סיכום שבועי תאריכים 6.12-13.12

סיכום שבועי תאריכים 6.12-13.12

בהשראת השלג והסופה

ראשית אני רוצה לפתוח את הסיכום בברכת החלמה מהירה לבנה של סמאדי , ושאלוהים ישמור עליו ועלייך

עמליה פתחה את השבוע עם שיר שישחרר אותנו מהמועקה ושישטוף לנו את הלב

מניטו הנעים לנו את השבוע וחימם לנו את הלב עם שירים וקישורים

אספרסו כפול לימד אותנו מוסר השכל על כך שאם יש לך גדול אתה לא צריך מכונית גדולה חחחח, נראה אותך אספרסו בשלג הזה אם לא תצטרך מכונית רנג'ר לפלס את הדרך

פלומה בלנקה הזכירה לנו שיש אנשים טובים באמצע הדרך עם השוטר שעזר לבחורה לעצור את רכבה בגלל ברקסים שהלכו

שמיים כתבה לנו במילים כל כך יפות על הגשם והשמש וגם "ציירה לנו את שפת הגוף" שיר מדהים פרי ידיה

אספרסו כפול ביקש מאיתנו לתפוס כוס קפה ולהתחמם עם שיר מדליק ובדיחה

achokler שאל אותנו האם אפשר לסדר את המזל הרע - אני מקווה שהמזל הטוב פילס את דרכו והזיז את המזל הרע

ליזי השבוע נעלמה לנו , כנראה נבהלה כי אמרו שתהיה סערה , רק בשביל זה אני מתפללת שתצא השמש ותביא לנו חזרה את ליזי

באותה נשימה גם פנטום לקח את העבודה ברצינות , הוא לא יודע שאם הוא צריך עזרה הוא רק צריך לבקש חחחח

עופר עופר עופר עופר , אם לא היית קיים היה צריך להמציא אותך , רק שמח אתה עושה לנו, בוקר טוב , ערב טוב, טריויה וחידות הגיון - אלי אלי שלא יגמר לעולם

נורית הביאה לנו שרשורי גשם ועזרה לעננים להוריד לא רק גשם אלא ברד וגם שלג

עננה לבנה בירכה אותנו בשבוע נפלא ולקחה אותנו לטיסה ברחבי ארה"ב

לצדף ברוח נשבר ה- גב הוא צריך מסאג דחוף - אולי זה בגלל שהוא כל הזמן שומע שהעולם נגדנו

קיבלנו את אוסקר הפרא לפורום בהמון חום ואהבה- ברוך הבא

טאצ'י כתב לנו וזו לא בדיחה על האישה שהכניסה להריון גבר ואם אתם סקרנים פשוט תחפשו את השרשור בעמוד 4

שמיים הכינה אותנו לקראת הסערה עם תמונות מצחיקות על כל אחד ואחת מאיתנו

וקדימה כולם להרים את תפוז ליום הולדתו של האתר - הוא חוגג 17 שנה
ואפילו הזמין אותנו לסרט
- ברכות ואיחולים וגם עמליה חגגה יום הולדת ואותה כולנו בירכנו

אופה העוגות האיר את עיננו על עוולה של אחים שהתעללו באביהם - עד לאן? ובנוסף אופיקו צעק ברוב חוצות - נשים תבינו סוף סוף גברים לא אוהבים שופינג

חוץ מנשוי חמודי שמברר היכן אפשר לקנות דרך האינטרנט - אז הכנתי לו רשימה של נעליים בגדים ובשמים שאני רוצה
ובנוסף לקניות הזמין אותנו לסדרות על דתיים - סדרות ישראליות מדהימות שחבל לפספס

רגב רן שאל האם כדאי לנסות להעשיר את חיי החברה בגיל 40 ? כמובן שכן העיקר לדאוג להפריד בין הנשים שלא ילכו מכות

סמאדי שיתפה אותנו בתוכנית של אילנה דיין על המתת חסד - יהי זכרו ברוך

סימה 53 כל כך מתוקה איך היא מתרגשת מהדברים הקטנים של החיים - מבחינתה ישיבה עם כוס תה בבית החדש שלה גורם לה לנחת רב

לאקליפט ענק יש סימפטיה לנורית גלרון ולעופר יש סימפטיה לירדנה ולי יש סימפטיה אליכם

עופריק "ברח" מהסופה ונסע לאילת - תהנה לך עפריקו ותיסע לאט חזרה כולנו מחכים לך

===== שימו לב חברים שיש תחרות עם פרסים מאוד מאוד שווים , מה שאתם צריכים זה רק לכתוב איך אתם מפנקים את מישהו שאתם אוהבים =========

מחבקת אתכם חזק חזק כדי שיהיה לכם חם

שלכם תמיד

קרן אור לי

tch111

New member
כן, תודה רבה, הדירה מסודרת.

אני עם קצת בעיות, אך מקווה שהכל יסתדר, שבת שלום גם לך.

tch111

New member
אני מקווה, יש לי תור שוב ב 26 על מנת

לראות אם יש שיפור.

most solid

New member
סיפתח

מעולה לחורף ,שיהיה לכולם חורף חמים ונעים ,וגם לירושלמים המסכנים שנתקעו בלי חימום בקור הזה שיהיה חם ונעים

most solid

New member
גם

לך תודה על האוירה הנחמדה שאת משרה פה ואשתדל להופיע יותר

למעלה