סיכום הופעה של אפרתייי ב"מעבדה"

סיכום הופעה של אפרתייי ב"מעבדה"

אז ככה... שתי מילים ראשונות: ה-י-ה מ-ו-ש-ל-ם-!-!-! אז ככה...ביום שישי גילתי שיש לי טרמפ לירושלים. מודיעים למאי. יום שבת מגלים שחוזרים לב"ט ולא נשארים בי-ם. בלע בלע בלע יוצאים בשבת אוספים את מאי לומדות קצת לשון בדרך... מגיעות לירושלים תופסות מונית למעבדה... מגיעות מוקדם, נכנסות להשתין. שומעות את מועדון ריקודים בבאלנס - רוצה להיכנס אבל לא יכולה. אח"כ הולכים בודקים אם יש הזמנה, מגלים שלא רשום. אח"כ מגלים שגם לנדיה לא כתוב. כבר כמעט קונים ואז אני הולכת ואומרת לגברת אישה שם...שתברר עם אפרת. בלע בלע בלע יש הזמנות. נכנסות ונעמדות ליד הדלתות... ככה עומדים ועומדים... והופ מגיעה אפרתי בשיא שלמותה!!!! שואלת אם הכל הסתדר עם הכרטיסים, נותנת חיבוק. אומרים בהצלחה... שומעים ממנה את התודה כ"כ מוכרת. אח"כ מגיע אדון טלק. אוו איך אני אוהבת אותו... מדברים קצת. הוא שוב צוחק עלי שאני בכל מקוםP: אומרת לו בהצלחה, שניפגש אחרי ההופעה... ואז מגיע אדון אריאל ערמוני
כה מושלם כה סקסי כההההה אריאל ערמוני
הוא קולט אותי...זוכר אותי...דופק חיוך:) בא...צוחק איתי קצת. ואז אני כזה: "נו אז אני גם פה..." אריאל
:"כמובן....איפה אם לא בעיר הקודש" קיצור הוא הולך לו... ואז אומרים לדניאל בהצלחה. עומדות עודמות עומדות...מגיעות עוד חברות של נדיה (סורי שאנלא זוכרת שמות) ואז אפרת חוזרת. מחייכת (נוגעת למאי בכתףP:) אריאל
חוזר, מדברים, בהצלחה... טלק חוזר. בהצלחה לו... ואז פותחים את הדלתות. מקדימה חרא מקום הולכים לצדץ. מגלים שאנשושים התיישבו על הריצפה ולא מקטימים אותם. מתבאסות (נדיה ואני) ואז הם עולים!!! אפרת כזה אומרת תודה שבאת... ושוב תודה שבאת - ם (מסתכלת עלי...שולחת נשיקה...אהה מושלמת) ואז קולטים איך לאט לאט אנשים עוברים קדימה יותר ויותר אז אני ונדיה מתחילות בפעולת התגנבות והופ! אנחנו מול אפרת אח"כ מאי הצטרפה אלינו, דפי, שלומצ.... מדהים מדהים מדהים היא פשוט מלאה בהכל אחרי כמה שירים יוני נזכר לקלוט שאני שם שולח את החיוך המוכר שלו:) בטוב לבד...המבט שלה...איך שהיא שרה ומסתכלת לי בעיניים ההרגשה הזאת. שאולי באמת טוב לבד. הרצון לעלות ולתת לה חיבוק. ואז במועדון ריקודים היא יורדת אלינו, לקהל אני ונדיה מתות לרקוד אז עומדים! כולם עומדים רוקדים מסתכלת על אריאל
והוא כזה מחייך וקורץ לי... ואזזז רוקדיםדיםדים נדמר השיר מתיישבים (וכולם יחד איתנו) באחד הקטעים אפרת באה...אומרת אריאל ערמוני
ואז שואלת אותו אם אפשר לספר, משהו שיוסיף סקס אפיל והוא כזה..מה כבר אפרשר לשמור אחרי שזה היה כתוב בעיתון. והיא כזה "אני לא שומעת אותך.." והוא לוקח את המיקרופון ואומר את זה שם. ואז היא אומרת שהם היו ביחד שלוש שנים בלע בלע בלע בתיכון אומרת שבנות (ובנים) הוא פנוי עכשיו...אז... ואני כזה מתה מצחוק..צועקים לו "אריאל תעשה לי ילד.." הוא מחייך... ואז אפרת אומרת "אריאל תעשה לי ילד!" והוא כזה: מאוחר מדי,..או משו כזה. כולנו: "אאוץ'" בלילה טוב או בשעתיים אחרי היא על הבמה, יושבת...מולנו המבט שלה
יורדים מהבמה הדרן.. כולם נעמדים בפעם בחיים אח"כ יש קידה של כולם שוב ושוב ושוב ואזזזאני צועקת ליוני "שוב!" והוא כזה צוחק ואומר לאפרת "עכשיו חייבים שוב..." ואז מסיימים עם מה שקרה. יורדים מהבמה. הולכים החוצה מחכים שכולם ילכו רואים את אפרת היא אומרת לי את הדבר הכי מושלם שיכול להיות (לא לציטוט) אח"כ טל ואריאל
וארז ודניאל ומאיה ואזזזז הולכים ליוני עומדים איתו איזה 10 דקות מבקשים ממנו הבטחה של כמה שירים להופעה הבאה. הוא מאשרP: מדברים איתו על חמיוני על הכתבה של אפרת על הכל ואפרת באה מדברת עם שניהם... אח"כ יוצאים החוצה. מחכים מחכים ואז כזה מדברת עם טלק. איזה 10 דק' הנהג מת לנסוע והם לא עולים איזה שעה גררו אותו שם מדברים עם אריאל הם מכריזים על שביתה שלא עולים לוואן. בלע בלע בלע אפרתי באה אלינו (מפה לא לציטוט...סורי)
עוד קצת אריאל מכירה את ארז..מציגה את עצמי (הגיעה הזמן) מקבלת מים ממנו (תודה לאל...כבר התייבשתי) שלומצ הולך... עוד קצת יוני וכולם ואז פשוט מאי שלי...עומדת איתה, מחובקת (את המלאך שלי... תודה על הלילה המושלם הזה) מכירה עוד כמה אנשושים הם נוסעים אנחנו מחכות לאבאמא מאי בינתיים מדברות עם השומר המאגניב שומעות איך אחת בת 16 באה אילוערומה ואמרה לו לחמם אותה איך הוא שבר לאיזה אחד שרצה לאנוס מישהי את המפרקדת קיצור בחור הזוי ונחמד. סוגרת דברים שחייבים להיסגר. מגיעה לבית - מאי אוכלות משו הולכות לישון קמה בבוקר מאי מאי מאי ואז הביתה עם האוטובוס מוותרת על ללמוד לשון יאללה...הנה הסיכום הופעהP: אתם אמורים כבר להתרגל... אוהבת אתכם. תודה לכל מי שעשה לי אתמול את הערב למושלם ובמיוחד תודה ל: המלאך שלי, בעלי ההומו, נדיהצרפתייה, דפי, יוני, ארז, דניאל, טלק, מאיה, אריאל..וכמוהן כמובן לאפרתיייי
יום נפלא לכם, ניפגש בעוד שבועיים (יומולדתת!! גם לעומר!!!) או עוד שלושה (יהונתן) אוהבת
נירקי

vegan girl

New member
שאלום!

*מרגישה מחויבת לשרשר* אני תמר (החברה של נדי...) הייתה הופעה מדהימה! אין מה להוסיף כבר אמרת הכל... וול החלטתי להתנחל פה!

vegan girl

New member
התנחלות זה טוב

נכון לרגע זה (נאף הורים) אני הולכת להופעה ב-10!!! יאי!

tipeshet

New member
כמה רציתי להיות שםםםם../images/Emo10.gif

אוףףףף שמחה שנהנת:) ודפנה המלכה התקשרה אליי ושמעתי את 'טוב לבד' בלייב! אחח היה כיף.. דפנה אני אוהבת אותך!!!

שעוכי

New member
בובה שלי.

פשוט תודה לך שלקחת אותי ושהיית איתי שם.. ועל השיחות המטורפות בלילה
אוהבת אותך בלי סוף!
אני אעלה תמונות בקרוב.

Ma E

New member
זה לא פייייירררר!!!!!!

גם אני מאייייייי וגם אני רוצה שאפרת תגע לי בכתףףףףףףף

IkMfNiY

New member
נשמע אדיר :) ../images/Emo42.gif

זהו, הגעתי למסקנה שזה פשוט לא פייר. החלטתי שבהופעה הזו, אני פשוט באה אל אפרת ואומרת לה שזה לא פייר שכל הזמן יש הופעות במרכז [ולא ביום חמישי!] ובדרום, ולא בצפון [בנימינה נחשב?]. זה פשוט לא הגיוני שהייתי כבר באממ נדמה לי 8 הופעות של יוני ובהופעה שלה עוד לא הייתי. האם אני אדרוש הופעה בחיפה? לא, אני פשוט אבקש לדעת אם באמת יש לה הופעה במרתף 10 [או בחיפה בכלליות] בזמן הקרוב. יעל

תשאלי...ובנימינה נחשב צפון

עובדה שלא הייתי:( למרות שהייתי אמורה להיות שם יעלי שיש בחיפה אני באה אלייך טוב!?

IkMfNiY

New member
כן!!! ../images/Emo42.gif

מצויין, ככה יהיה לי עם מי ללכת :X אוי'ש, אבל תדעי את השם משפחה שלי :X יעל

אני מבטיחה לא לספר לאפחד....P:

חוצ מזה...מותר לי כבר אני כבר כמעט מקובלת

tribe spirit

New member
היה מדהים../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

אחת ההופעות המדהימות שהייתי בהן אי פעם. היה מרגש בטירוף,ויפה,ואמיתי,וכלכך טוב... ביצועים מדהימים כלכך... אני לא טובה בלתאר את ז\כל זה,אבל אם אני אומרת שהיה מדהים אז אני מתכוונת:) דפי ניר תמרי שלומצ מאי ומאיה-היה פשוט מושלם איתכם!

מילי17

New member
האהאהא../images/Emo47.gif

נשמע כל כך מצויין. אני צריכה התפרקות מסוג כזה =/

למעלה