סיכום שבוע

Brownie s

New member
סיכום שבוע../images/Emo70.gif

שיר השבוע:
אלבום השבוע:
ספר השבוע:
סרט השבוע:
משהו טוב השבוע:
משהו רע השבוע:
התחדשות השבוע:
מאכל השבוע:
אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?):
תמונת השבוע:
ומילה לסיכום השבוע:

E v i e

New member
אנוכי D:

שיר השבוע: Charon - Deep water אלבום השבוע: האחרון של charon ספר השבוע: דור הפרוזאק סרט השבוע: פייט קלאב משהו טוב השבוע: ל"ג בעומר :) משהו רע השבוע: אני כלבה שצריך להרוג התחדשות השבוע: טי שרט מאכל השבוע: הקבבים של דימה XD אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): ידיד טוב שלי :) תמונת השבוע: אותו ידיד, תמונה שצילמתי ונורא אהבתי ומילה לסיכום השבוע: כרגע, כמעט מושלם

Up To No Good

New member
:{

שיר השבוע: אלבום השבוע: ספר השבוע: "היער"- הרלן קובן סרט השבוע: משהו טוב השבוע: שירהסאלי משהו רע השבוע: הראיון ;;;;;;;;;;;;;; יש לי הרגשה שיצאתי שם ממש מטומטמת :X אבל יש לי מין תחושבת בטן מוזרה שאומרת לי שהתקבלתי, אז לא יודעת :X וגםםםםםםם יצאתי טיפשה במיצ"ב באנגלית.
התחדשות השבוע: המון גלידה? הו, וגם ספר, סימניה מגנטית עם פיל חמוד, ושתי חולצות בי"ס (מרגש!) מאכל השבוע: מלא גלידה (מגנום
) אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): אמא. תמונת השבוע: ומילה לסיכום השבוע: בבקשהההההההה

עונה ^^

שיר השבוע: הממ... story of a girl אלבום השבוע:אותה תשובה, ללא כל שינוי -.- ספר השבוע: ספר מתמטיקה -.- סרט השבוע: הממ.. כנראה שודדי הקאריביים. חשבתי לעשות מרתון עם בני הדודים שלי. משהו טוב השבוע: יומהולדת :) משהו רע השבוע: אין^^ התחדשות השבוע: ילדת כוכבים שודרגה מגרסת 1.6 לגרסת 1.7 מאכל השבוע: עוגות יומהולדתאדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): ריין (חבר ושותף בקוסט פליי) תמונת השבוע: הממ... אין לי ממש תמונה -.- ומילה לסיכום השבוע:

:)

שיר השבוע: הרבה, אבל נראה לי ש-Over the Hills and Far Away של נייטוויש. אלבום השבוע: אבסולושן של מיוז. ספר השבוע: אל תגלה של הרלן קובן. סרט השבוע: מלחמת האופל. חביב כזה. משהו טוב השבוע: ל"ג בעומר
משהו רע השבוע: עייפות וכמה אכזבות כאלה התחדשות השבוע: שוקולדים מסינגפור? מאכל השבוע:
אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): נעם תמונת השבוע: נורווגיה ארץ החלומות 3> ומילה לסיכום השבוע: בום.

Up To No Good

New member
OTHAFA *_*

אבסולושן *_* הרלן קובן *_* (למרות שלא קראתי את אל תגלה :X) שוקולד *_* נורווגיה *_* המ כן

למעלה