סיכום שבוע

Brownie s

New member
סיכום שבוע../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

שיר השבוע: אלבום השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: משהו טוב השבוע: משהו רע השבוע: התחדשות השבוע: מאכל השבוע: אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): תמונת השבוע: ומילה לסיכום השבוע:

ShAhArnavonXD

New member
עונהההה

שיר השבוע:היהודים-חופשי אלבום השבוע:
ספר השבוע:"בלב היער" טאנה פרנץ' סרט השבוע:
משהו טוב השבוע:לא הלכתי לבה"ס ביום רביעי ושישי (היום)ורוק עצמאות בליל רביעי ויום חמישי! משהו רע השבוע:יום הזיכרון..
התחדשות השבוע:אחותי בארה"ב קנתה לי מכנס,וחולצה של A7X מאכל השבוע:מנגל...?חחח אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?):אבא!!! תמונת השבוע:בן דודה העונה על השם:איתמר! ומילה לסיכום השבוע:שיהיה שבוע טוב לכולם!

אני בדיוק מתחילה לקרוא את "בלב היער"../images/Emo13.gif

+
אני מקווה שהוא יהיה מעניין כמו בתקציר בגב הספר. P:

ShAhArnavonXD

New member
אויי כן..

זה ספר ממש יפה... באמת.. תגידי לי אם את נהנית..זה מעניין אותי...

השבוע הזה היה לי כ"כ ארוך.../images/Emo219.gif

שיר השבוע:
Epica-Feint.
Nightwish-Ghost Love Score. וואי,חוץ מזה לא שמעתי מוזיקה כמעט השבוע. אלבום השבוע:
Epica-We Will Take You With Us. ספר השבוע:
"הקול של תלמה"/קמילה גיב. סרט השבוע:
לא ראיתי. משהו טוב השבוע:
הרווחתי 660 ש"ח. [עוד 6 ש"ח ואני סופר קשוחה ואפלה.
]
אני צריכה לקבל עוד 50 או 100 ש"ח,לא זוכרת. P: משהו רע השבוע:
היה משעמפ.
היה ארוך.
היה יום זיכרון. התחדשות השבוע:
2 חולצות מTNT. מאכל השבוע:
המ. אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?):
אמ. לא יודעת,אף אחד. תמונת השבוע:
רנדומאלית. ומילה לסיכום השבוע:
ארוך.

אני? ../images/Emo3.gif../images/Emo219.gif

המון בייביסיטר. |מסופק| אה,וכסף ליומולדת שכבר הייתה לי. שנתנו לי בדיליי.

עונה

שיר השבוע:points of Authority אלבום השבוע:אין אלבומים חדשים ספר השבוע: ספרות- אנקורי סרט השבוע: המומיה (חוויה מתקנת. כי כשראיתי את הסרט כשהייתי בת 8 ומאז אני מפחדת ממנו) משהו טוב השבוע: התגברתי על הפחד שלי ממומיות. הדבר היחיד שמפחיד אותי עכשיו הוא המוזיקה של רקוויאם לחלום. משהו רע השבוע: ללמוד לספרות. זה לא רע. זה סתם משעמם. התחדשות השבוע:ספרים בהיסטוריה וספרות בשביל ללמוד למתכונות שלי. אה. והתקדמות כללית להצעת עבודה. מאכל השבוע:סלט? אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): אין לי אפחד בראש. תמונת השבוע:בקישור ומילה לסיכום השבוע: שיהיה לכם שבוע טוב ואל תלמדו לספרות. זה משעמם.

Lory Lee

New member
../images/Emo54.gifעונההה

שיר השבוע: 4AM Forever של Lostprophets אלבום השבוע: Minutes to Midnight של Linkin Park ספר השבוע: הילד של פילה מאת דלין מתייה - עצוב כל-כךךך סרט השבוע: שישי הפוך - ראיתי את זה כבר מזמן, אבל לא מזמן ראיתי שוב ונזכרתי... חח משהו טוב השבוע: יום העצמאות - הופעה שווה ביותר של היהודיםםם! + מנגל אצל חבריםםם משהו רע השבוע: יום הזכרון... התחדשות השבוע: חברים שלי חזרו המסע לפולין אחרי 8 ימיםםם! מאכל השבוע: שאוורמה שכיסחתי אחרי ההופעה של היהודים! אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): לא עולה לי אפחד... חח תמונת השבוע: ==> ומילה לסיכום השבוע: יום עצמאות שמייח!

קרניjack

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע: symphony x- set the world on fire אלבום השבוע:- ספר השבוע: מאדר רוז- סטיבן קינג. סרט השבוע: גרין מייל. משהו טוב השבוע: יום העצמאות, מינגולים והופעה. משהו רע השבוע: להתחיל אותו
התחדשות השבוע:- מאכל השבוע: פרגיות
אדם השבוע(מי עשה לכם את השבוע?): חברה תמונת השבוע:
ומילה לסיכום השבוע: חבל ששבוע הבא לא יכול להיות טוב וקצר (!) כמו זה.

קרניjack

New member
אני באמצע הספר

ובכלל לא גרוע... אני מאוד אוהבת את הכתיבה וגם אם העלילה לא משהוא, אני חושבת שזה מפצה.

קרניjack

New member
זה השלישי שאני קוראת

דניאל המליץ לי על ספרים שלו (הוא אמר לי שאת גם ממליצה לו
), אז בהזדמנות זאת- יש לך עוד ספרים מומלצים אבל לא של סטיבן קינג? בסיפריה שלנו יש רק חלק מן הספרים, ולרוב עותק אחד לכל ספר כך שרוב הזמן הם מושאלים

אני הכרתי לו אותו../images/Emo3.gif

הממ ספרים מומלצים בכללי? את ניל גיימן את מכירה כן? כל הספרים שלו מדהימים, אלים אמריקאים, בשורות טובות, בני אנאנסי, לעולם לא עולם וכו'. גם הקומיקס שלו סאנדמן מדהים. :] אם יש לך הרבה סבלנות כי זה ספר ארוך וקצת מיגע לפעמים, אבל ממש מדהים - ערפילי אבלון של מריון צימר-בריידלי ובדיוק עכשיו סיימתי את הרדוף לבן, זה לא פנטזיה אלא מעין רומן כזה, אבל אחד הספרים המדהימים (וגם הסרט שעשו עליו ממש מצויין). כנ"ל לגבי זיכרונותיה של גיישה שקראתי עוד כשהייתי קטנה אבל כל הזמן חוזרת אליו, ובערך כל דבר של פאולו קואלו :] (אם את לא מכירה אז ממליצה להתחיל עם ורוניקה מחליטה למות)

קרניjack

New member
קראתי את

בשורות טובות ולעולם לא עולם של ניל גיימן, את בשורות טובות אהבתי, וקראתי את האלכימאי של פאולו קואלו ובכלל לא התלהבתי..

תקראי את אלים אמריקאים. גאוני.

והאמת גם אני לא כל כך התלהבתי מהאלכימאי, חמוד אבל יותר מידי אובררייטד. קצת יותר מידי סיפור אגדה... ורוניקה מחליטה למות יותר טוב לדעתי.

Sensorium

New member
ורוניקה הוא ספר גאוני

אולי כי הוא כותב על חוויה שהוא בעצמו עבר, אז זה פחות 'דמיוני' אחד הספרים הטובים. ניל גיימן גאון^_^

למעלה