סיכום שבועי.. סורי על האיחור [:

סיכום שבועי.. סורי על האיחור [:

איך עבר השבוע? משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: דבר מוזר שקרה השבוע: השבוע מ-1 עד 10: יום השבוע: שיר השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: סדרת/ תוכנית השבוע: בילוי השבוע: מסר לאומה: תמונת השבוע:

מסכמת . :)

איך עבר השבוע? ב"ה. טוב.. משהו טוב שקרה השבוע: היו הרבה מבחנים אבל יצאתי עם הרגשה טובה.. משהו רע שקרה השבוע: מרוב שלמדתי למבחנים לא היה לי זמן לנשום.. =\ דבר מוזר שקרה השבוע: אין. השבוע מ-1 עד 10: 9. יום השבוע: חמישי. =] שיר השבוע: estoy loco של בלן ואלחו מקטנטנות . סרט השבוע: אין. ספר השבוע: תנ"ך חח. סדרת/ תוכנית השבוע: כ"מ. =] בילוי השבוע: אין... מסר לאומה: אני כ"כ מתגעגעת לקטנטנות
תמונת השבוע: אוווף.. אני באמת מתגעגעת לתקופה הזאת ולסדרה :(

ofer3255

New member
תמונה מדהימה של מישהי מדהימה

כ"כ יפה היא היתה, וגם עכשיו היא מדהימה. אין על קמילה ולא יהיה..מתגעגע לראות אותה על המסך בישראל. מה הייתי עושה כדי שישדרו אחת מהסדרות שלה שוב ( קטנטנות, המורדים, משפחת פיירו) אוו אפילו סדרות חדשות. הגיע הזמן שיהיה עוד ערוץ שישדר טלנובולת חוץ מויוה..סתם ערוץ מסריח הויוה הזה.

shiran232

New member
אניאניאני

איך עבר השבוע? מהר יחסית משהו טוב שקרה השבוע: דיברתי הרבה עם חברים מהבצפר משהו רע שקרה השבוע: צבא. דבר מוזר שקרה השבוע: שום דבר מיוחד... השבוע מ-1 עד 10: אני מעדיפה לא לדרג את השבועות מאז שהתגייסתי יום השבוע: שישי שיר השבוע: Quien של טין אנג'לס סרט השבוע: לא ראיתי כבר שנים ספר השבוע: אני כבר חודשיים מנסה לקרוא ספר שקניתי ולא מוצאת זמן סדרת/ תוכנית השבוע: כדרוגל
בילוי השבוע: נסעתי היום לשוק עם אחים שלי וראינו מלא חיות והיה כיף
מסר לאומה: תעשו שירות לאומי, זה רק שנה. תמונת השבוע: הבאפים שלי

למעלה