סיכום סופשבוע אחרון בהחלט!

בכריתוש

New member
סיכום סופשבוע אחרון בהחלט!../images/Emo23.gif../images/Emo7.gif

שם: משהו שהעלה חיוך על פניי השבוע: משהו פחות טוב שקרה לי השבוע: איש השבוע שלי: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: שיר השבוע הישראלי שלי: שיר השבוע הלועזי שלי: סרט/סדרת השבוע שלי: בילוי השבוע: פדיחת השבוע: דבר חדש שקניתי/קיבלתי/מצאתי/משו-אחר השבוע: תמונת השבוע שלי: משהו אחרון שאני רוצה להגיד לפורום: טוב אז זהו זה היה סיכום השבוע האחרון של הפורום.. באמת שאני אוהבת את הפורום הכי שיש ומקווה שנשמור על קשר!
ואין כמו הפורום הזה

idanoosh17

New member
דיי זה לא באמת האחרון!......

אנחנו נשמור על הפורום בחיים! יש הרבה כמו כוכב נולד והשיר שלנו שבחיים גם אחרי שנגמרו השידורים! ולעניין- שם:עידן משהו שהעלה חיוך על פניי השבוע: שיחה עם עמית פרידמן משהו פחות טוב שקרה לי השבוע:הודעה על סגירת הפורום איש השבוע שלי: עמית פרידמן משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא:אמממ...לא יודע...חוזר לבסיס?... שיר השבוע הישראלי שלי: איש השקיות סרט/סדרת השבוע שלי: פעם בחיים בילוי השבוע: ליאור שליין פדיחת השבוע: לא הייתה (איזה כיף לי מלא זמן כבר לא היה לי!!!!) דבר חדש שקניתי/קיבלתי/מצאתי/משו-אחר השבוע: מחשב חדש! תמונת השבוע שלי:הגטע הזמן שתראו אותי! ---> משהו אחרון שאני רוצה להגיד לפורום:תשארו פה! נילחם ונחייה את הפורום!
אתכם! ותשמרו על קשר לא רק עם יעל!!!!!!!

idanoosh17

New member
שונא את תפוז!

הוא רשם שאי אפשר להעלות תמונה...אני ישרשר אותה לפה אח"כ

עדיב4

New member
"זה לא אותו דבר, מלבד הגעגוע, משהו רגוע"../images/Emo79.gif

"שיר מהעבר הלא רחוק" שם: עדי משהו שהעלה חיוך על פניי השבוע: 94 בלשון :), מבחנים שהלכו טוב, חברים שהפתיעו לטובה. משהו פחות טוב שקרה לי השבוע: לחץ, מבחנים שהלכו רע וחברים שאכזבו. איש השבוע שלי: עדי משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: לנוח, תחרות קרפים בצרפתית, להקה ואימונים. שיר השבוע הישראלי שלי: איש השקיות - עמית פרידמן שיר השבוע הלועזי שלי: Story of the girl - Three doors down סרט/סדרת השבוע שלי: חברים בילוי השבוע: לא היה פדיחת השבוע: לא זוכרת דבר חדש שקניתי/קיבלתי/מצאתי/משו-אחר השבוע: המון שירים שיעל שלחה לי בצרפתית והם ממש מגניבים! תמונת השבוע שלי: אני צילמתי
משהו אחרון שאני רוצה להגיד לפורום: אני אוהבת אותכם

אושRתי

New member
מסכמת

שם: אתם כבר יודעים
משהו שהעלה חיוך על פניי השבוע: ההופעה של איתי משהו פחות טוב שקרה לי השבוע: הפורום.. איש השבוע שלי: משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: כל מיני שיר השבוע הישראלי שלי: כל מיני שירים אבל גם חשבתי שיהיה רומנטי שיר השבוע הלועזי שלי: סרט/סדרת השבוע שלי: הישרדות/אבודים בילוי השבוע: הופעה של איתי פרל !!! פדיחת השבוע: דבר חדש שקניתי/קיבלתי/מצאתי/משו-אחר השבוע: תמונת השבוע שלי: משהו אחרון שאני רוצה להגיד לפורום: אין עליכם!!! סופ שבוע נעים לכולם !!!

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifמסכמת פה בפעם הראשונה. והאחרונה../images/Emo7.gif

שם: נועה (כן, אני מתחילה לקרוא לעצמי נועה, עם ו'! D:) משהו שהעלה חיוך על פניי השבוע: רק העלה חיוך?! הופעה ראשונה של יוני
העלה חיוך עצום שלא ירד עד עכשיו! וגם 100 בתרסות ישראל ו-98 בערבית משהו פחות טוב שקרה לי השבוע: המורה שלי ללשון, זה מה שקרה
איש השבוע שלי: יוניוניוניוניוני!!!!!!
(יוני בלוך, כמובן
) משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: שיעבורו המבחנים במתמטיקה ובאזרחות ושמבול ייצא לרדיו שיר השבוע הישראלי שלי: כל השירים של יוני
שיר השבוע הלועזי שלי: שירים של מיקה.. בעיקר לוליפופ וגרייס קלי סרט/סדרת השבוע שלי: חברים בילוי השבוע: הופעה
פדיחת השבוע: אני: "הממ.. יוני אתה יכול לחתום לי?" יוני: "בטח! איך קוראים לך?" אני: "נועה.." יוני: "אוקיי.. אז.. לנועה.. תגידי, מה מתחרז עם נועה? אני לא יודע מה לכתוב" (זה לא נשמע כזה מפדח, אבל זה+זה שהייתי צרודה לגמרי ואדומה לגמרי+ זה שבאופן כללי התרגשתי ויצאתי מטומטמת, זה פאדיחה
) דבר חדש שקניתי/קיבלתי/מצאתי/משו-אחר השבוע: סינגל של "הוא", חתימה של יוני, תמונה עם יוני, ולא יודעת מה עוד.. תמונת השבוע שלי: רק 1? יש 10000 תמונות מההופעה
משהו אחרון שאני רוצה להגיד לפורום: אני אוהבת אתכם. תצטרפו לאחד הפורומים שאני בהם, טוב?
וואו, אתם חושבים שאפשר להבין להבין מהסיכום שלי שהייתי בהופעה כלשהי של יוני בלוך?

בכריתוש

New member
למה את רוצה לקרוא לעצמך עם ו'?

כאילו גם אני נעם בלי ו'.. וכן אני יודעת שזה מעצבן לתקן כל הזמן אנשים..

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifהממ.. לא יודעת למה

זה פשוט נראה יותר יפה.. וזה איכשהו מעצבן אותי בלי ו'.. עוד לא החלטתי למה

idanoosh17

New member
אם זה עוזר....

אני לא רואה הבדל בין נועה או נעה או נועם או נעם..... אני חושב שה-ו' הופכת את זה ליותר בולט..... בהצלחה :)

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifאוקיי..

זה לא ממש משנה לי, ההבדל היחיד הוא שאני כבר לא מתקנת אנשים שכותבים את זה עם ו', ומדי פעם אני גם כותבת עם
(ד"א- לפני כמה דקות קראתי לעצמי בפעם הראשונה, בטעות, נועה ולא נעה
)

בכריתוש

New member
אני אוהבת אתכם!../images/Emo23.gif

שם: נעם משהו שהעלה חיוך על פניי השבוע: הכרתי מישהו ממש חמוד ואחרי זה דיברנו די הרבה זמן :) משהו פחות טוב שקרה לי השבוע: הייתי עייפה חח איש השבוע שלי: חברות שלי ושכנה שלא פגשתי איזה 10 שנים והיה לי ממש כיך לראות אותה! ונועם מהישרדות
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: אהמ נגמרים לי המבחנים ואני הולכת לשוק לקנות מכנסיים ממש יפים
שיר השבוע הישראלי שלי: "שוב המדחום עולה, אני לא אשתנה.." חח ראיתי היום את השיר בגריז וסתם נדבקתי אליו כל הפעולה :) שיר השבוע הלועזי שלי: עדיין IRONIC סרט/סדרת השבוע שלי: הישרדות, האי בילוי השבוע: פעולה, בצפר, מכון כושר.. פדיחת השבוע: לא זוכרת
דבר חדש שקניתי/קיבלתי/מצאתי/משו-אחר השבוע: תמונת השבוע שלי: משהו אחרון שאני רוצה להגיד לפורום: שבאמת שאני מקווה שנשמור על קשר! ואנחנו ה-פורום!
ועדי אני לא מצליחה אף פעם לא הוסיף אותך למסן.. איך נדבר?

טינקר12

New member
די אתם עושים את זה כלכך עצוב..

שם: אלונה משהו שהעלה חיוך על פניי השבוע: הוא.. משהו פחות טוב שקרה לי השבוע: ריב עם חברה.. איש השבוע שלי: ממ.. אח שלי שיש לו יומולדת היום!! משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: כל מיני.. שיר השבוע הישראלי שלי: שיר בעיפרון/בית הבובות שיר השבוע הלועזי שלי: היו הרבה! סרט/סדרת השבוע שלי: הישרדות בילוי השבוע: לא היה עדיין.. פדיחת השבוע: נראה שלא הייתה יאיי! דבר חדש שקניתי/קיבלתי/מצאתי/משו-אחר השבוע: תעודה!!! אחלה תעודה... תמונת השבוע שלי: משהו אחרון שאני רוצה להגיד לפורום: אני אוהבת אתכם.. וזה לא הסוף זאת רק ההתחלה..

BRANGELINA

New member
פעם אחרונה

שם: קסם משהו שהעלה חיוך על פניי השבוע: אמ...סטנדאפ ממש לפני כמה דקות משהו פחות טוב שקרה לי השבוע: מבחן באזרחות.. איש השבוע שלי: קרן
משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא:מבול יוצא!!!!(סינגל ראשון לקרן...והופעה של הראל סקעת!! שיר השבוע הישראלי שלי: מבול שיר השבוע הלועזי שלי: לא יודעת.. סרט/סדרת השבוע שלי: ג'יה..|!! בילוי השבוע: הופעת סטנדאפ ומחר הופעה של מרי מסיקה!!#!%$@Q#!~~!!!!! פדיחת השבוע: האמת שאני לא זוכרת ממש אבל בטוח היה משהו...חחח דבר חדש שקניתי/קיבלתי/מצאתי/משו-אחר השבוע: ג'ינס חדשD: תמונת השבוע שלי:אין לי כח לשים משהו אחרון שאני רוצה להגיד לפורום:שהפורום מגניב ושתשמרו על קשר... בכריתוש למה את לא מתחברת למסנ?ואם כן אז משהו לא טוב .כי זה מראה כל הזמן שאת לא מחוברת...

לא רוצה אחרון!!

שם: יעל משהו שהעלה חיוך על פניי השבוע: לראות את עמית פרידמן אהובי.. משהו פחות טוב שקרה לי השבוע: גיליתי שסוגרים את הפורום איש השבוע שלי: אבי גרייניק! משהו שאני מצפה לו בשבוע הבא: תרגיל טיר סטיק בתיאטרון שיר השבוע הישראלי שלי: איש השקיות שיר השבוע הלועזי שלי: כל הג'אז סרט/סדרת השבוע שלי: המקום הישרדות ואבידות ומציאות בילוי השבוע: ליאור שליין וההצגה הכתובה פדיחת השבוע: ואו היו המון.. כרגיל דבר חדש שקניתי/קיבלתי/מצאתי/משו-אחר השבוע: אבי סידר לי כרטיס לכתובה ולהיות מאחורי הקלעים תמונת השבוע שלי: משהו אחרון שאני רוצה להגיד לפורום:אני אוהבת אותכם!! ותבואו לבקר בליאור שליין גם ככה מת שם תעזרו לנו להחיות.. אני מקווה שאני אראה אותכם איפה שהוא אני אוהבת אותכם המון המון!

למעלה