סיכויי הגירה

liron0609

New member
סיכויי הגירה

היי
אני ובן זוגי התחלנו לברר את כל הפרטים כדי להגר לקנדה
חפרתי על כל הפורום (דרך אגב ממש תודה כולם פה נורא נחמדים ועונים על הכל!) ורציתי לדעת מה לפי דעתכם הסיכויי הגירה שלנו
אני בת 25, יש לי תואר ראשון במעבדה רפואית ואני כרגע בתואר שני בגנטיקה של בעלי חיים. אני עובדת כלבורנטית בבית חולים וטרינרי ואני משערת שעד המעבר יהיה לי כבר שנתיים ניסיון שם.
בן זוגי בן 26, יש לו תואר ראשון באנימציה ופרסום מבצלאל והוא עד המעבר יהיה גם בעל ניסיון של שנתיים.
האנגלית שלי טובה מאוד ושלו מצויינת כמעט ברמת שפת אם
אין לנו ילדים, רק חתול שעובר איתנו.
שמתי לב שהדרישות כל שנה מאוד עולות ולכן אנחנו מתלבטים האם הסיכויים כרגע בעדנו?
אנחנו גם שוקלים שהוא ילמד שם תואר שני ואני בעתיד מתכננת לעשות שם דוקטורט. הבעיה היא שלימודים לשנינו יהיה נראה לי פשוט יקר לשרוד אם אנחנו לא אזרחים שם.
בנוסף אנחנו לא נשואים, ורק אם יהיה יתרון לכך נתחתן (פשוט לא מרגישים צורך להתחתן) השאלה אם זה יתן יתרון או לא?
המון שאלות, סליחה:)
ותודה לעונים!

CAN111

New member
תשובות

1. אין קשר לסיכויים, בשום מסלול הגירה אין הגרלה, ולכן המילה סיכויים לא מתאימה, או שיש מסלול שתבחרו ותענו על הדרישות ותתקבלו או שאין, זה לא סיכויים, אלא בינרי, מתאימים לא מתאימים.
2. אתם לא צריכים להתחתן, אם אתם גרים ביחד מעל שנה.
3. יש 2 מסלולים הגיוניים שאתם יכולים לענות עליהם.
הראשון זה מסלול הנקודות, תבדקו לבד כמה אתם מקבלים, כמה תקבלו עוד שנה או אחרי שתסיימי את התואר השני, אם תקבלו 450 נקודות או יותר, כנראה שהניקוד יספיק לכם, פחות מזה תלוי במה שיקרה בעתיד, אם תקבלו ציונים מעולים במבחן באנגלית אתם תהיו מעל, אתם צריכים להרשם למבחן IELTS כללי.
http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/crs-tool.asp

או שאחד מכם ירשם ללמודי תואר מתקדם, תואר שני או דוקטורט, במהלך הלימודים בן הזוג יקבל ויזת עבודה פתוחה וירויח כסף, בסוף הלימודים תקבלו עוד ויזה באורך הלימודים, וככה או אחרת תוכלו להגר ולקבל תושבות.

ANZ1

New member
עניתי על השאלה

האפשרות הראשונה שכתבתי היא דרך האקספרס אנטרי, תבדקו כמה נקודות יש לכם, כמו שכתבתי, אין הגרלה, כל סיבוב לוקחים את הבקשות עם הציונים הגבוהים ביותר, אם הבקשה שלכם תהיה 450 נקודות או יותר, סביר מאד שתבחרו.

למעלה