סיכום סקר פרסומות

drall

New member
סיכום סקר פרסומות

אחרי שבועיים ניראה לי שאפשר לסכם את העניין 62% מהעונים רוצים לראות כאן רק פרסומות בנושא מדיטציה ונראה לי שזה מה שיהיה

אינקה

New member
פרסום עצמי!

אני מלמד טכניקות פרה-מדיטטיביות (מה שנקרא "ללמד מדיטציה") שגיבשתי בשם "מדיטצית האחדות" באיזור ירושלים. אני רוצה לקבל על זה הרבה כסף, אבל מוכן ללמד גם בחינם. מודה שזה לא נשמע ממש רציני, אבל זו האמת. זה עובד ככה: לפעמים אני פוגש (נשאב אל...) מישהו ותהליך הלימוד עובר ספונטאנית ללא קשר לכסף. מצד שני אם מישהו יבוא ויבקש, אני אדרוש ממנו "סטיפה" קטנה עבור ההכרות שהוא/י רוצה לערוך עם האינסוף... פשוט נראה לי לא ראוי ללמד חינם ולו בגלל אספקט הרצינות שבעניין (וגם הכסף עצמו ממש לא מזיק!) נדמה לי כי מורים ידועים (גורדייף, אושו ואחרים) פעלו בדרך דומה. אז... האם זה נחשב לפרסום בפורום? ושוב - מסרים לכרטיסי ב"תפוז" בלבד!

drall

New member
א. כן!

ב. אני בדיוק כמוך אז האם אנחנו מתחרים?

אינקה

New member
א. כן

ב. לא זכור לי תלמיד שאמר: "התלבטתי בין אסכולת המורה הדגול דרול אליך מורי, שכן שניכם היחידים בעולם המלמדים את אשר אינו ניתן ללימוד כלל" זאת כנראה בגלל שיש מספיק מקום בשוק ושנינו לא ממש משווקים את עצמנו באופן רציני, לעומת המתחרים הנחותים ממ"ט ומויספהנא-ג´יטסו אשר עושים בשוק כבשלהם...

drall

New member
כבר כתוב במשנה

שסוף כל הצדיקים להתגלגל לירושלים אבל מסתבר שכל התלמידים נמצאים בתל אביב מילא דרול

אינקה

New member
התלמידים עם הכסף בת"א...

לא חסר תלמידים בירושלים, רק כסף.

למעלה