סיכום התוכניות החדשות בערוץ!

shabi16

New member
האם זה רמי פורטיס מפורטיסחרוף?

אם כן הוא הפחיד אותי מאוד יותר גרוע מדיכאון

שלמונזה

New member
מה קורה פה? ../images/Emo168.gif

בחיי נו לא יודעים מי זה פורטיס? וכן רמי פורטיס הוא מהצמד פורטיסחרוף, ומהצמד האחים פורטיס... ונכון שהוא קצת מפחיד לפעמים אבל הוא נורא חמוד ואחלה זמר

m1989

New member
בושי לך לא לדעת מי אלה האחים פורטיס

אייל129

New member
הסיכום שלי...

קודם כל, מזרח תיכון וגואטה לו מעניינים אותי, כך שאני לא הולך להעביר על התוכניות האלה ביקורת, מי שאוהב מיזרחית שיהנה! רק רוק - מעולה! סופסוף רצועה שנותנת לאוהבי הרוק מוסיקת רוק משובחת נטו, בלי כל מיני בוסקילות, סטאלוסים וחדדיות באמצע בין שירי הרוק המשובחים! הלוואי וירחיבו את הרצועה לכל היום...

m1989

New member
מסכימה!

והתשובה למה זה היה כלכך מעולה היא שקוטנר ערך את זה . הוא יודע מה זו מוסיקה טובה, מיינסטרים לא מיינסטרים, הוא יודע לקחת את הדברים האיכותיים ולשים אותם ביחד בשעה אחת! ועל זה נאמר תודה לך קוטנר!

OniOn Of a dOwn

New member
בלה בלה בלה ../images/Emo11.gif

מזרח תיכון חדש... לאמ תכוון לראות את זה.. אני מתאר לעצמי מ הולך שם ולא בא לי
במגרש של גואטלה.... לא משו..
זה רקרוק לא יצא לי לראות עוד... אבל אני מתאר לעצמי ששם דוחסים את הדברים הטובים. מה זה לידיה הלוהטלת?
ז מחליף את צ'וטטות?

dim dim

New member
נקודת האור היחידה

"זה רק רוק" קליפים איכותיים במיוחד.. בעריכתו של יואב קוטנר.. פוט תענוג לראות.. כל שאר התוכניות פשוט זוועה לדעתי.. ופורטיס שולט (ומשוגע).

שלמונזה

New member
הדבר היחיד הטוב שערוץ 24 ../images/Emo168.gif

עשו היה להחזיר את רק רוק, זה כ"כ מתבקש!!!!! וסוףסוף היה קליפי רוק משובחים בלי התקעות של איזה כמה קליפי פופ באמצע (כמו שעשו בגלגול הקודם של רק רוק). בערוץ 24 דאגו שנדע שאת הקליפים ערך יואב קוטנר, וזה בהחלט ניכר. בגלגול הקודם של רק רוק לא תמיד היו קליפי רוק, זה עורבב עם אלקטרוני ורוק, הפעם היה ממש בסדר!!!! ושאר התכנית של המזרחית לא מעניינות אותי, לידיה הלוהטת - גם לא נשמע מעניין וגם כבר מאוחר אז הולכים לישון. העיקר שהולכים לישון אחרי רק רוק.

m1989

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo80.gif

סתם בא לי פרה! אסור?

מסטולית

New member
אמממ

את המזרח תיכון הזה לא ראיתי, ותודה שלא. במגרש של גואטה יצא לי לראות כמה דקות ונדהמתי. מזה הסדרת ערסים-פרחות הזאת?!
אמאלה. כמובן שהעברתי ערוץ במהירות אז ביקורת ממש אין לי, לא הספקתי להבין בכלל על מה התוכן. רק רוק - סופסוף משהו משובח. סופסוף קליפים טובים. סופסוף! סאמת סופסוף. רוק ברצף משלים לי את כל השעות שאני רואה את ג'ולייטה וזולה ממברס ב24, וכמעט מתחרפנת. ישר כוח
. רק שלא יירד מהר.. לידיה הלוהטת זה די מצחיק
אנשים חרמנים בערב [אפילו לא לילה!] ולידיה הזאת מי שהיא לא תהיה שמנסה להיות שנונה... לפחות היו להם כמה יציאות טובות של קליפים [כמו עכשיו מעונן של אביב גפן
]. לסיכום - שיורידו את מינון תוכניות הערסים וירחיבו את רק רוק

° w a v e °

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

IkMfNiY

New member
מגיבה על רק רוק P:

את האחרים לא ראיתי P: בעצם גם מרק רוק ראיתי רק את הסוף P: אבל אני חייבת לציין שאף פעם לא ראיתי את הקליפ של אמריקה קרובה P: ואז היה יהלי P: ומוניקה P: ו..וואו, שעה מדהימה, אסור לי לשכוח לראות את זה היום P: יעל

שלמונזה

New member
למה הכוונה? ../images/Emo168.gif

מדברים סוףסוף על משהו טוב בערוץ וזו התגובה? ואם הבעיה היא ברוק טוב מול מזרחי אז ממש חבל על הויכוח. בערוץ 24 יש הרבה תוכניות מזרחיות וקצת הרבה פחות מכל השאר, אז ממש אי אפשר לטעון לקיפוח המזרחית או השרית חדד. יום טוב וחיים נפלאים

° w a v e °

New member
ראסמי!

אני לא יודעת אם זו רק אני, אבל כמעט כל השירים הם מזרחית! נמאס! קצת כבוד לרוק הישראלי במקום הבכיינות הזאת!

° w a v e °

New member
ראסמי!

אני לא יודעת אם זו רק אני, אבל כמעט כל השירים הם מזרחית! נמאס! קצת כבוד לרוק הישראלי במקום הבכיינות הזאת!

למעלה