סיכום שבועי!!...קדימה

סיכום שבועי!!...קדימה ../images/Emo239.gif

אז אומנם הרוב בעיצומים של ניקיונות פסח ופחות אופים אבל... ספרו לנו איך עבר עליכם השבוע...
משהו טוב שקרה?
משהו שהייתם מותרים עליו...?
משהו טעים שאכלתם?
משהו מענין שעשיתם?
התחדשות השבוע.? שיהיה לכם סוף שבוע נעים וטעים...

liata17

New member
אז אני מתחילה ../images/Emo9.gif

שמי ליאת, אין יום שאני לא נכנסת לפורום הטעים הזה.....
משהו טוב שקרה? משהו טוב שקרה: אתמול חגגתי יומולדת מס' 32......
משהו שהייתם מותרים עליו...? הייתי מוותרת על הריב עם בעלי, ריב קטן איתו הורס לי את מצב הרוח לימים שלמים, אוף!!!! הייתי גם מוותרת על הבלאגן בבית שיש כרגע...
משהו טעים שאכלתם? הכנתי פתיתים עם המון בצל וגמבה אדומה ולקינוח עוגת שוקולד אוורירית של אילנית12, משו משו... משהו מענין שעשיתם? אתמול הייתי בהצגה של רינת "אצלנו בחצר" עם הבן הקטן שלי (3) ומאוד נהניתי מלראות את החיוך שלו ואת ההתלהבות כשראה את יויו... התחדשות השבוע.? אין הרבה את האמת, חוץ מכמה חולצות ודיסקים לילדים. שיהיה לכם סוף שבוע נעים וטעים...

מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

אני רואה שאת לא היחידה שרבה עם הבעלול ביום הולדת...מקווה שבכל זאת את חוגגת בסוף שבוע והכל שמח וכייף

bali

New member
מנהל
../images/Emo49.gif גם ממני ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif

סבינה 22

New member
מסכמת

הגיע סוף השבוע ואפשר לנוח! :)
הכאבי ראש שליוו אותי בימים האחרונים...
קיבלתי מארז שוקולדים ממש ממש טעים :)
הכל רגיל למדי. הולכת להכיןה יום מתכון חדש- עוף עם ברוקלי וכרובית...
שום דבר סופ"ש נפלא!

AINA

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה? יומולדת 26 אתמול..:) משהו שהייתם מותרים עליו...? ריב טפשי עם הבנזוג... משהו טעים שאכלתם? פצצת שוקולד תפוז (שוב תודה לbali) , ופיצה ביתית שהכנתי. משהו מענין שעשיתם? טיול יומי בבודפשט ביום שמשי (אחרי חורף מקפיא למדי..) התחדשות השבוע.? סט לבנים סקסי אלבום חדש, וגופיית ספורט לחד"כ (צריך לאזן את האהבה למתוקים ואוכל איכשהו..) סופ"ש נעים ומתוק!

מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

איך חגגת את היום הולדת? אין על פיצה ביתית...אולי נכין אחת השבוע ממה שנשאר קמח...

AINA

New member
תודה!

האמת שאני לא כ"כ אוהבת לחגוג, אז היה יום טיול בבודפשט עם קצת שופינג, והיום הייתה ארוחת ערב עם חברים.. ופוסט ארוחה- קצת אלכוהול :) וכמובן כבדתי בעוגה, ונרשמה התלהבות כוללת..:) ובנוגע לפיצה- התמכרתי לפיצה ביתית!!

bali

New member
מנהל
../images/Emo49.gif והרבה בריאות ואושר ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif

bali

New member
מנהל
בכייף, ואני שמחה שאהבת את העוגה

ושגם החבר'ה התלהבו ממנה

מסכמת ...

משהו טוב שקרה?סופ"ש של חופש ואני במרכז...ניפגשת עם חברות ונחה! לפני שחוזרת להכנות פסח. משהו שהייתם מותרים עליו...?השבוע....כלום...תודה לאל
משהו טעים שאכלתם?העוגת גיבינה פירורים שיצאה מדהימה...בהחלט נהנתי מכל ביס...ועדיין נהנת
משהו מענין שעשיתם?שבוע רגיל לחלוטין...לצערי כלום התחדשות השבוע.?ממש כלום....רוצה לקנות שקף לעוגות מוס...ניראה מתה יצא לי... שיהיה לכם סוף שבוע נעים וטעים...

למעלה