סיכום שבועי

סיכום שבועי../images/Emo113.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימנדז)? מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימנדז)? תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- מסר לאומה- ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..

שלי

מה שיר השבוע שלכם (של דיימנדז)?הלב שלי נשבר מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימנדז)?כמה פעמים-שירי מימון תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו-הסרט הארי פוטר 4 מדהיםםםםםםםםם אתה חייבים ללכת משהו שהרס לכם את השבוע-יש אבל לא משנה מה משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-לא ממד מסר לאומה-תצביעו בנבחרי הילדים לבנות
זה מגיע למעינוש המדהימה על ההשקעה הבלתי פוסקת שלה

שלי

מה שיר השבוע שלכם (של דיימנדז)
הלב שלי נשבר מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימנדז)
כל השירים של דסטניס צ'ילד תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו-סוף שבוע דסטניס בMTV ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..-לכל מי שחגג השבוע יום הולדת

שלילי!../images/Emo113.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימנדז)?"הלב שלי נשבר"! מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימנדז)? "לאן שלא תלכי"..! שירי מימון! תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש>>>>>> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- סרט.. הארי פוטר וגביע האש....ובנעליה..! סרטים נחמדים ביותר משהו שהרס לכם את השבוע-74 במבחן..חחחח...עוד כלמיני משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-באלי ליראות כבר את המצעדדדדד ולשמוע את עצמי צורחת...חחח...!! מושלמות כאלה זה לא יאומן מסר לאומה-דיימונדז ושירי מימון- עובדה שנסיכות קיימותתתתת! ואתם מוזמנים לתת למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..
לטל!

../images/Emo9.gif

מה שיר השבוע שלכם (של דיימנדז)?הלב שלי נשבר, לגמרי!! מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימנדז)?יש כ"כ הרבה
אבל הכי נראה לי.. הזדמנות שנייה-אדם יוסף תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש> עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו-השיר הזה שאדם שר לבד,כ"כ יפה
משהו שהרס לכם את השבוע-הכל:\ משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-המצעד!!כ"כ מחכה.. מסר לאומה-דיימנדז=> החיים שלי
ואתם מוזמנים לתת
למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..לדורי

CrAzY4uMJJ

New member
שלי...

מה שיר השבוע שלכם (של דיימנדז)?לא שמעתי.. מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימנדז)?כל השירים של להקת קוליטיס וכמה שירים של אביב גפן ואלון דה לוקו-אור,אמיר בניון-ניצחת איתי הכל,אבי מסיקה-סימן שאת אוהבת
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם <אתם מוזמנים להוסיף אם יש>>>>קוליטיססססס!!!אתמול(יום שבת..)ראיתי אותם=]כפרע
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו-אין.... משהו שהרס לכם את השבוע-התיפלצת ששמו מתחיל באות "ד"..ררררר משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-וואי..אממ..לא עניינכם=|*מתרגשת* מסר לאומה-**** אתה בנאדם מפגר שאין כמותך!!!אמן תתאשפז בבי"ח!!!! ואתם מוזמנים לתת למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..
לכולם=]

CrAzY4uMJJ

New member
ד"א...השמות מימין לשמאל:

אודי פוגלזנג,יניב פלדמן,טל דויטש,אבישי מזרב ודודי סרוסייי!!! אוי אתם כ"כ מלכים!!

d miss d

New member
שלי

מה שיר השבוע שלכם (של דיימנדז)? הלב שלי נשבר.. מה שיר השבוע שלכם (לא של דיימנדז)?tatu-all_about_us תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם אין עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- לא משהו שהרס לכם את השבוע- ממממ לא זוכרת משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- לכלום =] מסר לאומה- איפווווו אורטלי??? החיים שלי נעלמההה ואתם מוזמנים לתת למישהו שאתם חושבים שמגיע לו מהפורום..אממ לכולם

Sinner Girl

New member
בוא [נזרום] נראה אם זה יקפוץ../images/Emo3.gif

לא זה לא?
. חבק אותי נשק אותי של שרית חדד
. סתם תמונה כאילו?
אני ממליצה על עצמי
. איחורים לספינינג
זה הרס לי רק יום אחד
. אני מחכה לצו ראשון להגיד שאני רוצה שירות לאומי
. מסר לאומה- אני שולטת.
למעין כי היא עושה לי ילד