סיכום שבוע

עוד רעיונות!

טוב אז אמממ, תמיד אפשר להוסיף בלוני דיבור לתמונות (נראה לי שעדי כתבה את זה, לא?) אפשר לערוך תמונות בפוטושופ ולשחק "מצא את ההבדלים" אפשר לעשות אירוח מזוייף בפורומים (חבר פורום מתחזה לדמות/שחקן מהסדרה ועונה על שאלות). זה יכול להיות די משעשע אם מתפרעים עם זה (למשל, לארח את הכלב שהיה לטרייגרים עד שקייל הגיע ותפס לו את המקום) אפשר גם לעשות מגה-משחק עם "נקודות קייל" וכל שבוע לפרסם את הניקוד שכולם קיבלו... אבל צריך מישהו שיהיה מוכן להשקיע ולרכז הכל, אז אם יש מישהו כזה אני יכול לחפור על זה עוד... טוב אז אלה עוד כמה רעיונות

adii1201

New member
אירוח מזוייף../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חזק

השם הרשמי שנתתי לזה היה "אירוח בכאילו"

לא זכרתי את זה
בכל מקרה, יש לי עוד כמה רעיונות, אהמ...

adii1201

New member
אני צחקתי בעיקר ממה שכתבת

על הכלב של הטרייגרים ואיך שקייל בא במקומו
ותשפוך, למה אתה מחכה
? אתה גם אגב מוזמן להתחיל לפתוח שרשורים
|סמייליזדוניבמיוחד|

כל הרעיונות האלה הם מלפני כמה שנים כבר

אני פחות "מפעיל" פורומים ממה שהייתי פעם
עוד: 1. "מי אני?" חבר פורום חושב על דמות מסויימת (או סצינה מסויימת או נושא מסויים מהסדרה או משהו) והשאר צריכים לנחש במה מדובר על ידי שאלות של כן ולא. מי שניחש בוחר את הדמות הבאה וכן הלאה. 2. להוציא כמה שיותר מילים מתוך השמות של הדמויות (כמה מילים מסתתרות ב"ניקול טרייגר" או "לאטנוק"?
) 3. אם יש מספיק אנשים שמדקלמים סצינות מהסדרה אפשר לשחק משחק שבו מציגים מספר שורות וצריך לנחש מה אמרו או מה עשו אח"כ. (לדוגמא, ארבע שורות מתוך דיאלוג, ואז צריך לנחש מה א' השיב ל-ב') 4. אפשר גם לעוות תמונות ולנחש מי לא שייך (צירפתי תמונה לדוגמא מפורום נטליה אוריירו) נראה לי שהעליתי מספיק... עכשיו תורכם

adii1201

New member
אני גולשת בתפוז מ-2004

ואני חייבת לציין שיש פה רעיונות למשחקים שבחיים לא שמעתי עליהם אבל הם ממש מדליקים
יאללה תתחיל להפעיל
אתה תקבל אדום|גבות|

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gif

איך עבר עליי השבוע?נחמד דווקא סרט השבוע? ספר השבוע?אופטימיות נצחית של נתי רביץ..אומנם קראתי אותו מזמן אבל אני נורא אוהבת אותו ונזכרתי בו השבוע..ספר חובה.. שיר השבוע?היהודים-אמן תוכנית\סדרת השבוע?האח הגדול כמובן קניית השבוע?לא קניתי אבל קנו לי מסין שני צעיפים וצליליות.. ציטוט \ פתגם השבוע?מהספר:"אז איפה הגבול בין גן עדן לגהינום? בראש,הכל בראש..." דבר מיוחד שעשיתי השבוע?נמנמ אכלתי פריקסה של סבתא שהמון זמן לא אכלתי חח
עצבון \ ביאוס השבוע?נמנמ לא זכור לי משהו מיוחד.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?הסופ"ש הזה
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?אמא וסבתא
תמונת השבוע?אני מתגעגעת לקטנה הזאת
השאלה המתחלפת-תנו רעיון אחד למשחק/פעילות בפורום! אממ אפשר משחק..זה זה או זה זה..

למעלה