סיכום מפגש!!!!!

Kingeh

New member
סיכום מפגש!!!!!

אז ככה, היינו קבוצה קטנה אך שמחה של אנשים שמשחקים וואו. לצערי הרב שכחתי להטעין את הבטריה במצלמה שלי ולכן לא יהיו תמונות אבל תמיד יש אופציה למפגשים נוספים! שרשרו לפה את מה שיש לכם להגיד על המפגש: דברים לשימור, דברים לשיפור וכדומה. ככה נוכל להסיק מסקנות ולדאוג לכך שהמפגש הבא יהיה מוצלח הרבה יותר!

Fanty S

New member
היה מגניב ביותר ../images/Emo13.gif

היה גם כיף שאח שלך הפתיע! לא ראיתי אותו איזה עשור. חבל ששכחנו מצלמה, אבל לא נורא.

Aounty

New member
WTF?!

who was that party crasher? ה"כ נהניתי מאוד. כיף לראות פרצופים אמיתיים.

erez1985

New member
היה ממש נחמד

ואני יבוא בכיף למפגשים נוספים (וישב קצת קרוב יותר אליכם :p) הצעות לשיפור- תפריט בעברית, חניה פחות יקרה, כל דקה שהייתי שם אני שומע בראש "קא-צ'ינג". אבל זהו זה, ממש נהנתי מהפורום המצומם הזה.

O s w a l d

New member
Seriously

Not a single picture? Bah, at least I hope you enjoyed yourselves

B a z a

New member
אופס, לא שרשרתי במקום הנכון

אפשר למחוק את ההודעה השנייה. המפגש היה ממש נחמד, הדבר היחיד שקצת הפריע לי זה שאי אפשר היה לדבר עם מי שרוצים בגלל סדר הישיבה, עדיף לעשות מפגש סטייל הגמדיה שכולם יכולים להסתובב ולדבר עם כולם. בדרך חזרה לירושלים היה לי קטע ממש מוזר. בכביש מס' 1 פגשתי קבוצה של 5-7 מכוניות, שכולן נסעו עם אורות חירום, ולכולן היו פוסטרים שכתוב עליהם "אם לא שותים לא מתרימים" (מה זה אומר?). הם נסעו בצורה די פראית על הכביש. רציתי לעקוף רכב אחר, וסימנתי עם הוינקר שאני עובר לנתיב השמאלי. אחד מהקבוצה שהיה מאחורי סימן לי עם האורות לא לעבור נתיב, אבל עברתי בכל זאת, כי הוא היה די רחוק ממני. אז הוא נתן גז ועקף אותי מצד שמאל מהשוליים במהירות מטורפת! אחרי זה כל הקבוצה הורידה קצת במהירות ועברה לנסוע בשול הימני. לא בנתיב הימני, בשול! זה היה ממש מוזר ומפחיד, בעיקר בגלל שהם נראו ממש מאורגנים. אין לי מושג מה זה היה, הייתי מתקשר למשטרה אם הייתה לי דיבורית, אני בטוח שנהגים אחרים התקשרו.

Fanty S

New member
וואו, נשמע מוזר ומפחיד ../images/Emo4.gif

הייתי שואלת בפורום 251 אם עוד מישהו נתקל בזה... ואולי בכל זאת לדווח? שעה, מספר רכבים (as in כמה היו, לא לוחיות רישוי), סוג רכבים + צבע. יש מצב שזה כן עשוי לעזור.

B a z a

New member
תודה, באמת ענו לי מהר שם

כתבו לי שכנראה זה סתם קבוצה של עבריינים שהחליטו שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים בפורים, והסיסמה שלהם קשורה לחג, שנהוג בו לשתות לשוכרה ולתת צדקה - תרומה. נשמע לי הגיוני. אני לא רוצה לדווח, אין לי כח להיכנס לזה.

מירטל

New member
מקווה להגיע למפגש הבא...

לזה לא ממש יכולתי.... לונדון לא חיכתה לי

למעלה