סיכום שבוע
-תתעוררו...

hitchhiker218

New member
סיכום שבוע../images/Emo13.gif-תתעוררו...

שירי השבוע של פרל: שירי השבוע בכללי: אלבום השבוע של פרל ג'אם: אלבום השבוע בכללי: אמן השבוע: ספר השבוע: התמכרות השבוע: ציטוט השבוע: סרט השבוע: סדרת השבוע: פרי השבוע: מקום השבוע: שוקולד השבוע: צבע השבוע: ציפור השבוע: איש\ת השבוע: אייקון השבוע: מקצוע השבוע: יום השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע:

hitchhiker218

New member
Sing and rejoice!

שירי השבוע של פרל: Nothing As It Seems Insignificance Release Off He Goes שירי השבוע בכללי: A Call to Awak (The Quest(-Orphaned Land Strange Deja Vu-Dream Theater אלבום השבוע של פרל ג'אם:בינאורל וטן אלבום השבוע בכללי: מבול-אורפנד לנד Into The Wild-Eddie Vedder אמן השבוע:אדי ודר,אורפנד לנד ודרים ת'יאטר.. ספר השבוע:אני כריסטיאנה פ. התמכרות השבוע:- ציטוט השבוע: אני:"את יודעת? מכל הסיפור הזה אני למדתי דבר אחד חשוב! נגמר הסיפור הזה של אביה הנחמדה לכולם...
!!" הילה:"אממ... ממתי את נחמדה? ועוד לכולם?" אני:"טוב אז למדתי דברים אחרים..." סרט השבוע:אקס מן1(איחור) סדרת השבוע:CSI ושפני ניסוי פרי השבוע:תפוח מקום השבוע:המורה הפרטי שלי..כעמט עברתי לגור אצלו! שוקולד השבוע: איזה משהו שסבא הביא לי..לא היה משהו צבע השבוע:אפור ציפור השבוע: איש\ת השבוע:בנימין נתניהו
חח אייקון השבוע:
מקצוע השבוע:מתמטיקה יום השבוע:כל השבוע הזה היה סיוט... תמונת השבוע: אמיתי לגמרי ואני עקומה..חח

חעחע

שירי השבוע של פרל: I am mine Insignificance Hey Foxymophandlemama, That's Me שירי השבוע בכללי: Grace, ג'ף באקלי.. נדבק לי לראש משום מה love comes again של טיאסטו. נזכרתי בו ולא הפסקתי לזמזם>< I'm above של mad season אלבום השבוע של פרל ג'אם: Riot mind.. חלקו לפחות אלבום השבוע בכללי: הממ אמן השבוע: פרל ג'ם איי טינק ספר השבוע: שיא אללה, זה מזכיר לי שאני צריכה לקרוא ספר לאנגלית בקיץ.. הספריה תסכים לי להשאיל בחופש? :\ התמכרות השבוע: I am mine. לגמרי ציטוט השבוע: אמנם ציטוט לא מהשבוע, אבל נזכרתי בו השבוע.. ברגע של סוטול מעייפות: "כל האיברים בגוף חשובים.. חוץ מהתוספתן" *נאמר בעת פתיחת שק שינה על המדרכה בעין גדי* סרט השבוע: לא היה סדרת השבוע: האוס? :) פרי השבוע: המממ. דובדבנים
מקום השבוע: בצפר? הבית שלי? שוקולד השבוע: שוקולד עם ביסקוויט>< צבע השבוע: הא? ציפור השבוע: הא?2 איש\ת השבוע: חברה שלי.. :) נשששששששששמה טובה! אייקון השבוע: אין כזה. מקצוע השבוע: יום השבוע: חמישי ציטוט השבוע: הלו, כפילות
תמונת השבוע: אין כוח

nothingman1

New member
And sing! and rejoice

!Hahahahahaha! Hahahahahaha שירי השבוע של פרל: Habit שירי השבוע בכללי: Opeth- By the pain I see in others, Ihsahn- Unhealer, At the gates- Blinded by fear, Derango- Deranged, Blind melon- no rain, אלבום השבוע של פרל ג'אם: אין אלבום השבוע בכללי: Opeth- Damnation אמן השבוע: באך ספר השבוע: אין התמכרות השבוע: אין ציטוט השבוע: "פינולוגיה של לוטוס מכסיף במפנה הצפוני ובמפנה הדרומי" סרט השבוע: כאילו שיש לי זמן לזה סדרת השבוע: רק CSI פרי השבוע: תמר מקום השבוע: ליד המחשב, שעות עבודה על ביוטופ שוקולד השבוע: עם מילוי קרם תות צבע השבוע: חום ציפור השבוע: נשר איש\ת השבוע: המורה לביולוגיה אייקון השבוע:
מקצוע השבוע: ביולוגיה יום השבוע: כולם גרועים באותה מידה תמונת השבוע:

nothingman1

New member
כן, אה-הא... עכשיו לשאלה הבאה

?Does emotional music have quite an effect on you

hitchhiker218

New member
חחח אני יודעת...../images/Emo3.gif

אמרתי שאני כבר אשתוק
אגב, אחותי קנתה לי את אינטרודוס יורסלף

hitchhiker218

New member
הקשבתי לו מעט..

בסגנון שלו הוא לא יותר מדי שונה מ"the real thing" .. אבל הסולן לא משתווה למייק כמו שאתה בוודאי מבין. כרגיל, בס דומיננטי מאוד. תכלס, אתה יכול לדמיין את פיית' נו מור ספציפית בלי בסיסט?

hitchhiker218

New member
הבהרה:

(לא שונה יותר מדי מthe real thing מבחינת מוזרות. אפשר להגיד שהדיסק הזה לא מכיל שירים שהם MTV מטיריאל.. הלחנים של the real thing יותר זורמים עם "בשר",בשונה מאינטרודס יורסלף.. זהו. הבהרתי
)

nothingman1

New member
עם כל התיאורים שלך- אין כמו משמע אוזניים

אצטרך לשמוע את זה... בדיוק היום שמעתי אותם וחשבתי לעצמי את אותו דבר על הקטע של הבס, שהוא חלק מרכזי אצלם ועשוי טוב, ראוי לציין הם החליפו בסיסט מתישהו או שזה אותו אחד? ידוע לך?

hitchhiker218

New member
מדובר באותו בסיסט נחשק-בילי גולד

הרגע הייתי נחמדת ובדקתי בכל הדיסקים שיש לי, ותדע לך שהשקעתי מאמץ כי מדובר בחוברות מחורבנות ומקופלות!! ואז אני צריכה לראות את התרנגולות השחוטות האלה מגיחות לי מכל פינה! תענוג

Soon Forget

New member
אהלן יא חביבתי!

שירי השבוע של פרל: Breakfall, Light Years, Hold On, Wash שירי השבוע בכללי: הממ כל מיני שטויות של רובן פורד אלבום השבוע של פרל ג'אם: לוסט דוגס אלבום השבוע בכללי: אין אמן השבוע: רובן פורד? ספר השבוע: רודף העפיפונים, שהרסה לי המורה הסדיסטית לערבית. התמכרות השבוע: טעמי. אין על זה. ציטוט השבוע: -- סרט השבוע: שמונה פנים לאמת סדרת השבוע: הישרדות, למרבה החלחלה והצער. פרי השבוע: ענבים מקום השבוע: לא יצאתי הרבה מהבית בגלל צינון קשה שוקולד השבוע: טעמי צבע השבוע: ציפור השבוע: איש\ת השבוע: אייקון השבוע: מקצוע השבוע: יום השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שבוע טוב

Soon Forget

New member
Breakerfall*

ושכחתי לספר שאני קונה בשבוע הקרוב מגבר מנורות AC15 של ווקס אם הכל ילך בסדר! אז שתדעו

למעלה