סיכום שבועי

0verpr0tected

New member
סיכום שבועי../images/Emo13.gif

הדבר הטוב של השבוע: הדבר הרע של השבוע: הדבר המצחיק של השבוע: ציטוט השבוע: זמר/זמרת/להקת השבוע: אלבום השבוע: שיר השבוע: איש השבוע: היום הכי טוב של השבוע: סרט/ספר/תכנית השבוע: השבוע מ-1 עד 10: השבוע בארבע מילים: מה אתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא?(בי"ס ><
) שבוע נפלא

נוייההה

New member
עונה נה נה נה נה =]

הדבר הטוב של השבוע:הגיע יום שישי הדבר הרע של השבוע:עבדתי היום ברפת כחלק מיום העבודה בבצפר :( הדבר המצחיק של השבוע:אממ היון כל מיני ציטוט השבוע:המחנך שלי אמר:"בטוח כל הסבים והסבתים שלכם היו" ו"תביאו את כל הציודים הנדרשים" זמר/זמרת/להקת השבוע:ג'סיק מרטני אלבום השבוע:דפרצ'ר של ג'סי מקרטני שיר השבוע:its over של ג'סי וbeat of my heart של הילארי איש השבוע:חברה שלי היום הכי טוב של השבוע:ראשון סרט/ספר/תכנית השבוע:תוכנית-ללא עקבות 4 השבוע מ-1 עד 10: 9 השבוע בארבע מילים:היה טוב וטוב שהיה מה אתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא?(בי"ס ><)התחלתי כבר =[ שבוע נפלא: גם לך שירו'ש =]

AvivoOosh

New member
עונה ../images/Emo8.gif

הדבר הטוב של השבוע:התקנתי סימס
הדבר הרע של השבוע:שבוע אחרון,באסה... הדבר המצחיק של השבוע:אנשים נופלים על המדיח
ציטוט השבוע:"מקנדה לגרמניה זה 4 שעות" זמר/זמרת/להקת השבוע:קייטי פרי אלבום השבוע:Oops I Did It Again שיר השבוע:Oops I did It Again איש השבוע:בת דודה שלי היום הכי טוב של השבוע:יום ראשון סרט/ספר/תכנית השבוע:ספר:"התחנה טהרן"סרט:קרוסרודס,תכנית:"כמעט מלאכים" השבוע מ-1 עד 10: 8 השבוע בארבע מילים:אין לי ארבע מילים מה אתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא?(בי"ס ><)נקווה שיהיה הכי טוב שאפשר

למעלה