סיכום אמצע שבוע

סיכום אמצע שבוע

מדדי העולם עלו בעוצמה מעלה בשבועיים האחרונים, למרבה הפלא על אף ששום תוכנית הצלה חדשה לא יצאה בארה"ב או באירופה למעט דיבורים של המנהיגים.
הבורסות עלו, במיוחד על דוח התעסוקה הסנסציוני שהתפרסם בארה"ב. דוח תעסוקה עלה בכמעט 50% על הציפיות המוקדמות.
אפשר לומר שהצפי המוקדם כנראה היה נמוך למדי. הציפיות נמוכות מכדי שיצור אפקט חיובי.
בתקופה האחרונה אנו רואים את הבורסות בחו"ל משנות כיוון לפי אימרות כנף של מנהיגים. או שמתפרסם נתון מעולה, בדיוק רגע לפני נפילה חדה.


הבורסה בישראל עלתה למדד 1110 השבוע בינתיים ולא מעבר לכך. לאור העליות בחו"ל היה ניתן לחשוב שכאן תהיה דהירה במקביל, אבל הבורסה כאן ממשיכה לאכזב בביצועים, לדשדש ימים שלמים ולהמתין לטריגר חיצוני שיוביל משקיעים פנימה או החוצה. התשובות נמצאות בסוריה, בכלכלה המקומית ומעשי הקברניטים.

במצב זה של דישדוש ומשקיעים מנומנמים, זה יכול גם להגיע ביעף, בינתיים משתזפים כנראה ולא נכנסים למים השקטים של הבורסה. 1093 ו-1085 אזורי תמיכה.

דולר:
נרגע לעת עתה, ינוח בתקופה הקרובה באזור הנוכחי של ה-4 להערכתי.

sp:
עליות חדות למדי במדדי ניו יורק לרגל ציפיות לתוכנית Q3. אחרי שהתוכנית לא ניתנה למשקיעים מברננקי, הגיע דוח תעסוקה מצויין שדחף מעלה. 1370 אזור שיווי משקל אם יורדים,
1400-1420 התנגדות.

אופציות מעו"ף:
מדד המעו"ף עלה לשיא של 1,115 בסוף יולי. הסוחרים בנו עד כה על התנגדות זאת מבחינת פוזיציות. אזור הכתיבות המשמעותי החודש נמצא נמוך למדי על 1060-1070, לכן ההגעה ל-1110 מצריכה שיפוצים על מנת להתאים את הפוזיציות למדד.
שוק האופציות ירד במחזוריו לממדים צנועים למדי. הנזילות לא גדולה. אם יקרה טריגר זו יכולה להיות בעיה להתכסות -
לכן אני חושב שבעת הנוכחית צריך לפעול עם הגנות למרות מגמת העלייה בעולם כרגע, על כן רמות הסטייה כאן והויקס בארה"ב שמייצגות את התנודתיות והפחד נמוכות למדי ולא מגלמות שום תנועה חדה מעל 2% לכיוון מהיר.

בינתיים למדשדשים טוב עם תנועות המדד. הפרמיות נאכלות והשחיקה נמשכת, אם כי לא רבים מצטרפים לעגלת הדישדוש. לכל כיף יש סוף מתי שהוא ואף אחד לא רוצה לסגור את הדלת אחרון, לכן הגנות לכתיבה זה פשרה טובה.

1095 מייצגת תמיכה נאה בזמן האחרון והחליפה לעת עתה את ה1080 הידועה.

בוקר טוב
בהצלחה
 

אלברט101

New member
בוקר טוב לכולם

ננס מה קורה? תעלה סקירה.
 
אלטברטו...סבח


לפני שמתחילים שני נקודות מבט של אנשים עם מוניטין............07/08/12 23:01օ בעל הבית עוד יאכל החודש קש,כנראה יצטרך להתגלג ל 1140 - קאריה •ליצנים שוק הולך ל 1126 לבדוק ממוצע 20 בגרף matan3000 07/08/12 22:0280............................נקודות מענינות אהרון והגפילטע אומר שהוא סוחר תמיד לשיטתם של קאריה ומתן 3000...........................אני את שלי אמרתי אתמול מי שיתפס במלכודות של הגנב ישלם בריבית דריבית..........................חוץ מיזה השווקים הם כמו רולטה כמה פעמים יפול השחור רצוף,,,,לפי הסטיסטיקה אמור לבא אדום באיזשהו שלב...אולי אני טועה אולי אני הוזה אולי זה מישאלות לב ....בשביל זה יש הגנות בשפע הגליל................בינתיים נקודות 1097-1107 עובדות את עבודת השחיקה..............זולי ,למקורבים לבנות קונטסות.....
 
למעלה