוורלד באורלנדו.

סיכום
שתהיו לי בריאים, אנשים.
זה הכי אופטימי שאני יכולה כרגע.

וואו

צר לי לשמוע על החתולה
להיפרד מעל חיים שליווה אותנו כל כך הרבה שנים זה תמיד כואב.
&nbsp
&nbsp
בריאות והצלחה דורי
ואמן שתמצאי מהר עבודה מספקת

sashalola

Well-known member
מזל טוב

תמונה מקסימה,
שיהיה לכם שפע כל טוב
ושתצמחו ביחד, וגם כל אחד לחוד, עטופים תמיד בהמון אהבה.

הצטערתי לקרוא על החתולה

מצטערת על החתולה

גם לי יש חתול ולא יודעת איך אתמודד אם יקרה לו משהו חס וחלילה\כשימות :(
&nbsp
ואהבתי את השמלה והנעליים

שוב מזל טוב וזו אכן תמונה מקסימה.

אהבתי את סיכום השנה שלך,הצטערתי לשמוע על החתולה..
סתם סקרנות, מה הבנאדם הזה עשה?
&nbsp
אני יודעת שזה מאוד קשה לאבד חיית מחמד,מכירה מנסיון לצערי.
&nbsp

Anna begins cc

New member
מצטרפת

אל איחולי המזלטוב מחד, ואל התנחומים על החתולה מאידך.
מקווה שהשנה הזו תביא לך (ולכולנו) רק בשורות טובות.
&nbsp

Anna begins cc

New member
השנה שלי

התובנות שלי השנה - לא לפחד לרצות, לא לפחד להעיז. אולי באופן כללי - לא לפחד. או לפחות, לא לתת לפחד לנהל אותי.

הדבר הכי עצוב - בתחילת השנה נפרדתי מדוד יקר שהלך לישון ולא התעורר, ואולי יותר משהיה עצוב לאבד אותו, היה עצוב לראות את האנשים היקרים לי כואבים את אובדנו בצורה חדה כל כך (לא שאפשר לכאוב אובדן בצורה שאיננה חדה..)

הלקח שלי - לא לצפות מאף אחד שיבין אותי. אני של עצמי, וזהו.

שיר אהוב - https://www.youtube.com/watch?v=gA1WcPP9uLk

המקום הכי יפה השנה -
לונדון. כולה, על כל חלקיה, אבל יריד החורף של הייד פארק במיוחד.
את השבוע האחרון של השנה העברתי שם (חזרתי הבוקר) וזו הייתה פעם ראשונה שלי באירופה בכלל. חוויה יוצאת דופן, מכל הבחינות.

לסיכום - הייתה שנה מעניינת. יצאתי לעצמאות אמיתית ממש בתחילת 2015, ולאורך כל השנה נוכחתי לדעת שוב ושוב כמה זו הייתה הבחירה הנכונה.
העבודה תפסה לי כל כך הרבה מקום, מתוך רצון ודרייב אמיתי להתפתחות וצמיחה, אבל הרבה דברים תפסו מקום משני בעקבות זאת, כמו תחביבים, משפחה וחברים. זו פעם ראשונה בחיים שלי שהתמקדתי רק בעצמי, רק בקריירה ובניסיון להצליח, מה שהביא לימי עבודה של 15 או 16 שעות, להתמודדות עם אתגרים ולתחושת ניתוק קלה מהעולם, אבל גם לסיפוק גדול ולתחושת הישג. לשנה הבאה (הנוכחית כבר, למעשה) אאחל לעצמי לדעת למצוא איזון בין כל הדברים שחשובים לי.

תורי

תובנות לשנת 2015- אותן תובנות כמו תמיד, לסמוך על עצמי,לאהוב,להאמין בעצמי.. הכל עניין של יישום.
&nbsp
הדבר הכי מרגש שקרה לנו השנה-עליית מדרגה ומעבר לדירה משותפת עם הבחור. זה לא מובן מאליו בעיניי.
הדבר הכי מאכזב/עצוב-לגלות שוב פעם ופעם אחר פעם שעדיף לא לתת אמון באנשים על ההתחלה.
לגלות שאדם שסמכתי עליו,השתמש בדברים שסיפרתי לו,שיתף עם אחרים וניסה להשתמש בהם נגדי,חתר נגדי מאחורי גבי ועוד מאמין שהוא בסדר ואני זו שלא בסדר כי העזתי לומר לו את דעתי בנושא.
לקח שלמדנו השנה-לאהוב את עצמי ולקבל את העובדה שמגיע לי הרבה יותר ממה שחשבתי.
שיר שהכי אהבנו שיצא השנה-לא יודעת.
סרט שהכי אהבנו שיצא השנה-לא יודעת.
המקום הכי יפה שהיינו בו השנה-לא הייתי בשום מקום חוץ ממלבורן, אז מלבורן :)
סיכום לשנת 2015 בכמה משפטים-היה טוב, היה כיף,היה בסדר גמור אפילו.
&nbsp

dori78

New member
תמונה הורסת!

ואני מתחברת מאוד למאכזב/עצוב שלך.

למעלה