סיכום יום, הסימנים קיבלו אישור

סיכום יום, הסימנים קיבלו אישור

כמו שראיתם הסימנים ל840 היו ברורים שהיינו ברמת 810, מי שפעל ושם לב לסימנים חסך לעצמו תירוצים למה המעוף עלה היום.. אמרתי כבר אתמול שיש להתחיל לסגור קולים כתובים... המעוף סגר היום על רמת 819.. ופוט 810 סגר על 740.. ------------------------------------------------- • יש סימנים...ו metrix המקור ו 10:07 | 20/06/06 ל840 , מי שכתוב קולים, כדאי שיסגור אותם.. המעוף לפני התפוצצות ללמעלה... הוא כרגע ב811... איתות לונג גלום 811.4ו metrix המקור ו 14:01 | 20/06/06 התקבל איתות לונג, גלום 811.4 פוט 820 ב1440...

ומה התסריט שלך אבאס....?

שואל ברצינות האם קיבלנו תחתית כפולה ב 810 ומשם עולים ל 40 או שעוד הטעייה בדרך לקידומת 7

דורדור3

New member
יפה מטריקס,עכשיו מה שרק צריך להמשך

זה השחלה בסגירה מעל ממוצע 20

eranyes

New member
מטריקס אתה תותח אבל

קח בחשבון שברמות האלה,במחזורים האלה,ובהשראת השווקים התנודתיים בעולם, הכל אפשרי ואקראי,וקשה יותר לזהות כייון לעוד יומיים,אלא יותר ברמה היומית והתוך יומית הקצרה.

התסריט שלי!

כמו שאמרתי לפני כמה ימים,שרק הפקיעה תעצור את הזליגה למטה. קידומת 7 תגיע מהר!!! לא נראה לי שפקיעה תהיה מעל 840. מחר נוכל להיות יותר חכמים כאשר נסתכל על המחזור בעלייה ואל כתיבות הקולים בסטרייקים היותר גבוהים.

דורדור3

New member
מוזמנים להיכנס לקישור הממחיש

את הנרות בנאסדאק כולל הנר של היום-תבנית שורית אמינות גבוהה יצאה לדרך http://www.candlestickchart.com/indicators/2126.html

X RAY

New member
אני לא חושב הזאת היום השני לא מתאים

זה יותר דומה לזאת. אבל אולי זה לא משנה ?

למעלה