סיכום ימי ד' ה' ו' חוף קשתות אשדוד.

blackbomber

New member
סיכום ימי ד' ה' ו' חוף קשתות אשדוד.

יום ד': נכנסתי לים בשעה 1200, גלשתי עד 1645 רצוף. גלים כמטר במקסימום, כמה "יציאות" אבל לא איכות טובה של גלים. לי אישית היו הרבה גלים עם צינור אחד, נחמד. יום ה': נכנסתי בשעה 0730 בים יפייפה, עד השעה 0830. תפסתי כ 4 גלים ממש טובים ואז החלה סערת ברקים ורוח חזקה, ברחתי החוצה, מספיק. יום ו': ווווואאאאווווו!!!!!!!!! שעה 0800, גלי צינור מצויינים!!! גלשתי עד השעה 1130 (החלה רוח), כמעט ללא מנוחה. שלל (עיקרי): 5 גלי צינור בכיסוי מלא, 2 מהם כ 4-5 שניות בפנים, 1 מהם בקסייד מאוד מהיר, יצאתי מכולם!!!! כרגע אני מחפש מנתח פלסטי שימלוח לי את החיוך מהפרצוף... זכיתי להרבה אהדה ופירגון מהגולשים במים, למרות שלקחת כמעט את כל הגלים שהיו... לסיכום: נראה שאני בדרך להתרגל לגלשן החדש!!! לא קל להתרגל ללונגבורד. אני עומד עליו די נכון, הוא מסתובב לי די חופשי, אני מצליח להביא אותו למהירות שנותנת לי הרבה ביטחון להכנס לצינורות ולירידות קשות ומהירות, אני בהחלט מצליח לנצל את הנסיון הרב שצברתי במשך השנים. עד עכשיו לא נרגעתי ואני חושב על ה"מעללים" שלי היום. בשבוע הקרוב אני לא אגלוש כי אני נכנס לטיפול בדלקת בפרק כף היד, כדורים + משחות + תחבושת מיוחדת עם ברזלים. אבל אח"כ אבוא לתקוף כל מה שזז!!! מקווה שלא אסבול עוד מכאבים ש"מוכפלים" במים הקרים. מאחל לי וגם לכם שנהנה מעוד הרבה ימים איכותיים כמו שהיה היום!!! שבת שלום לכולם.

למעלה