סיכום דיון

ש ו נ י

New member
למה, תקציר ארועים למי שלא היה שבוע

זה אחלא לדעתי כמו ב.... נגיד בסדרות TV "פריביוסלי און...." ואז אתה מריץ את התקציר ואנשים יכולים להשתמט מלהיות פה פייייייייי מליון זמן ולהרגיש שהם עדיין בעניינים דווקא כשרוני למדי אסביר? אני יש לי בעיה אף פעם לא ידעתי לתמצת להיות תכליתית עניינית תמיד כשאני מדברת במקום לגשת לעניין אני מתחילה עם אמממ ובה...... ומפרטת ומרחיבה (בנים לא סובלים סגנון דיבור כזה) חחח ונגיד בבית ספר תמיד כשהייתי צריכה לכתוב סיפור או חיבור זה היה אחלא (לעשות מכלום משהו) אבל כשהייתי צריכה לכתוב איזה דו"ח או משהו פחחחחחחחחחחח עמודים על עמודים ובקושי איזה תכלס בסוף כלומר אני יודעת מה אני רוצה להגיד אבל לא תמיד יודעת איך להגיש את זה בתכליתיות אז זה גם סוג של כשרון דווקא היה מצחיק!

ש ו נ י

New member
אה וכל הקשקשת הזאת - זה כשאני לא דג

כי כשאני דג בית דין לא יוציא ממני הגה ואדבר בכן/לא יש ימים כאלה וכאלה ומי שפוגש אותי ביום אחד פוגש מישהו שפגש אותי ביום אחר יהיה בטוח (בשיחה ביניהם) שחברו מדבר על מישהי אחרת לגמרי ולא על אותה שוני אבל שוב - ברייה מורכבת הנני
(משתנה כל הזמן) וזה כל ה...... שוני

איש הרוח היקר

תודה מכל הלב על המילים החמות שלך כלפיי. אני גאה ושמחה להיות חלק ממשפחת פורום דתיים. זה כל-כך חשוב לשמור על המסורת, ואני כאן בשביל ללמוד, וגם כדי להשמיע את דעתי בנושאים הקשורים לדת. לא סתם בחרתי את הכינוי "מישהי שאיכפת לה" כי באמת איכפת לי מהתורה הקדושה שלנו, הנה דוגמא קטנה לאיכפתיות הזו:בפורום שאני מנהלת C.P. שיתוק מוחין תמיכה יש לא מעט שומרי שבת, ואני החלטתי לא להגיב לשומרי השבת בשבת על מנת לשמור על כבודם, העיקרון הזה מאוד חשוב לי בתור מנהלת. ריגשת אותי. איזה כיף שיש בית כזה חם עם אנשים כאלה טובים, חיזקו ואימצו אחיי היקרים! ליאת.

ש ו נ י

New member
כנראה שלא רק לך אכפת ../images/Emo8.gif

בכלל אנחנו משפחת דובוני אכפת-לי חחחחחחחח

שינילה

New member
וואי, איך רק עכשיו שמתי ../images/Emo23.gif ../images/Emo35.gif

אישי, תודה רבה רבה
. באמת שכיף לי להיות חלק מהפורום הזה. התמ-ים, תודה רבה גם לך. אתה באמת משהו מיוחד. אני די מסכים עם הודעת הסיכום שלך. אגב, אהבתי את הירידה הקטנה עליי
. חכה, חכה...לא תדע מאיפה זה יבוא לך...התגובה, כמובן... וממש מצטער שהזנחתי אתכם בימים האחרונים. הייתי צריך להשלים כמה התגוששויות בפורומים החילוניים
. שם בדרך כלל אוהבים לריב איתי, משום מה... הנה חזרתי
(רק לגברים
)

../images/Emo11.gifמגניב

בתור אחת שרוב הזמן מסתכלת מהצד על הפורום הזה ... אתה פשוט כישרון!!!!!

צחקן

New member
מי העליב אותי ?(שאלה לתמ-ים)

ב"ה (שאלה להתמים התמ-ים להפסיק עם השבת והשבו"ט? ואם זמני כניסת השבת ויצאתה?)

למעלה