סיכויים וסיכונים בהחזרת שידוך.

סיכויים וסיכונים בהחזרת שידוך.

בעקבות התלבטות של חבר, אשאל כאן. נגיד שנפגשתם עם בחור/ה מספר פגישות, והורדתם כי לא הרגשתם כ"כ חיבור, אבל בכללי הכל היה בסדר, חוץ מקליק שאיחר לבוא. המשכתם להיפגש עם הצעות אחרות, אבל כולם היו בהחלט לא קשורות. עכשיו בשם חושבים אולי לנסות לחזור להצעה ההיא. הייתם עושים את זה? נראה לכם שאם חוזרים להצעה זה מראה לצד השני שאתם רציניים בעניין ויש לכם מעל חמישים אחוז שזה יתקדם לכדי סגירת וורט? או שזה מתחיל ממש כמו כל שידוך אחר? מה השיקולים שהייתם עושים בכזה מצב?

קודם כל אני חושבת שצריך להבהיר את זה

כשמעלים את שוב, שאתה מרגיש לא שלם עם זה שהורדת, ואתה רוצה לבדוק את ההצעה הזאת שוב..... לציין את זה בצורה ברורה. דבר שני אני חושבת שאם אתה מרגיש לא שלם עם זה שהורדת ,זה שווה בדיקה .כי גם אם נניח שזה ירד גם בפעם השניה, אתה תיהיה שלם עם עצמך ועם ההחלטה שלקחת.....ולא תיהיה לך את ההרגשה של החוסר וודאות כמו עכשיו זו דעתי

בת תורה

New member
למדה איתי מישהי שבחור דחה אותה

בגלל שהיא היתה שמנה לטעמו.ואחרי חצי שנה הוא ביקש לשוב ולהפגש איתה.. ומאז הם נשואים באושר ובאושר /tapuzforum/images/Emo22.gif.

השיקול

היחיד שאמור להיות פה, האם הוא חושב שהיא מתאימה לו, ששווה לו לנסות איתה.. מה שהצד השני יחשבו לא משמעותי.. הוא את ההשתדלות שלו צריך לעשות והשם יעשה את שלו.. ואגב, היה לי חבר שחזר להפגש עם בחורה 3 פעמים!! במשך שנה וחצי ואז הגיע הקליק והם נשואים באושר ואושר...

זה נושא מאוד מעניין

פעם לא הייתי שוקלת את זה כי הייתי בדעה שאת העבר לא מחזירים והוא אמר להישאר במקומו - בעבר. אבל היום אני יודעת שהחיים יותר מורכבים מזה ולפעמים בנאדם צריך את הזמן בנפרד כדי להעריך את מה שהיה לו,מה עוד שזמן משנה אנשים לפעמים ואתה יכול "לגלות" את האדם מחדש..ולראות דברים בצורה שונה.. אני בעד

קליט

New member
זה מראה שאתה רציני

אולי יש קצת פחות סיכוי שיצא מזה משהו, אבל בהחלט - אתה רציני לבדוק מחדש את הענין . בכבוד ! . תשמע משהו, אני חושב ש : אם הורדת אותה על סיבה חיצונית זה לא ישתנה, ושוב תרגיש מבואס/לא מתלהב מהמראה שלה, אם הורדת אותה על סיבה צדדית/השקפתית/שכלית יתכן מאוד שיהיה כאן מבט שני לטובה . ובכל מקרה חשוב שתגיע אחרי עבודה פנימית עם עצמך, ושהכל יהיה ברור . אתה חושב לעצמך ששוב אתה נמצא מול ה"מציאה" הזאת ואתה שוב מרגיש את מה שהרגשת אז . . בהצלחה

למעלה