סיכום שבועי

סיכום שבועי ../images/Emo26.gif

כן לא הייתי פה איזה חודש.. משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

elivnat

New member
שבוע טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: יש כמה: טיול סוף שנה לכל האולפנית, ארוחת בוקר כיתתית (עלאק כיתתית), ההחלטה לארגן ספר מחזור ברגע האחרון.. בת דודה שלי ילדה בת מתוקה לאללה!!!! משהו רע שקרה לך השבוע:הצוואר שנתפס... סיום הלימודים...:(:(:( שיר שלא הפסקת לשמוע: אמממממ אין ממש... שמעתי הרבה שירים... התחדשות השבוע: בת של בת דודה:):) קוראים לה אופיר
בובההההה תוכנית השבוע: הישרדות.. סרט השבוע:שרק 3.. ספר השבוע: מלאכים נופלים. מאכל השבוע: אוכל סיני עם רצועות חזה עוף
יאמייי יציאת השבוע:יום כיף: פארק אתגרים נייד כזה, נחל קיבוצים (אבל אני לא עשיתי את המסלול הזה... משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מסיבת סיום!!!! מצפה ולא מצפה.. והסיבות ברורות... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כל הכיתה שלי!!! ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: "קרן, איזה משפט אני אכתוב בציטוט שלי?" קרן:" תכתבי את זה: 'קרן הכרתי מישהו חמוד באייסי ואני סורגת לו כיפה, להוסיף עיניים?'" חחחחחח תמונת השבוע: אם היה לי כוח הייתי מצרפת תמונה של הבת של בת דודה שלי... התוכניות שלי לשבוע הבא:בע"ה לעבוד ומקווה להתחיל ללמוד נהיגה... ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

דללה

New member
שבוע טוב ../images/Emo140.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: קודמתי בעבודה.. משהו רע שקרה לך השבוע: גילו לי חור בעוף התוף בשתי האוזניים וכנראה שאין האזנות
שיר שלא הפסקת לשמוע: "לראות את האור" של אפרת גוש התחדשות השבוע: עבודה חדשה תוכנית השבוע: אין לי מושג סרט השבוע: "הסודות" ספר השבוע: "עומדים בטור" מאכל השבוע: לא יודעת יציאת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: נשף סיום
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חבר שלי ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: "את ממש חיננית" תמונת השבוע: לא בדיוק מהשבוע, אבל מצאתי אותה לאחרונה והיא הצחיקה אותי ממש
התוכניות שלי לשבוע הבא: לסיים בגרויות
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: רע

ranch22

New member
אני...

משהו טוב שקרה לך השבוע: אממ.. אממ... המסיבה? משהו רע שקרה לך השבוע: חלק מהמסיבת סיום, שיחות סיום. שיר שלא הפסקת לשמוע: היו הרבה כאלה אולי השירים של הסרט בעיקר. התחדשות השבוע: מסיבת סיום וחתונות. תוכנית השבוע: מסע חברות-ימים א'-ג', יום רביעי חתונה, יום חמישי ערב כיתה אחרון. סרט השבוע: לא זוכרת. ספר השבוע: "עוד רוחה אותי רודפת". מאכל השבוע:אמממ... יציאת השבוע: "גם אתה עשית כמה דברים מגעילים", "צודקת".
, הוא הודה?! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הכל... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כל הכיתה. ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: :Q תמונת השבוע: אין... התוכניות שלי לשבוע הבא: יותר מדי. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סביר +

Karin917

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo41.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי כיף? משהו רע שקרה לך השבוע: היסטוריה שיר שלא הפסקת לשמוע:- התחדשות השבוע: בגדים מטופ שופ
ותיק כתום עם האריה של ניקי תוכנית השבוע: 8 כללים פשוטים סרט השבוע:- ספר השבוע:- מאכל השבוע: רביולי עם המווווווווון רוטב יציאת השבוע:- משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מסיבת סיום, בגרות בספרות [רק כי בא לי כבר לסיים עם זה] אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות שלי ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: זה לא היה כבר?
תמונת השבוע: יותר מאוחר,מבטיחה התוכניות שלי לשבוע הבא: מסיבת סיום, תאוריה, לקנות חצאית למסיבה, ללמוד פיזיקה וספרות ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: רובו היה ממש נחמד

iti4

New member
אהה...

משהו טוב שקרה לך השבוע: הנסיעה אתמול לצפון..:רע היה צריך להביא את אחותו מהצפון מאיזה יער ליד נהלל שם ונסענו לשם ועשינו מלא שטויות ונעבדנו ביער והסתבכנו שם ואחרי זה אחלנו באיזה כפר ערבי שווארמה כמו שצריך... הנסיעה שיחררה קצת לחצים וגרמה לנו ולי בעיקר להבין כמה אנחנו עדיין ילדים קטנים ושיהיה קשה להתבגר... משהו רע שקרה לך השבוע: העבודה לוקחת לי את החיים אבל עדיין זה כיף להיות במחלקת ירקות... שיר שלא הפסקת לשמוע: יש הרבה איין לי כוח לפרט.. התחדשות השבוע: לא יודע תוכנית השבוע: לעבוד קשה קשה ולסיים את שתי הבגרויות האחרונות שנשארו לי בבית ספר.. סרט השבוע:לא יודע אבל צפיתי באיזה 10 פרקים רצופים של חברים והיה נחמד (אחורי זה היה 10 פרקים של סיינפלד וזה היה יותר נחמד) ספר השבוע: next! מאכל השבוע: שווארמה!! יציאת השבוע: אתמול הנסיעה לצפון משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא מצפה לכלום אולי לטקס סיום... אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:סבא וסבתא שלטא ראיתי הרבה זמן ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: אממ...לא יודע תמונת השבוע: אני נופל ביער כאשר אני מנסה לחכות את פאוור ריינג'רס ומתגלגל 5 מטר על אבנים וחול וכול מה שיש ביער!:) התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבוד!! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחד הטובים

iti4

New member
קצת תמונות

מהדרך..(האוטו האדום זה האוטו של רע

iti4

New member
קצת תמונות

מהדרך..(האוטו האדום זה האוטו של רע

Devil Kid

New member
תמונות יפות!

וה"סתם תמונה של איזה כפר ערבי" זה במקרה בוואדי ערה?
סתם "ניחוש"....

iti4

New member
כל הכבוד איך ידעת?..

יפה אתה מכיר אני רואה...

למעלה