סיכום שבועי:)

GoNiiiiiiiiii

New member
סיכום שבועי:)

איך עבר השבוע? משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: דבר מוזר שקרה השבוע: השבוע מ-1 עד 10: יום השבוע: חבר/ת השבוע: סלבס השבוע: שיר השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת/ תוכנית השבוע: מבחני השבוע: בילוי השבוע: תוכניות לשבוע הבא: מסר לאומה: תמונת השבוע:

GoNiiiiiiiiii

New member
מסכמת:)

איך עבר השבוע? פ'סדר.. משהו טוב שקרה השבוע: יש לנו בריקוד הופעה ולא היה בטוח אם הקבוצה שלי תופיע ואז אמרו שלנו שכןן!!(:): משהו רע שקרה השבוע: קיבלתנו תעודות (היום!), שמתי גשר:S והמורה למיומנויות החליטה שאני מקללת אותה בשיעור אז היא הלכה למחנכת שלי והמחנכת שלי צעקה עליי מול כל הכיתה!! דבר מוזר שקרה השבוע: חגגנו יום הולדת למורה שלי בריקוד וצילמתי בוידיאו פתאום חברה שלי התחילה לרוץ וצילמתי אותה ובדיוק שצילמתי אותה היא דפקה חליקה כזאת וזה מתועד במצלמה שלי!! חעחעחעחעD:D:D: השבוע מ-1 עד 10: 4.. יום השבוע: רביעי וחמישי:) חבר/ת השבוע: ברוש:) סלבס השבוע: אאוחניייייייה המלכעעעעעעעעעעע!!!!!!!!!!!!! שיר השבוע: "cambiar el mundo" סרט השבוע:"על גופתה המתה"- היה בחינם בVOD:) ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע: "כמעט מלאכים" ו"יום בחיי"... מבחני השבוע:לא היו! בילוי השבוע: יום הולדת למורה שלי להיפ הופ ומסיבת הפתעה לחברה:) תוכניות לשבוע הבא: להתכונן למבחן גדול באנגלית וללכת למנהלת להתלונן על המורה למיומנויות! מסר לאומה: כל המורות למיומנויות כלבווווווות!!! והמחנכות והמורות לתנ"ך ממשממש חמודות:) תמונת השבוע:

עונה

איך עבר השבוע?מעולה
משהו טוב שקרה השבוע:היה יום הולדת לחברה הכי טובה שלי
משהו רע שקרה השבוע:כן שביתלו לי שעור טאתרון
דבר מוזר שקרה השבוע:אין לי.. השבוע מ-5 עד-10 יום השבוע:רבעי!!!!. סלבס השבוע:מריאנה אספסיטו! שיר השבוע:Nana
סרט השבוע:לא ראיתי. ספר השבוע:לא קראתי. סדרת\תוכנית השבוע:כמעט מלאכים 2
הישרדות 2 ופטיטו פאו2 .. בילוי השבוע:האמת כול השבוע הייתי בבית. תוכניות לשבוע הבא:ללמוד וללמוד.. מסר לאומה:שבת שלום!! תמנות השבוע

titi2008

New member
../images/Emo13.gifמסכמת!

איך עבר השבוע? מהר אפילו לא הרגשתי שעבר משהו טוב שקרה השבוע: קיבלתי 84 במדעים משהו רע שקרה השבוע: גיליתי עד כמה המחנכת שלי שונאת אותי דבר מוזר שקרה השבוע: כל הכיתה שלי קוראת לי "ביטון" כי זה שם המשפחה שלי והשבוע המחנכת שלי התחילה לקרוא לי ככה השבוע מ-1 עד 10: 6 יום השבוע: היום חבר/ת השבוע: הדר סלבס השבוע: לאלי שיר השבוע: Seru Giran -Un Mundo agradable סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע: קאסי מבחני השבוע:
(נגמר כבר שבוע שעבר) בילוי השבוע: חברה שלי באה לישון אצלי תוכניות לשבוע הבא: לקבל תעודות מסר לאומה: תרגיעו, תעודות זה תעודות לא יותר תמונת השבוע: לאלי המהממת

casi ngeles123

New member
עונה=]

איך עבר השבוע
נחמד משהו טוב שקרה השבוע
בת מצווה לחברה טובהה:] משהו רע שקרה השבוע
כמעט רבתי עם החברה הכי הכי טובה שלי.. דבר מוזר שקרה השבוע
שידכתי בין שתי ילדים בכיתה ויום אחרי הם נפרדו.. השבוע מ-1 עד 10
6 יום השבוע
היום(שישי) חבר/ת השבוע
לי סלבס השבוע
ניקולס ריירה
שיר השבוע
Nana סרט השבוע
יס מן ספר השבוע
סדרת/ תוכנית השבוע
כמעט מלאכים! מבחני השבוע
ספרות ותנ"ך בילוי השבוע
בת מצווה תוכניות לשבוע הבא
לא יודעת עדיין.. מסר לאומה
תנצלוו תחיים כי כל שנייה שעוברת לעולם לא תחזור! תמונת השבוע
אין לי כוח לעלות

didalf

Well-known member
עונהנהנה../images/Emo109.gif

איך עבר השבוע?
מהר:O משהו טוב שקרה השבוע:
עברה הבגרות במת'! ות"א
משהו רע שקרה השבוע:
מעכשיו רק 006:S דבר מוזר שקרה השבוע:
וואו, הדבר הכי מוזר שיכול להיות השבוע מ-1 עד 10:
8 יום השבוע:חמישיי בהחלט חבר/ת השבוע:
חברות סלבס השבוע:
לוקה הסקסי
שיר השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע:
קאסי
מבחני השבוע:
בגרות במתמטיקה בילוי השבוע:
תל אבייב עם חברווות
תוכניות לשבוע הבא:
יומולדתתתת
מסר לאומה:
LOVE IS IN THE AIR תמונת השבוע:
בא לי תמונה של לוקה אבל אין לי, אז אאוחה

מסכמת:

איך עבר השבוע? בסדר + משהו טוב שקרה השבוע: גילינו בטוח מתי קאסי באים :) משהו רע שקרה השבוע: קאסי באים רק בסוכות (זה עוד הרבה זמן) ולא בפסח. דבר מוזר שקרה השבוע: השבוע מ-1 עד 10: 7.5 יום השבוע: חמישי- היה אחלה פרק אתמול. חבר/ת השבוע: סיכמו שאני שונאת את השאלה הזאת?! זה לא שאתן מכירות ת'חברות שלי חחח סלבס השבוע: פייטר שיר השבוע: nene- מה שמר שרה אתמול בפרק. סרט השבוע: --- ספר השבוע: --- סדרת/ תוכנית השבוע: ברור שקאסי מבחני השבוע: היה מבחן אחד שפספשתי אותו -בלשון והיה אחד במתמטיקה ממש קשה. בילוי השבוע: ---- תוכניות לשבוע הבא: יש משהו שהבצפר מארגן. מסר לאומה: שבת שלום, קאסי אין עליכם. תמונת השבוע: ויש לי עוד אחת ממש חמודה של חסמין

shosha13

New member
מסכמת ../images/Emo187.gif

איך עבר השבוע? בטטייל ! משהו טוב שקרה השבוע: למדתי ברבעי עד 12 במקום עד 3. יש לי מחר ביביסיטר ואתמול היה כל כך כיף ! משהו רע שקרה השבוע: היה לי בוחן פתע בלשון ו- 99% שנכשלתי
דבר מוזר שקרה השבוע: הכיתה שלנו עוברת ללמוד בקרוואן
השבוע מ-1 עד 10: 8 יום השבוע: אתמול
חבר/ת השבוע: כולן
סלבס השבוע: שירי מימון . שיר השבוע:The Script - The man who cant be moved סרט השבוע: אין. ספר השבוע: אין. סדרת/ תוכנית השבוע: הישרדות וכמעט מלאכים. מבחני השבוע: בוחן פתע בלשון והיה אמור להיות בערבית אבל המורה נעלמה
בילוי השבוע: יום הולדת לחברה
תוכניות לשבוע הבא: לקנות מתנה לחברה, סטודיו ומבחן באנגלית . מסר לאומה: תיהיו בריאים
תמונת השבוע:

בתוש5

New member
מסכמת :]

איך עבר השבוע? נחמד :) משהו טוב שקרה השבוע: ימאתי עם חברות :) משהו רע שקרה השבוע: הגיע לי חשבון פלאפון גבוהה מאוד ! דבר מוזר שקרה השבוע: השבוע מ-1 עד 10: 8 יום השבוע: שלישי חבר/ת השבוע: שירלי @ סלבס השבוע: סימון 1 שיר השבוע:hay un lugar , ma Pirata -Silencio סרט השבוע: בולט :) ספר השבוע: - סדרת/ תוכנית השבוע: כמעט מלאכים , לא נפסיק לרקוד ! מבחני השבוע: הסטוריה :( בילוי השבוע: קניון מלחה ! - ירושלים תוכניות לשבוע הבא: להתכונן למבחן מעצבן בתנ"ך ! מסר לאומה: לעולם אל תאשים את עצמך במשהו שאין לך שליטה עליו תמונת השבוע:

שולצקי

New member
עוווווווונה (=

איך עבר השבוע? בטייייייייייל D: משהו טוב שקרה השבוע: כמעט לא למדנו, תעוודה טובה, קאסי באים בסוכות והסתפרתי D: משהו רע שקרה השבוע: לאזוכרת . דבר מוזר שקרה השבוע: ---- השבוע מ-1 עד 10: 9 וחצי , יום השבוע: ה י ו ם . [שישי] חבר/ת השבוע: ויייייייייייינק 3> סלבס השבוע: פיייייייייייטר (L) שיר השבוע: hoy qoiero סרט השבוע: אייים אבוודים . ספר השבוע: ---- סדרת/ תוכנית השבוע: קאססססססי והיישרדות (= מבחני השבוע: פתע בתנך >< בילוי השבוע: תלאביב ^ תוכניות לשבוע הבא: סרט ולללללמוד למבחנים ! מסר לאומה: מורות חולות זה כיפ D: תמונת השבוע: חחחחחחחחזק XD

סול25

New member
עונה!!:)

איך עבר השבוע? בסדר.. משהו טוב שקרה השבוע: קיבלתי 100 בחשבון משהו רע שקרה השבוע: כמעט פיספסתי פרק של כמעט מלאכים!:( כמעט!! דבר מוזר שקרה השבוע:לא זוכרת השבוע מ-1 עד 10: 3 יום השבוע: ראשון חבר/ת השבוע: מה זה משנה אתם לא מכירים אותה:) חח.. סלבס השבוע: מריאנה אספוסיטו שיר השבוע: hoy quiero סרט השבוע: פארק היורה ספר השבוע:לא קראתי :) סדרת/ תוכנית השבוע: כמעט מלאכים מבחני השבוע: חשבון היסטוריה אנגלית בילוי השבוע: לא היה זמן לבלות..:( תוכניות לשבוע הבא: כמעט מלאכים מסר לאומה:לחכות לחופשת חנוכה! יש הופעה! תמונת השבוע:

yarden93334

New member
מסכמת [ =

איך עבר השבוע? - מעווווווווווולה , ומהר [ = משהו טוב שקרה השבוע: בת מצווה לחברה מאוד מאוד מאוד טובה שלי , 100 בתנ"ך , הכרתי מישהו חמוד . 3333 > משהו רע שקרה השבוע: מבחן בשפה . דבר מוזר שקרה השבוע: החברה שלי שהיה לה את הבת מצווה היא בת דודה של הילד החמוד שהכרתי . XD השבוע מ-1 עד 10: 9 . D: יום השבוע: חמישי [ = חבר/ת השבוע: מיקוווווש . P P P : [ : סלבס השבוע: פיייייטר [ ברווור ] , 3 > שיר השבוע: NCIS - Get Ready סרט השבוע: מכושפת [ זה הסרט היחיד שראיתי השבוע ] , :) ספר השבוע: כלום , [; סדרת/ תוכנית השבוע: קאסי . [ = מבחני השבוע: תנ"ך . בילוי השבוע: הבת מצווה המהממת של החברה המהממת שלי . D: תוכניות לשבוע הבא: שופינג . [: מסר לאומה: אל תאכלו יותר מדי שוקולד , יהיה לכם כאב בטן . |; תמונת השבוע: איזה מתווווווווווקים . 3333333333333 >

11נונו11

New member
עונה נה נה נה נה אני עונה נה נה נה נה!!!=0

איך עבר השבוע: סבביש! משהו טוב שקרה השבוע: קילתי אחלה תעודה (לפחות ככה אני חושבת!!!!), לחברה שלי היה יומולדת!!!!, היה לנו לילה לבן!!!! משהו רע שקרה השבוע: קילתי 60 בהיסטוריה!!! (המורה ממש שונאת אותי!!) דבר מוזר שקרה השבוע: סיון אמרה משהו חכם!!!! השבוע מ1 עד 10: 9 שיר השבוע: i like to move it סלבס השבוע: פטריק דמפסי (דוקטור מק דרימי)!! (האנטומייה של גריי!!!) (מי שלא רואה טמבל!!!) סרט השבוע: הורדתי מלך האריות!!! (כל כך בכיתי!!) ספר השבוע: לא קראתי ספר מגיל 7 בערך אבל נגיד שקראתי כדי להישמע חכמה!!! סדרת/תוכנית השבוע: כמעט מלאכים, האנטומייה של גריי וכ'ו..... מבחני השבוע: אם היה מבחן טוב אז הייתי כותבת אבל... בילוי השבוע: יומולדת לחברה שלי מירחיב!!!, לילה לבן!!!=0 תוכניות לשבוע הבא:אממממ...... נראה!!! מסר לאומה: היה טוב וטוב שהיה!!!!!! (איזה מוטו טוב!!!) תמונת השבוע:

YARDEN268

New member
סיכם שבועי :))

איך עבר השבוע? סבבה משהו טוב שקרה השבוע: קיבלנו תעודות (כ"כ רציתי לדעת את הציונים שלי) משהו רע שקרה השבוע: בתעודה 84 בתנ"ך :\ והממוצע שלי הוא 91.1111 שיחסית לתעודות קודמות זה לא משהו....(למרות שהקודמות היו ביסודי) דבר מוזר שקרה השבוע: השבוע מ-1 עד 10: 8 יום השבוע: אמ....... חבר/ת השבוע: אתם לא מכירים מה זה זה משנה? סלבס השבוע: חימנה ארקדי שיר השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת/ תוכנית השבוע: כמעט מאלכים מבחני השבוע: בוחן במדעים ובאנגלית בילוי השבוע: סתם הלכתי לקנות בגדים לא משהו מיוחד ומיני תערוכה בחוג של חברה שלי תוכניות לשבוע הבא: ללמוד למבחן בהיסטוריה מסר לאומה: תמונת השבוע: ---->

דידה7

New member
עונה D:

איך עבר השבוע? חביב משהו טוב שקרה השבוע: התחלנ חזרות לת"ס.. בצופיםם משהו רע שקרה השבוע:אממ..סבא וסבתא שלי נסעו לחודה וחצי לחופשה>< דבר מוזר שקרה השבוע: כל כך חישיתי למופע בפסח ועכשיו אומרים שהוא בסוכות ?!? ילד מהשכהב בנרס. השבוע מ-1 עד 10: 6.5 יום השבוע:ראשון חבר/ת השבוע:כולם ! סלבס השבוע:סימון מכסי 3> שיר השבוע:beyonce - single ladies אני מכורה אליו סרט השבוע: - ספר השבוע: - סדרת/ תוכנית השבוע: כסי, הישרדות ,גיא פינס ויום בחיי מבחני השבוע: מתמטיקה ואנגלית :( בילוי השבוע:למידה למבחניםם יאיאיייייי :p תוכניות לשבוע הבא:מסבית יומולדת לחברה טובה.. מסר לאומה: אממ... עדיף לאבד רגע בחיים מאשר חיים ברגע תמונת השבוע:

hilary4ever

New member
עונה...^__^

איך עבר השבוע?מאאגניב.. משהו טוב שקרה השבוע: יום - צופה 2009! משהו רע שקרה השבוע: ..X.. דבר מוזר שקרה השבוע: ערבים במסכה ברמת גן..[= השבוע מ-1 עד 10: 10 יום השבוע: שישי - שבת.. חבר/ת השבוע: גד"ש מב"ר.. סלבס השבוע: כרגיך.. הילארי & סלינה & אאוחינה..3> שיר השבוע: NENE - מאר.. סרט השבוע: YES , MAN- קורע! סדרת/ תוכנית השבוע: קאסי , לא נפסיק לרקוד , הישרדות , האי , צחוק מהעבודה וכו'.. מבחני השבוע: ..X.. בילוי השבוע: י-ו-ם - צ-ו-פ-ה! תוכניות לשבוע הבא: חברות במבחן באולפן ערוץ הילדים.. [יום שני בשעה 15.00..] מסר לאומה: לא' יש כזה קטן כזה קטן כזה קטן..[= תמונת השבוע: מוזר אבל 100ממים!

למעלה