סיכום שבועי

iti4

New member
יש לי מלא שגיאות כתיב

שמבישות את השפה העברית את נה לא להתייחס..

Itay Simons

New member
:)

משהו טוב שקרה לך השבוע: 98 במתכונת בספרות ^^ משהו רע שקרה לך השבוע: המ...לא יודע
שיר שלא הפסקת לשמוע: The Cranberries-Linger התחדשות השבוע: המ. נעליים? תוכנית השבוע: אחים ואחיות! סרט השבוע: ממ לודע
ספר השבוע: התחלתי את גיישה... מאכל השבוע: פיצה
יציאת השבוע: לא זוכר.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: נשף וכאלה :) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הרבה
ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע:
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: בגרות בספרות? נשף? ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חביב

שבוע טוב=)

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה אחלה סיום למחזור.. משהו רע שקרה לך השבוע: לא נפרדתי מהחברים שלי כמו שצריך.. ולא יהיו הרבה הזדמנויות לראות אותם. שיר שלא הפסקת לשמוע: היו מלא מלא מלא. התחדשות השבוע: ג'ינס
תוכנית השבוע: 'הבורר' סרט השבוע: שרק 3. ספר השבוע: 'מגע הקסם' מאכל השבוע: חמישיות
יציאת השבוע: קייאקים וטיול בג'ילבון. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אממ.. לפגוש את חברים שלי.. בגרות.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברים שלי
ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע:
לא לפירסום. התוכניות שלי לשבוע הבא: לעשות קניות ולחדש מלאי. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נפלא תודה לאל אך עם עצבות. נ.ב- היית יכולה להיכנס לכאן גם כשלא היית בארץ
נ.ב2- לא חוכמה לשאול צריך לענות

אני...

משהו טוב שקרה לך השבוע: היינו ביומולדת לחברה, והיה מצחיק.. מזמן לא היינו כולנו ביחד משהו רע שקרה לך השבוע: הודיעו לנו שהמסיבת סיום שלנו נדחית ועדיין אין תאריך שיר שלא הפסקת לשמוע: ייתכן-דניאל סלומון התחדשות השבוע: האמת? כלום.. תוכנית השבוע: האלופה סרט השבוע: מעבר ליער ספר השבוע: מכתבים לטליה- אני באמצע מאכל השבוע: פנקייק יציאת השבוע: יומולדת לחברה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להיפטר מביולוגיה!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אחותי ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: "יברכך..." תמונת השבוע: -- התוכניות שלי לשבוע הבא: בגרות בספרות ובגרות בביולוגיה.. שיגמררר ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד!

מ../images/Emo60.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי שבוע כיפי והכל. משהו רע שקרה לך השבוע: אממ ישנתי לא טוב בערך כל לילה מהשבוע, כל פעם מסיבה אחרת, ועוד לא יצא לי להשלים את השעות האלו. שיר שלא הפסקת לשמוע: ח תיאטרון רוסי של אביתר אבל זה לשיר, לא לשמוע, וזה רק כי אני שרה אותו תמיד אחרי שאני עושה משו ועשיתי אותו הרבה השבוע כי ככה יצא התחדשות השבוע: קיבלתי מחבר שלי צפרדע תוכנית השבוע: פריזון ברייק למרות שנתקע קצת סרט השבוע: יאללה יאללה! ספר השבוע: מיכאל שלי:] מאכל השבוע: מממממ שקשוקה יציאת השבוע: ת"א ביום רביעי:] משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לנסוע לזיכרון אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הו יש המון ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: WTF תמונת השבוע: ממ אין התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבוד הרבה ולעשות בגרות בספרות ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה לגמרי

דללה

New member
ווווווווווואאאאאאאאאאעעעעעעעעעעע!!!!!!!!!!!1

מזל טוב!!!!!

elivnat

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וכשאת מגיעה לאיזור זכרון תודיעי לי:):) אני גרה לא רחוק מזכרון..

להלה

דנית!
משהו טוב שקרה לך השבוע: מלון שישבת משהו רע שקרה לך השבוע: ליאור הדביק אותי :< שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: חולצה צהובה, חצאית צהובה וגופיה כחולה מגניבה כזו :$ תוכנית השבוע: הבורר. דה סרט השבוע: חתונה רפאים
ספר השבוע: מורה נבוכים, רמב"ם מאכל השבוע: עשיתי עכשיו פשטידת פטריות |מאוהבת| יציאת השבוע: קורוסין עם ליאורי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ליאור. כל יום, כל שבוע ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: "שירה, לא הגיע הזמן למסד את הקשר?" אבא של ליאור
תמונת השבוע: אומנותי משו התוכניות שלי לשבוע הבא: הרבה ליאור [כמה כיף שהוא התפטר] ולונה פארק נראלי ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

theone2468

New member
איזה שבועעעעע!!

משהו טוב שקרה לך השבוע: סיימתי עם היסטוריה! משהו רע שקרה לך השבוע: הגשה 80 ספרות...קקי.. שיר שלא הפסקת לשמוע: grace kelly התחדשות השבוע: מהההההההה? חחח תוכנית השבוע: ]פרק אחרון של OC :/ סרט השבוע: שימו גז- מעולה! ספר השבוע: בית הבובות? חיחח אין לי זמן לקרוא.. מאכל השבוע: וואי שוקוס זה הקורנפלקס הכי טעים בארץץ יציאת השבוע: "מה את עושה עם הקוףףףףףףף הזה?" חחחח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מחר בית ריק לגמרי והחבר ברגילה...:] אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את החבר שימשיך ברגילה=] ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: לא היה כבר?? תמונת השבוע: במסיבת כיתה! אני עם הבגד ים...יב3 עד המוותת התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

למעלה