סיכום עונה 34+בקשה ל"סיכום העונה הרשמי" של הפורום

lavifighter

New member
סיכום עונה 34+בקשה ל"סיכום העונה הרשמי" של הפורום

הרגע סיימתי בסוג של "מרתון" את 4 הפרקים האחרונים של עונה 34... היה מתיש אבל המשפחה רצתה.
בכל מקרה לגבי דעתי על העונה: אחלה עונה! העונה האחרונה שראיתי לפניה היא 23 הנוראית(שלדעתי הרבה יותר גרועה מ22), לא צפיתי ב24-33, ואיבדתי תקווה בפורמט, והאהבה להישרדות חזרה לי!
היו בעונה כמה דברים בעייתיים כמו מלא פסלונים, יותר מידי טוויסטים מבוססי מזל, כמה מתמודדים מעצבנים וההדחה המוזרה של סירי(פירוט לגביה עוד רגע), אבל אחלה זוכה!
לגבי מתמודדים אני לא מתכנן לכתוב עכשיו דעות מפורטות למעט זה שלשרה הגיע לזכות, טרוז'יאן הוא פיינליסט קלאסי של 0 קולות ובראד הרס לעצמו מיליון דולר בהחלטה שלו...

ועוד דבר: סירי אכן שיחקה מצוין כרגיל(ואני לא מהמעריצים הגדולים שלה) אבל אני חושב שהמהלך שלה עם שרה היה טעות קשה והיא יכלה לשנות לגמרי את מהלך המשחק אם היא הייתה פשוט עובדת לפי התוכנית ומדיחה את תאי(עם שני פסלונים בכיס!) ואז דרכה לזכיה הייתה סלולה.
נכון שההדחה שלה הייתה לא הוגנת אבל היא כן עשתה טעויות קריטיות. מה שמדהים אותי שלמרות הכוונת הענקית שהייתה עלייה היא הצליחה להוריד ממנה אש ולהגיע למצב של סוג של "זקן השבט" שבאים להתייעץ איתו והוא קובע, מבלי שהוא בכלל אופציה להדחה.

lavifighter

New member
והבקשה ודירוג העונות:

אם אפשר לינק לדיון הסיכום ה"רשמי" של הפורום של עונה 34 כפי שתמיד עושים אני אשמח.
פשוט אני לא רוצה כחלק מהחיפושים למצוא בטעות ספוילרים ל35 שעוד לא ראיתי(יש בVOD בYES).
לגבי דירוג עונות אמריקאיות שלי(שימו לב שלא ראיתי את כולן):
1. 16 האגדית
2. 20 האגדית כמעט באותה מידה
3. 7 למרות שידעתי מי זוכה כשראיתי אותה! קלאסיקה במיטבה
4. 18 אחלה עונה שראיתי כמה פעמים והפעם האחרונה שבה הפסלון היה בפורמט שאני אוהב עם אי הגלות, והמשימות הכי מעניינות ויפות.
5. 19 ראסל הפיל אותי מהרגליים בזמנו כמו שאף מתמודד לא הצליח.
6. 17 עם ההדחה של רנדי ובוב שלדעתי היה חביב אבל אני פחות זוכר את השאר.
7. 22 שעד כמה שהיא נוראית היו בה כמה פרקים ראשונים מעולים ואת רוב ששיחק מושלם(וכן לא ממש ניסו לאתגר אותו רוב הזמן...).
8. 23 חוץ מהפרק שבו האחיין של ראסל וויתר על השרשרת וההפתעה שקואוץ' למד לשחק זו פשוט עונה נוראית שלא עולה על העונות בארץ למעט נושא העריכה

lavifighter

New member
ספוילרים לעונה 34 כמובן...

לא יודע מה הנהלים בימינו לגבי זה

noamlah

New member
שבועיים אחריי שעונה נגמרת בשידור המקורי שלה

היא כבר לא בגדר ספוילר

למעלה