סיכום התוכניות החדשות בערוץ!

shabi16

New member
סיכום התוכניות החדשות בערוץ!

מה יש לכם להגיד על התוכניות החדשות בערוץ? התוכניות: 21:00-"מזרח תיכון חדש"-קליפים מזרחיים 21:45-"במגרש של גואטה"-סדרת מציאות על חיוו של משה גואטה 22:30-"זה רק רוק"-רוק ברצף 23:30-"לידיה הלוהטת"-תוכנית צ'אט תכף אני אסכם ואגיד מה דעתי על התוכניות

shabi16

New member
הסיכום שלי

"מזרח תיכון חדש"- תוכנית עם קליפים יפים כמו התוכנית הזאת,לא נראתה הרבה זמן בערוץ המוזיקה.בין הקליפים שודרו "חגיגה" של שרית חדד וגם "ברכת אלוהים" של חופית. יפה שעורך התוכנית שידר קליפ של עוזי חיטמן המנוח כמחווה.יהי זכרו ברוך. "במגרש של גואטה"- תוכנית איכות כזאת לא ראיתי בערוץ הזה הרבה זמן. התוכנית עוקבת אחרי חייו של האמרגן משה גואטה,הסדרה מעניינת ביותר.
שלי לצפות בתוכנית הזאת. "זה רק רוק"- תוכנית עם קליפים שהצליחו להפחיד אותי,כגון קליפים של האחים פורטיס(מי אלה) ועוד להקה ששכחתי את השם שלה. נקודת האור היחידה בתוכנית היתה הקליפ "עידן האלוהים" של היהודים בו הוכיח אדון תום פטרובר שהוא יכול לא להפחיד ולבצע שיר בצורה יפה. כל הכבוד ליהודים. "לידיה הלוהטת"- ילדים מפגרים בגיל ההתבגרות מתחנפים?מוכר לכם?צ'וטטות אולי?זה בדיוק אותו דבר,רק שלידיה המפגרת,סליחה,הלוהטת,שמה קליפים יותר מפגרים,סליחה,לוהטים. תוכנית ביזיון לערוץ,יש את ערוץ פלייבוי כבר. עד כאן הסיכום שלי

את צינית ? כי ראיתי המגרש של גואטה

ודווקא היה לי מעניין ונחמד למרות שזה סתם בעצם פרסום לאמנים שלו בחינם על בסיס תכנית טלויזיה שהוא מכר לערוץ

puchit

New member
חחחחחחחח

קיליפם של רוק הפחידו אותך?...... טוב...תהיי בריאה!! יש חגיגה טנה נה נה נה נה אחלה שיר

אייל129

New member
אני משפשף את עיני! אתה בטוח שאתה לא

חולה?! שאתה תחמיא ליהודים, לאן הגענו?! רק חבל שכל מה שאתה כותב כאן חייב לשבח כל מה שקשור למיזרחית ותמיד אתה חייב לדחוף את גברת חדד ולעומת זאת לתקוף מה שקשור לרוק...

dim dim

New member
לדעתי הסיבה

שהוא אוהב את היהודים כי הם פשוט התמסחרו טיפה הרבה.. אבל זה לדעתי בכל אופן.. הם בהחלט יצרו רוק טוב.

shabi16

New member
את טועה שזה כ"כ מפחיד

אני אוהב את הילה הררי,מי מכיר במדינה הזאת את הילה הררי?

shabi16

New member
../images/Emo6.gif חחחחח...אמור לצאת לה עוד קליפ

לפי מה שרשום בערוץ

מסטולית

New member
אמור לצאת לה,

עדיין לא יצא, ואתה בטח שלא שמעת אותו עדיין. אתה מעריץ אותה רק משיר אחד? המצב קשה הא?

ע ו ל ם

New member
"חחחחחחחח" ../images/Emo5.gif

אז אתה מכיר שיר אחד של הילה.. שכולם מכירים!! ועוד שיר אחד שלה.. שהדבר היחיד שאתה מכיר בו, זה שהוא אמור לצאת אז אתה ממממממשש מעריץ..

dim dim

New member
מה יהיה?

אם אתה קובע שמישהו טוב על פי שיר אחד שנדמה לי שהיא לא כתבה ולא הלחינה ולא כלום... זה בעיקרון אומר את הכל עליך.. ועל בקיאותך וטעמך במוזיקה..

OniOn Of a dOwn

New member
גמני חושב ככה ../images/Emo8.gif

ו.... אמממ קניתי ת'אוסף הכפול של המכשפות. משובח

למעלה