סיכום יומי:פריצה במניות הקטנות

סיכום יומי:פריצה במניות הקטנות

כאילו הביטחון גדל,והמניות הקטנות קיבלו היום תזרים מזומנים ניכר וטסו אל על. עליות חדות בדי מדיקל במלל בכן פייט,מחלקים מניות בחינם,הערכות שווי גבוהות ,והתעוררות. במעוף המניות נחו על 1142,וזהו. המנוחה באה לידי ביטוי גם בסטיה של האופ' שהתכווצה ל15.5,לאחר ששהתה לפני 3 ימים ב19. השוק עלה 30 נק' מיום ב'. השוק התרחק מרמת ה1135,ונותן ביטחון לסוחרים שפני השוק מעלה. אלו העובדות. מבחינת הריח,ניראה שיהיה כאן דשדוש של מס' ימים,ככה לפחות חושבים כתבני האופ'. 2.5 מיליארד מחזור. גדול יחסית לימים האחרונים,ולתקופה האחרונה. אם זה מחזור של סיום,או מחזור של התחלה נדע בתקופה הקרובה. 1120,1130,1135 תמיכה 1142,1145,1150 מתנגד. ערב טוב דוביד

1סתם1

New member
שאלות וסלח אם אני מעצבן אשתדל להיות עניני

השוק עלה מרמות של 1110 ל1140 בפחות משבוע גם המניות בחלקן נתנו עליות - ראה אפריקה וטבע מזמורת "נחו וזהו" - היתה היום עליה של 0.33 מבחינת הריח - מה בדיוק מריח? האם זה לא משאלה יותר מריח ריח יש לו מקור וממשות כלשהי שהיה מחזור "קטן" לדעתך" הצבעת על ירדות עכשיו שהוא גדול זה גם יכול להצביע על "מחזור סיום" אז בעצם הגודל לא משנה...... התנגדות של 1142 עברה.... אני ידוע שקשה לחזות נקודות סוף ולכן בדיוק אני כותב - א"א לדעת מתי מתחילה הירידה ברור שהכי טוב לצאת זה שניבא ירידות אבל לדעתי א"א אלא אם כן תחכים את עיני כל עוד יש עליות עדיף לזרום... הדבר היחיד שמראה על ירידותץ זה בעל החנות מכולת שלך אם זה נכון ערב טוב וסליחה שאני מעצבן......למרות האחלה עבודה שלך.....

אמרתי לך כבר,אני לא מהמתעצבנים.

אני פשוט לא אוהב כינוי חדש,שיש אחריו רזומה בפורום(רק של ביקורת מר 2),ולא מנדב כאן מידע,אבל מבקר את מי שכותב כאן. גם כשהזמנתי אותך לכתוב,לא נענת. סוג של אגואיזים. ולעיניין: יש עובדות ויש רגשות. בסקירה יש עובדות,וניכללות בה רגשות. אם השוק היום התנהג מצויין מבחינתך,אז מבחינתי לא. ציטוט: השוק התרחק מרמת ה1135,ונותן ביטחון לסוחרים שפני השוק מעלה. אלו העובדות. מבחינת הריח,ניראה שיהיה כאן דשדוש של מס' ימים,ככה לפחות חושבים כתבני האופ'. אתה כתבת: עכשיו שהוא גדול זה גם יכול להצביע על "מחזור סיום" אז בעצם הגודל לא משנה...... התנגדות של 1142 עברה. אז אנחנו לא מעל 1142. וב',בציטוט שלי נתתי שתי אפשרויות,בעוד אתה כותב רק אפשרות אחת: עכשיו שהוא גדול זה גם יכול להצביע על "מחזור סיום" אז בעצם הגודל לא משנה...... התנגדות של 1142 עברה. מבחינתי אני אוביקטיבי,לעומך שאתה קוא מה שבא לך ואתה סוביקטיבי בהערות שלך. לסיום: הסקירה היא מבחינה בין עובדות לבין תחושות. העובדות אומרות למעלה,כל עוד מעל 1130 ורשמתי על כך אתמול. מעולם לא אמרתי שהשוק ירד,אבל כן אמרתי לדלל מניות. השוק ירד בסוף ויכחיד לא מעט מטומטמים שחושבים שהוא רק עולה ויעלה. דוביד

a n g l o

New member
המצב היום מזכיר לי מאוד את היום שבו פרצה

המלחמה לפני שנה המעבר בבוקר את 1140 = למעבר של 820 בבוקר המלחמה אם הפעם לא תהיה מלחמה....אולי נדע מה היה קורה עם התחזית שלנו ליולי שנה שעברה.

eranyes

New member
האמת דוביד לאחרונה אתה

רושם סקירות קצרות אבל מה קצרות ולעניין..כל מילה ממצה את עצמה. למרות שיהיה כיף לקרוא שוב סקירות ארוכות עם תובנות רשמים ופיענוחים.

יפה15

New member
תודה ולהתראות עוד כחודש....

יוצא מחר למספר יעדים באירופה. מקווה שתסתדרו ללא כותרות מעריב. להתראות סופר מיסטר

yigalw

New member
לקוני הקולים שלום

שלושה ימים לפני הפקיעה גולגלו חוזים על סטרייק 1120 (המדד עמד על1115 בערך בזמן הגילגול) קול 1120 נקנה ב 2700 ש"ח אתמול בסגירה נסגר על 3200 וקצת LOL וזאת אחרי עליה של 30כמעט נקודות בשבוע מאז הגלגול . רוב הרווח על החוזה נבע מקריסה בערך הפוטים . ולא מעליה במחיר הקולים . שלא לדבר על קול 1190 שניתן היה לכתוב אותו לפני שבוע ב 230 ש"ח ושלושים נקודות +שבוע אחרי עדיין נסחר בפחות מ 200

yigalw

New member
אגב בהמשע לדיון "הבועה " מלפני מספר ימים

בדרך כלל גל של מיזוגים ורכישות כמו שאולי מתחיל להיות כאן יש לו נטיה להעלות את השוק + כבר אמרתי , כל יום, אנשים שואלים אותי "איזה מניות כדאי לקנות" בקרוב יעברו משאלות לקניות ... (למרות שהתשובה שלי אישית , שבארץ אין לי ממש המלצות) אין פשוט לכסף לאן ללכת ... אנשים רואים שעל 100 אלף שקל מקבלים תשואה עלובה בחסכונות ... והציבור כרגיל ישלם את המחיר בסוף לא מייעץ ,לא מנבא, ולא נעליים

yigalw

New member
אישית מקוה שזה יהיה נעלי הליכה

ולא נעלי ריצה

למעלה