סיכום שבועי וספויילרים

ohadcarrington

New member
סיכום שבועי וספויילרים

והוו! סופ"ש הגיע!
מה היה לנו השבוע בארה"ב?
ויקטוריה הכינה הפתעה לבילי, ויקטוריה ניסתה להשלים עם ויקטור, כריסטין ומייקל התחברו והמשפט של ויקטור התחיל!

ספויילרים
28/3 -
ויקטור מזעזע את בית המשפט; ג'ק יוצא להגנתה של פיליס; ניקי מתחילה לשתות.
29/3 - אדם צריך להתמודד עם השדים שלו; בילי מנחם את פיליס; ויקטור מתכונן לפגוש את גורלו.
30/3 - פסק הדין.
31/3 - בילי עושה מהלך כוחני; קווין ונטלי נקשרים; ניק וסייג' שומעים חדשות לא צפויות.
1/4 - שרון מגלה משהו מזעזע לכולם; מתח במסיבת העיתונאים מוכיח יותר מידי לויקטוריה.
מקור: http://www.welovesoaps.net/2016/03/young-and-the-restless-spoilers-march-28-april-1-2016.html

פינת הנוסטלגיה
והוו! כמה סצנות מן העבר, תמצאו שם הרבה דמויות שאתם מכירים היום

פיליס, ניק, דניאל, לילי ועוד...

sigalit1000

New member
ספוילרים לחודש אפריל
אני כבר לא רואה את הסדרה אבל

בכל זאת לאלו שכן....

הבחורה בהריון [איך קוראים לה? שון] תעזוב עם התינוק לאחר שתפגע בסייג' עם הרכב ותהרוג אותה.....

האמת על כריסטיאן מתגלה ויהיה קרב משפטי בין ניק לבין אדם וצ'לסי.... דילן ושרון ינסו לדרוש אותו גם אבל אין להם שום קשר אליו ובית המשפט יקבע שהתינוק יגדל במשפחתו שהיא משפחת ניומן, ולכן זה יהיה בין ניק ואדם, וסביר להניח שאדם יזכה....

טרביס, בחור חדש בן 25 מצטרף והוא מעוניין בויקטוריה שמבוגרת ממנו ב20 שנה [הוא יכול להיות הבן שלה מבחינת גיל].....

השחקן שמגלם את ניל נזרק לסטטוס הקלטות לאחר 25 שנה.....

אפריל יהיה החודש האחרון שבו נראה את: נוח, קייל ומריסה....

את לורן נראה פעם בהרבה מאוד זמן.....

אנחנו בדרך לרומן בין בילי ופיליס....

אני די אוהבת את הסיפור של בילי ופיליס... וזהו....

ohadcarrington

New member
אוי ווי!

זה הופך לממש נוראי, אני עוד רואה, זה עדיין מעניין למרות שהרבה עוד עומד להשתנות...
&nbsp
אז ככה סייג' תמות
, למה היא פגעה בה?
&nbsp
כן התינוק של אדם, זה שקוף...
&nbsp
הסיפור עם טרוויס נשמע מעניין!
ואני מתחיל לא לשנוא את בילי ופיליס
&nbsp
וממש עצוב שלא נראה אותם יותר, ובכלל תכננו עלילה עם לורן, מה קרה שם?

sigalit1000

New member
הסיפור עם טרוויס יכול להיות מאוד מעניין

אתה רצית מישהו חדש לויקטוריה נכון? מוזר לי הפרש הגילאים הגדול ביניהם....

לדעתי היא תפגע בסייג' בטעות, כנראה תאונה כי היא תעזוב עם הבן שלה כלומר זו תאונה, אני מקווה שאדם יקבל את הבן שלו, לניק יש מספיק ילדים, אבל בלי קשר אין מצב ששופט ימנע מכריסטיאן לגדול עם אדם האבא הבילוגי שלו.....

בילי ופיליס הם הסיבה היחידה שאני שוקלת להמשיך לראות.....

כן תכננו עלילה ללורן, פנמור [הבן של לורן] היא אמור להיות האבא של התינוק של שון [הנערה בהריון] ומשהו קרה שהם ביטלו את הסיפור ובחרו להעיף את סייג' אבל לורן עדיין שם ונראה אותה פשוט פחות, הסיפור עם פנמור יכל להיות מעניין והיינו רואים את לורן והרבה, פה אני מאוכזבת..... אולי הם ימצאו ללורן סיפור אחר, צריך לחכות אולי זה יקרה....

יש עוד 2 שחקנים שבדרך החוצה: הראשון שחקן/נית של חוזה שמשחק/ת מעל 10 שנים, ועוד אחד/ת שיש כמה שמועות לכן לא אומר עד שזה בטוח....

ohadcarrington

New member
כן, לא רציתי אותה עם בילי

אז זה קצת מעודד

&nbsp
אין לי צד לגבי מי שיקבל את התינוק, שהאב הביולוגי יקבל...
&nbsp
תמשיכי תמשיכי! בילי ופיליס ימשיכו ברומן המשמים שלהם!!
תמשיכי! בבקשה?

&nbsp
אני מקווה שבאמת ימצאו לה סיפור כי אני חולה עליהה!!
זה באמת מבאס...
&nbsp
מה? מי עוד בדרך החוצה?
למה הם מעיפים כל כך הרבה? מה קרה שם? יש לך מושג?

sigalit1000

New member
אני לא יודעת למה הם מפטרים שחקנים הרי ברגע

שהם מפטרים אותם הם משלמים להם פיצויים, לא עדיף שיגיעו לסוף החוזה ויעיפו אותם אז?

זהו שכרגע אני לא יודעת מי השנים הבאים, אחד זה שחקן/נית שנמצא הרבה שנים ורוצים את הכסף של המשכורת שלו/ה לדברים אחרים.... והשני זה שחקן או שחקנית שלא נמצאים הרבה שנים....

אולי שבוע הבא אני אחזור לראות....

ראית שאיאן חזר?

אני לא מבינה למה הורגים את סייג' היא פשוט יכלה לעזוב עם הבן שלה או משהו כזה למרות שבסדרות כאלו גם מי שמת יכול לחזור.....

אתה יודע שלורן וכריסטין מתמודדות על האמי ויש להן סיכוי לזכות יש סך הכל 5 מתמודדות מולן....

ohadcarrington

New member
כן ראיתי אותו...

את איאן...
&nbsp
אין לי מושג מה קורה שם, אולי הם ממש צריכים כסף? אולי הם מביאים שחקן אחר בעל משכורת גבוהה?
&nbsp
תחזרי, זה נהיה מעניין...
&nbsp
מממממ אני גם לא רואה את הטעם בלהרוג את סייג', היו יכולים להעזיב אותה כמו את צ'לסי בעבר...
&nbsp
שמעתי על לורן וכריסטין
נו, מי יודע, אולי אם הן תזכנה הכותבים יתנו להן יותר עלילות...

למעלה