סיכום האירוע, והשלכותיו, אישית,

זהר שחר

New member
סיכום האירוע, והשלכותיו, אישית,

וכללית בעיני : אני אנסה למצות פה את העובדות , השקפתי , מסקנותי, וההשלכות, כהשקפתי . כל דברי מעתה אינם מכוונים לכל חברי הפורום . ישנם פה מספר אנשים, שאינם מסוגלים רגשית בעיקר לעכל את הדברים החמורים, וגם אין לי כל עינין בהם יותר מסיבות שאולי יפורטו בהמשך . לאותם אלו, אני כבר מודיע מראש, עקב הצפי ל"זנב" אחרי הודעותי, ושאר הירקות, שחבל על הזמן , ככל הנוגע אלי . וגם לך 4 , מניסיון קודם אתך , הבהרה – אם אני עוזב ת'פורום, יש לכך משמעויות שונות ואינני מחוייב לך ד'וח , או לכל אחד, שלא לכתוב בו כראות עיני אח'כ ( אני יודע כמה קשה לך התפיסה המורכבת הזאת...מצטער ), כך שתחסוך כבר מעתה מעצמך, את הבכיינות האינפנטילית בסיגנון הצ'ילבה בגנון, וממני את המיטרד... תודה .

זהר שחר

New member
הודעה אישית לאסף 4 " :

תהרוג אותי, לא מבין איך זה – ( " ) הגיע לאמצע הגובה שם ב 4... איך אתה עושה את זה ? ! ! מדהים . הלוואי הייתי מבין , ולו כזרת כמותך במחשבים ... סיכום הכל - וואלה , אני מוריד ת'כובע ! לימדת אותי לקח ראוי, כפי שתכננת בדיוק ! ניצחת אותי בגדול ! ! ! כל הכבוד ! רק...ככה... עכשיו כשאני עוזב, ת'יודע, אולי כדאי להפסיק את הקשר הזה...אתה יודע...בסדר ?...

זהר שחר

New member
העובדות ומהלך הדברים בעיני :

אסף 4 פתח לפני כחודש במסע הכפשות מכוער, מרושע , מבחיל, שחצני, מאוד אובססיבי , נימרץ ומאותגר . הסיבה - אני מרשה לעצמי מה שאחרים לא, מישהו צריך פעם אחת ל"חנך" אותי, להעמיד אותי במקומי, ולאלץ אותי להתנהג יפה , מיכיוון שידי יניב כבולות כמנהל ..." חסימה לא עובדת " והוא יפעיל את מכשיר הפלאים הקטלני ...חסימה לשכמוני קטנה עלי...נשק יום הדין יעיף אותי מפה קיבינימאט פעם אחת ולתמיד . אבל מה הניע אותו באמת ? הנעה עצמית ( את הערכותי על מצבו המעורער כתבתי כבר...). לא היה שום קינטור, גירוי, פרובוקציה...כלום ! מעולם לא היה שום ריב ביננו . אלה שהדחף היה עצום ! איך זה עובד ? ציטוט ממנו עלי אז( שימו לב ל"עכזרי" ) : " את ההתבכינות אני משאיר לאחרים, ואני אף לא חושב שחסימה פותרת בעיות אלא יוצרת חדשות. ההתמודדות עם נודניקים צריכה להעשות בשיטות אחרות - זו שיטה שלמדתי מאבי היקר, מורה ומחנך כבר 40 שנה: בכל פעם שיש תלמיד שמחליט להיות ליצן הכיתה או אחד שלא שם קצוץ, האבא שלי פשוט עושה ממנו צחוק לפני כולם ומגמד את הבן אדם. מרושע ? עכזרי ? יכול להיות. עובד ?? ב 100% ." איפה הייתם אז חברים יקרים ?...שתיקת העיזים...אולי גם נהניתם...כמו אתמול למשל... מרתק . נמשיך בהודעה הבאה .

זהר שחר

New member
על הורים , ויום הזיכרון לחבר שנפל..

פה בא הקטע הדוחה ביותר שאני ניתקלתי בו מאז הגעתי לפה – אסף ידידי, כשאתה מביא את אביך כגיבוי ומשען לשיטת טיפול "מרושעת ועכזרית" בי, כדי לנסות להשפיל אותי, תרשה לי בבקשה , אם לא איכפת לך,( וגם אתה יניב, שלכן חסמת אותי, ובבקשה לא למחוק הודעה זאת, כי ההיא נישארה לדראון עולם עד היום ) להתייחס לאותו אדם . ככה זה כשניתלים באילן גבוה ואישי . אלו מכללי תקשורת הבין אישית . ובכן - כאיש חינוך אני אומר - אם דבריך נכונים ( ואני כל כך מקווה שאתה משקר ! ), מר . שובל, הוא מאותם מורים בודדים אמנם, שפוגעים ומתעללים נפשית בילדים . משאירים בהם מישקעים נוראיים לכל החיים, באין מושיע, ומגן ! מורים כאלו יש לאתר ( קשה...), ולסלק בבושת פנים מיידית ממערכת החינוך, ונותר לי רק לקוות שאחד מילדי לא יפול במיקרה לידי "מורה" כזה ! "הפטנט" שהוא לימד אותך כבנו ( מבעית, איך שאתה עוד מתגאה בכך...), היה פוגע בפורום, כפי שבצעת אותו בדייקנות, כמעט בכל אחד מהבוגרים בו ( אלה שהזלמי מספיק חזק, והכבשים מעלות גרה...), ואנו מדברים על ילדים...ועל 40 שנות הוראה ! ! ! אכן כדבריך – "מרושע ואכזרי " ! יתכן שאברר אם מר. שובל עדין מלמד ברשל'צ . ברשותך . בהמשך מסע "ניתוח האופי" ( הפך למושג..תרמת משהו פה ! יפה .אהה...גם מכ'י..) ביום הזכרון, ניכנסת לשירשור כלשהו ( ממש זניח על מה...) , והודעת לי בנוסף למה שהיה לך לאמר רלוונטית, שעדיין לא יבשו דמעות אמו של חברך שנפל על חולצתך, ושביום כזה אין לך ראש לשמוע את השטויות שלי...משל, תקעו אותך באוזן ל usb עד הערב עם המחשב . אני לא עדין לא ניתקלתי פה, גם אחרי קללות הסנעיר, והרע מכל ההתבטאויות, בכזאת טינופת של דמגוגיה, המגייסת את השכול לצרכיך המידיים והתנצחויות שלך בפורום . עד כדי כך האובססיה בעינייני . איזה דחף עצור הניע אותך להגיע עד כדי ביזיון וחידלון ! הזלאמי ?...עד כדי כך ?... עזוב פורום, זלאמי, מחשבים...איזה מין אדם אתה ? וגל שון ? ! מכל מלמדי השכלתי ! דור שלישי לפיתוח שיטת שובל לאילוף אלמנטים אנושיים .

זהר שחר

New member
"משתין עליך בקשת ../images/Emo94.gif" אכן מיצית.

מוכר לך מלפני כמה ימים ?...עוד שירשור מלפני כיומיים בכיכובך שנימחק ...וגם הוא אגב, במסגרת התנפלות האספסופים על כל מי שמעז לצייץ... תשמע, אין לי סבלנות להתעסקות הסיזיפית עם התופעה הכרונית .היא גם רלוונטית לעיניני אך ורק כדוגמה למגמה כללית בפורום אליה אתיחס בהמשך... ובבקשה ממך, לא להמשיך עם הוא התחיל, אני בסדר, אבל זה טרול, ואני רק שר יודל כל היום...שהרי לפני כשבועיים היית יקיר הפורום, ומושא גאוותו... העינין הפרטי שלך לא מענין אותי עכשיו ,ואם אינך רוצה לשמש כסמל לאינפנטיליות שבפורום , תסיק את מסקנותיך לבד .

OK, mighty zalami

Keep ruin the place, I wont disturb you

זהר שחר

New member
על האקרים, קראקרים , קקרים, וביניהם

ובכן, שימו לב לנקודה חשובה ביותר פה – למרות שציינתי כבר פעמים רבות אומר שוב – "ההלצה" כפי שאתם מחוסר עינין ואיכפתיות , והוא (כמובן) מכנים אותה, לא הייתה אלה סופו של כל מסע " ניתוח האופי" האובססיבי, והמופרע , שהוביל למבוי סתום מבחינתו . כשלונו ותסכולו איימו על האגו, ולא נותר אלה לפנות לאלימות . חלק בלתי ניפרד ! ככה זה ניראה במציאות – המלכודות חבויים בתוך המשפטים הבאים, והפניה אלי : "הנה משהו נחמד. נראה לי שזה ירים לך קצת את המורל השפוף...". "אתה מפחד ?...אכן, יש הרגשה באויר שאפשר גם לשפר את זה". "קצת באיחור, אבל זה ישתיק אותך לכמה ימים". עכשיו תאמרו לי בבקשה אם התכנים , ובהקשרם הנ'ל , ניראים לכם כבדיחה נחמדה, ובלתי מזיקה , העומדת בפני עצמה ? ואולי אני סתם פראנואיד ?...ואולי לא היו הדברים מעולם ?...ואולי צר עולמכם כעולם נמלה, ואתם רואים ומתנהגים ע'פ הנוחיות המזדמנת לכם, ולא באופן ערכי, הגון, ושקול ?...נו...כוללה כבשים...מהההה ממההה .... הנה שוב העובדות, לבודדים שאולי מעניין אותם מה עשה וגרם (מתוך פניתי להנהלת תפוז): "4 מחשבים לפחות, שאנשים הצהירו בהודעות שנפלו ( אטמוסבירה, יעקובtcu, טל שמאי, ושלי ), אם ע'י אילוץ לרסט, או אחרת...לאטמוסבירה הפיל עוד 2 מחשבים שקשורים ברשת באמצע העברת נתונים בקליניקה, אחרים דיווחו על תקיעת האקספלורר , דיווח של אנשים רבים, ולא רק בפורום שלנו על ביטול שמירת סיסמא בחלונות , ואילוץ רישום מחדש, כניסה בניק מתחזה / מלגלג שלי - "שחרחר" כאילו שחר, הפניה לדף ניפרד עצמאי עם כיתוב מלגלג עלי . אצלי אחרי הרסט נפגעו קבצי הפעלה ( מצטער שהמחשב שלי ישן וגרוע...לא ידעתי שזה תנאי לגלוש בתפוז...) אילוץ רסט ע'י תקיעת המחשב בחלונות פופאפס יכול לגרום איבוד כל חומר שפתוח במקביל, והנזק בהתאם לערכו ! בכל הדברים הנ'ל, אבל בכולם, הודה אסף 4 , וכעת גם מתגאה בכך בפורום, כיאה לקראקר שקיבל לגיטימציה ותשומת לב . להזכירך, פעולתו הייתה מכוונת להזיק לי בפרט, אבל גם לכל גולש מזדמן , ועל בסיס "נקמה" אישית בי מאיזה גחמה שבניבכי נפשו . " נכון טעיתי , מצטער – זאת לא התנהגות של האקר , אלה יותר קרוב לקראקר, אבל אני הייתי מגדיר זאת בדייקנות – קקר . עבריין צעצוע במחשבים . "Real hackers mostly think crackers are lazy, irresponsible, and not very bright, and object that being able to break security doesn't make you a hacker any more than being able to hotwire cars makes you an automotive engineer." אלה שהדינמיקה בתהליך שעבר דווקא מאפיינת בדיוק קראקר קלאסי – אדם בעל הפרעה כלשהיא, שמתעצמת ע'י גירוי כלשהו ( הזלאמי הוא דמות שיכולה מאוד לאיים על אנשים סגורים, שמרנים, בעלי עכבות, ומעצורים רבים , עקב איום על שלמות הסדר ומסגרות החיים המוכרות והקבועות . כי הוא פרוע, כי " מותר לו הכל", קונטרווורסלי, לא ברור, פרובוקאטיבי ...) , גורמת לתיסכול וכעס, שמופנמים באין תיעול להחצנה , שיכולים לצאת רק באופן אלים , אבל " מעודן " , מתוכחם . הפגיעה באמצעות התערבות כופה כלשהיא במחשב , הנזק , וכמובן הסיפוק המרגיע בשימחת "הניצחון " ההצלחה, וההכרה החברתית– פסטיבל הלעג, והשימחה לאיד האינפנטילי שעדין לא הסתיים מאז, בשיתוף כל העדר . כמעט אף עיזה לא נעדרה...והוא כמובן מרחף לו בין פרח לפרח, עוזר, בודק, מתעניין, כפי שלא עשה מימיו...איזה נשמה טובה .הוא מספיק חוצפן גם להציע לכולם איך להתגונן מפניו, ושהוא עוד סתם דג רקק מהמומחים הגדולים באמת.... דוגמה קטנה שלו ( איזה סיפוק !..) - "יש לך מסרים מזהר אל תפחד הוא לא ישלח לך וירוס" http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=442&msgid=31208335 הנה , מהודעה זאת תוכלו להפיק עוד המון צחוקים, שימחת חיים, ותחושת ביחד חזקה ומשחררת, אפילו יותר ממיקודם ...קדימה אסףסופים למיניהם...תהנו...תתגבשו...

זהר שחר

New member
למה אני "נילחם" באדון שובל,

ולמה זה צריך לענין אתכם בכלל ?... א. פעם ראשונה אחרי כמה שנים שאני ( וכולכם ) סובל מהחולירות האלמונים האלו, שאת הסיפוק החולני שלהם מפיקים מנזקים במאות שקלים, ועוגמת נפש שהם גורמים לי תוך התערבות אלימה וחוצפנית כלשהי ( כן, הפופאפס שהעניק לי הם מהמחליאים יותר, וגם אופיינים לאתרים מפוקפקים, וזולים ...) , וגם יודע בדיוק מי זה ! תאמין לי 4 , בכנות – מודה שאם באותו רגע היית שם לידי, היית חוטף כזה אגרוף בפרצוף...עם הרגל, ובלי הרגל שאין לי... יובל, תגיד לי, אולי זכור לך מה היה לך להגיד עליהם פעם בוויכוח עם מישהו...זוכר ?...עכשיו תהנה...העיקר שהמחשב לא במעבדה... עיקביות מעולם לא הייתה הצד החזק שלך בפורום...למי יש כח למלחמות ?... ב . כפי שהבחנתם בוודאי, יש לפורום , ותגובותיו, או אדישותו יד ורגל מאוד משמעותיים בכל הסיפור הזה . הוא משקף אווירה , ותהליך התדרדרות , ואף קריסה ( קריסה, אההה קרס... נו הנה לך גם קצת חומר לזאנב...לא תגיד שאני לא חושב עליך ...) שלו במתכונתו בעבר . על כך בהמשך . ג. אישית, אני מאוד מאוכזב מהתייחסות, והתנהלות חברים , ואנשים שהערכתי כמובילים וחיוביים . לזלאמי לא איכפת כלום...אבל זהר, ככה , די מופתע...הדגשה שחברים כמשתתפי פורום . חברי האישיים מהם, גם אם רובם עיזים מין המינין , הם חברים פרטיים ללא קשר .

זהר שחר

New member
סקופ / אסף 4 בתחזית סטטיסטית

לחורף הבא : "אבל הוא התנצל עכשיו נכון ?... אז למה אתה ממשיך ?"... ככה הוא התנצל - "אפשר להביא את הבחור כעד הגנה ?... אטמוסבירה - ישנם מספר לקחים שניתן להפיק. כיוון שאני מניח שאני לא האיום היחיד באינטרנט(...), קבלי את המלצתי לגלעד שביד - כתבתי לו לביצוע מספר פעולות שיבטיחו את הגנתך מפני אנשים מתוחכמים ממני. ההמלצה הראשונה ד"א נוגעת ל windows 2000, אז לא לבצע אותה על מערכות הפעלה אחרות, כן ?... בכל מקרה, קבלי את התנצלותי אם הלצתי גרמה לך לחוסר נוחות. יש לי הרושם שאת היחידה שבאמת סבלה בצורה כלשהי." חוצפה שאין כדוגמתה ! פה ניראה סיכוי לתביעה ?...3 מחשבים ברשת קורסים ל 20 דקות תוך העברת נתונים הקשורים לכלב באמצע ניתוח...מפחיד...צריך להשתיק את זה...אז בוא נגיד "חוסר נוחות" במקום נזק, נשאר עם "הלצה" כמובן, נספק לה ידע איך להתמודד עם כאלו הרבה יותר גרועים ממני, שתתרכך... ונקנח באבטחה גלובאלית, שהיא היחידה שסבלה כלשהית... פה זה גם משעשע אותי, חייב להודות ! אבל מה אתי שובלי...הן גמני דיווחתי על נזק, ואפילו משמעותי...ועוגמת נפש...אז לא תתנצל ?... לא ! כי אני סיפור אחר – " קצת באיחור, אבל זה ישתיק אותך לכמה ימים.." מקפחים ת'קיבוצניקים... איך תתנצל, אם אני הסיבה , והמניע לכל מסיבת הסיום שביצעת לניתוח האופי שלי ....איפה ההגיון , זלאמי...למה עבדתי חודש כמו חמור ?...ניזרוק איזה הודעת " אחלה, בחלה, חבר'ה, כולנו צריכים להתמתן, וגמני..." ניסתום לכולם ת'פה...וניסגור ת'מעגל – מושלם ! ולתחזית הסטטיסטית – אם גרמתי נזק מסוג שהוא ל 2 מחשבים שנפלו מתוך 5, הרי שבחורף הבא , אם יתחשק לי, האפקטיביות תהיה 40% ! זה ממש לא רע...אמנם ברמת מובהקות נמוכה...בועז...קח מיספר... הנה עוד חומר לקטעים...צחי...תהנה חביבי ! מגיע לך...המשפחה המורחבת... ולסיכום הפרק שלך – אני מזה מקווה לא להתראות אתך יותר בשום נסיבות !...אללה יוסטור ...

אני באופן אישי מעוכזב. גם אם כל

שכתבת נכון לחלוטין מנקודת מבטך, "התנתקות" לא נראית לי כמו המהלך הנכון. אני לא הגבתי בפורום משתי סיבות מהותיות: א' אני אף פעם לא מתערב בסיכסוכים בינאישיים בפורום כמדיניות. ב' כל אחד רואה את העובדות מנקודת מבטו, ובעיקר מפרשן אותן. את אסף4 לא פגשתי מעודי. לי הוא נראה בסעיידר, גם אם מחליק פה ושם כמו כולנו. התקיעה שתקע הייתה אולי נקמה פרטית בך, אבל סביר יותר שהייתה בדיחה גרועה ומזיקה מבחינתו. ניתוחי האישיות והחינוך המיוחד אולי לא מלבבים, אבל רצים כאן הרבה דברים מלבבים פחות או יותר. לסיכום, אני בכל מקרה רואה בעצמי, וגאה בכך, חבר שלך, בין אם תפרוש, ובין אם כפי שאני מקווה, תימלך בדעתך ותשאר.

תגובתי:

זוהר - הרי כל מחשבותיי הכנות ביותר: 1) הקטע עם אסף 4, ובייחוד "ניתוח האופי" הוא בעייתי ומיותר. אבל כאלה הם רבים מן הריבים שאתה נכנס אליהם, לפעמים "אתה מתחיל" ולפעמים לא. הרבה פעמים אתה מתחיל, כך שהתרגלתי לא להתרגש מדי ובד"כ לא להתייחס. גבולות הטעם הטוב נחצים מכל הכיוונים בריבים האלה, גם אם אתה לא מרגיש את זה. 2) לגבי ה"הלצה": א. אם יש צורך בריסטרט זה לא נקרא שהמחשב נפל. לחלוטין לא. ב. היה ברור!! שהלינק יהיה בעייתי!! לכן אני באופן אישי חשבתי היטב אם אני רוצה ומוכנה להסתכן ולהיכנס אליו, והחלטתי בדעה צלולה שכן! והתוצאות תאמו את הציפיות שלי. אף אחד לא הכריח אף אחד להיכנס לקישור הזה. 3) לגבי כל שאר ההאשמות לאסף 4 - אם אני מבינה נכון, קל יחסית להוכיח או להפריך חשדות כאלה, ול'תפוז' יש את הכלים לכך. לכן לבוא עם חשדות בלבד גובל בהוצאת דיבה, ודברים אלה נאמרו כאן. אבל ללא ספק האיומים בתביעות במשטרה היו מיותרים. זהו - עיקר העיקרים מבחינתי הוא שאתה חבר יקר, וכך גם אסף 4 - ואם תשים לב פניו כרגע הם לשלום. כך שאם גם אתה תפנה לכיוון הזה השמחה תהיה גדולה.

זהר שחר

New member
לא נכון . תקראי בעיון .הנה תגובה של

אדם יקר פה ,שאיננו בקיא כמוך ברזי הסקריפטים למיניהם , וגם מייצג בכך לפחות 30% מגולשי תפוז . פחד, ושאט נפש הוא תימצות הודעתו - "לא ברור לי למה זוהר נחסם-ואסף 4 יצא גיבור היום........אים אני הייתי לוחצת על הלינק שניתן לא הייתי יודעת מה לעשות והייתי נישארת ללא מחשב עד שהבן יגיע מהצבא!ולטעמי זו סיבה מספקת "לעונש" ותודה אסף שהיתחשבת ולא שלחת וירוס קטלני- רק לינק דפוק " מגיע לה כי לא שמה פיירוואל , נכון ?...מי שלא מבין בזה, שיעוף מפה... מה שעשה הוא תקדימי ( כניראה בתפוז בכלל) , כך שגם כישורי כבולש הם תנאי קבלה לפורום עכשיו... כל העובדות לעבירותיו ,שכתובות בהודעה הרלוונטית שלי ניבדקו כנכונים, ובכולם הודה . ואת לא ניכנסת כמובן ל 3 לינקים שונים שהכניס . כי את חכמה, ואני נאיבי..

זוהר, ידידי:

אני אפילו לא ממש יודעת את הפירוש של המינוח 'סקריפט'. איך הגיב יובל: 'הסקרנות הרגה את החתול' - וזאת הייתה התגובה המתאימה של כל מי שנכנס לקישור. היה ברור שאסף מתחכם. אפשר היה להבין את זה כבר לפי הקישור הראשון. ואני נכנסתי לכל שלושת הקישורים, כאשר כבר אחרי הקישור הראשון הבנתי שיש כאן תעלולים לא בהכרח סימפטיים. אבל כולנו סקרנים, והסקרנות הזאת היא באחריותנו ועלינו. יחד עם זאת - אסף בכל זאת עבר כאן איזה גבול, ועד כמה שהתרשמתי הוא הבין זאת ולא יעשה זאת שנית. אבל זה לא עד כדי כך משהו נורא ואיום.

זהר שחר

New member
לי היא הרגה ת'חשק להשאר פה .

זה לא נורא, כשמישהו מנהל קמפיין רצח אופי משך חודש נגדי, ומרב תיסכול בסיומו, הוא מעניש אותי וחוגג את זה עם כולכם. אבל רק כשזה לא קורה לך . אולי זה היה נורא, אם היה איכפת לך ממני . מענין שאת לא מתייחסת לכך בכל תגובותיך . אבל את לא לבד, יש עוד הרבה עיזים בעדר... לא בקיאה בחומר .

דווקא בהחלט אכפת לי,

ודווקא כן התייחסתי: אמרתי ש"ניתוח האופי" היה בעייתי ומיותר. אבל אתה צודק, הוא היה מאוד בעייתי ומאוד מיותר. רק שהוספתי גם שבריבים האלו עפים הרבה דברים בעייתיים ומיותרים מכל הכיוונים, גם מכיוונך, ולכן התרגלתי (ונדמה לי שגם אחרים) בעיקר להתעלם ולחכות עד יעבור זעם. לדוגמה: אני בטוחה, וכך הבנתי זאת, שכשאסף 4 דיבר על השכול ועל הקושי שלו באותו יום, זה היה ממקום כנה ולא מתוך מניפולציה. גם זה יכול להתפרש כרצח אופי, זוהר...

זהר שחר

New member
ושוב הבהרה קריטית - לא מדובר בעוד

"ריב" פוליטי, אחר, ועינייני . מדובר , לזכרוני לראשונה באדם שריכז את כל כוונתו במטרה מודעת ומוצהרת אחת - להשמיץ, ולהשפיל אותי . נקודה . אין שום דבר אחר , ולא היה שום קינטור , או איזושהי סיבה אחרת . תקיפה אישית בלבד נטו ! נכון, מיליימעך צדק שאת מהטובים...ויש פה עוד הרבה טובים...אבל זהו מצב בלתי אפשרי !

אתה צודק. לא היה לזה מקום.

אם כי למיטב זיכרוני זה כן היה בעקבות ריב כלשהו.

למעלה