סיכום שבועי

סיכום שבועי ../images/Emo124.gif

השבוע, ביום שלישי 19 באוגוסט 2003 עלינו לאוויר עם הרבה מרץ ובהתרגשות רבה. הרבה הגיעו לברך ואני מודה לכולכם שנכנסתם, בירכתם, שאלתם, עניתם ובקיצור:
רבה לכולכם על השתתפותכם
בשבוע הקרוב אני ארצה להכיר את המשתתפים בפורום ומי שירצה יוכל לספר על עצמו. אני מבקשת להקפיד על שרשורים ולא לפתוח הודעות חדשות בנושא שכבר נפתחה לו הודעה, כמו למשל, אם נשאלה שאלה שאתם מעוניינים לענות עליה, עשו זאת בהמשך להודעה ובכך תמנעו ממני עבודה מיותר באיסוף ההודעות לשרשור אחד. עד עכשיו כתבו בפורום כאלה שהם הורים ל-4, 5 ואפילו 7 ילדים. הגיעו לברך גם חברים מפורומים שכנים שלהם "רק" ילד אחד או שניים. כתב לנו גם blacknn שציין שלאמא שלו יש 4 ילדים והוא המליץ לה על הפורום, הוא בעצמו מנהל פורום בתפוז
גיליתי גם שחלק נכבד מהמשתתפים בפורום הם הורים לתאומים (כמוני)
שרוני הסכימה איתי שגידול של שני ילדים באותו גיל קצת יותר קל מאשר לגדל שניים בהפרש של כשנה אחד מהשני. SIKU נכנסה לפורום כדי לבדוק אם 5 ילדים זה מספיק מבורך
כולכם מוממנים להישאר בפורום, לשאול, לקרוא, לענות, לייעץ
בכמה הימים שהפורום קיים נשאלו כמה שאלות מעניינות: 1. שאלה ירדן של ירון וטל: "אני נקראת בפי העם "דתל"שית... (דתייה לשעבר..) והמילה ברוכת ילדים, ישר מעלה בי קונוטציה של משפחה דתית ואפילו חרדית. האם זה נכון לגבי הפורום. ?" ... "סתם מעניין אותי מה קורה פה. דתיים/חרדים?" ובתשובה נענתה שיש כאן חילוניים ודתל"שים נוספים ובסך הכל הפורום בא לענות על ביקוש של הורים מרובי/ברוכי ילדים. כל ההורים נתברכו בילדים, אבל יש מי מאיתנו שבחרו להביא לעולם ילדים לרוב והם נקראים בפי העם "ברוכי ילדים" או "מרובי ילדים". 2. "מה דעתכם על תיקון לחוק משפחות ברוכות" שאלה razor66 ובינתיים לא הספקתם לענות על שאלתה ואילו אני ציינתי שלדעתי טוב עשו כשהחליטו להגיע למצב שלכל ילד ישולם אותו סכום של קצבה ולא יהיה מצב שילד אחד יקבל פחות מילד אחר. מה דעתכם? אתם מוזמנים להגיב
3. אסטרולוג סיפר לנו סיפור בשם "תן לי תפוח" שהוא די עצוב וגם קצת מרגיז. (צפו גם בקישור) אני הרגשתי עצוב בגלל שלילד אין אפשרות לקבל פירות לשולחנו בגלל מצוקה כלכלית בביתו. קובידובית ציינה שזו אחריותו של האב על ילדו ולא על הציבור לדאוג למזון לילד, בעוד האב מחליט ללמוד במקום לעבוד. 4. איך חוזרים לעבודה עם ארבעה ילדים? שאלה יעל של 4, שבנותיה הקטנות הן בנות שנה ושבעה חודשים והיא מעוניינת לחזור לעבודה בעיקר בשביל להתאוורר קצת, אחרי שנה וחצי בבית, עם הילדות. 5. שאלה נוספת שהעליתי, היא איך יוצאים לנופש משפחתי (ומיד יצאתי לי לחופשת סוף שבוע בים המלח... עם אמא שלי)
אלו שענו, ציינו שלא מוותרים על חופשה או טיול עם הילדים ומשתדלים להתאים את הפעילות לכלל המשפחה. 6. איך הילדים שלכם מסתדרים ביניהם? האם אתם מתערבים כאשר עם רבים? אסתי האחד ציינה ש"קודם כל, כל ילד הוא עולם בפני עצמו" וזה כל כך נכון. בסופו של דבר, הרוב ציינו שהם משתדלים לא להתערב לילדים במריבות. כל הילדים שלנו לפעמים רבים ולפעמים חברים. שימו
קו חם להתנהגויות מיניות חריגות - חשוב מאוד
יש קישור להודעה המקורית לסיום, אומר לכם לילה טוב
כי אני כבר עייפה מהחופש
עכשיו אני צריכה לנוח מהמנוחה
מחר יום חדש, שבוע חדש, ודייייי, שהילדים יחזרו ללימודים!!!

מק../images/Emo78.gif תקראו, תתרשמו ותגיבו

אתם מוזמנים לפנות ישר לשרשורים המעניינים אתכם ולהגיב בהם. כל מי שרוצה להעלות שאלה/סקר מוזמן לעשות זאת והאחרים מתבקשים להקפיד לשרשר תשובות/תגובות לשאלה/סקר להודעה הראשית (זה יקל עלי מאוד)
שיהיה לכולכם יום נפלא

mirisss

New member
../images/Emo24.gifאמא בריבוע כל הכבוד ובהצלחה

שמחה שיש את הפורום הזה הפכתי לפניי שנתיים להיות אמא ברוכת ילדים בזכות התאומים המקסימים שלי, אני כבר הספקתי להכיר אותך וירטואלית כל הכבוד על היוזמה, הסיכום הוא אחלה רק עכשיו ידעתי שיש פורום כזה כשראיתי את הברכות בפורום תאומים. שוב מאחלת לך רק טוב מירי אמא של ימית, מירב, דנה וארי.

למעלה