סיימתי לצפות בעונה 3

סיימתי לצפות בעונה 3

היי,
סיימתי היום לראות את העונה השלישית ב-HOT VOD. הייתה עונה מצויינת בדיוק כמו שהבטחתם כאן

אני קצת עצוב שהיא נגמרה, עכשיו יקח שנה עד ש-HOT יעלו את העונה הרביעית (אם בכלל)...

נהנתי לראות את מתיו פרי בפרקי הסיום של העונה, למרות שהוא מאוד ערמומי. הקטע המלוכלך שהוא עשה לאלישיה - בהחלט לא ראיתי את זה בא.
אני שמח שקארי חזר ללוקהרט-גרדנר, הרבה יותר כיף לראות אותו משתף פעולה עם אלישה (כמו בעונה הראשונה) ולא נלחם בה. זו דעתי.
קלינדה מתעלה על עצמה מעונה לעונה, עכשיו אני מבין למה היא דמות כל כך פופולרית בקרב צופי הסדרה.
ויל קצת הוריד הילוך העונה ודיאן תפסה את המושכות. בסדר, זה לא קל כשמשעים אותך מהתפקיד

איליי - יש לי רגשות מעורבים לגבי הדמות שלו. לפעמים הוא מצחיק אותי, לפעמים הוא מעצבן ברמות.

אני ממש אוהב את דמויות המשנה שקופצות לתפקיד אורח מדי פעם: (למרות שלרוב הם עושים צרות לאלישיה)
לואיס קאנינג - נהנה להשתמש בנכות שלו למול השופטים, במקביל ממש מעוניין שאלישיה תעבוד איתו.
ננסי קרוז'ר - הבחורה שמעמידה פני תמימה בכל משפט כדי לזכות לחיבה מהשופט / חבר המושבעים, אבל אלישיה כבר מכירה את הטריקים שלה.
פאטי נייהולם - הביץ' הכי גדולה בסדרה
לא מהססת לדרוך על מי שצריך ובמקביל משחקת אותה אימא טובה. למרות שהיא קרצייה אני מרגיש שהיא מסוג הדמויות האלה ש"כיף לשנוא" מרוב שהן רעות

דנה1982

New member
אה, העונה השלישית מענגת

מכאן זה רק ממשיך ומשתפר (למרות שיש קו עלילה מסוים בחצי הראשון של עונה 4 שהיה לי קשה איתו, אבל בלי ספוילרים...)
&nbsp
אגב, מבחינתי הדמויות של מייקל ג'יי פוקס ושל מתיו פרי הן שתי דמויות האורח הטובות ביותר בסדרה. מתיו פרי מתגלה כשחקן אופי מעולה, וזה לא פשוט לשחקני "חברים" לצאת מהנישה שלהם (ג'ניפר אניסטון נדונה לחיים שלמים של קומדיות רומנטיות א-לה רייצ'ל). ומייקל ג'יי פוקס בכלל... הפרקים הראשונים שלו בסדרה היו גדולים.
&nbsp
את קלינדה לא אהבתי מהפרק הראשון אז אני אישית לא ממש מבינה למה היא כזו פופולארית... ככל שהזמן עובר אני רק סולדת ממנה יותר. די. מיציתי אותה. לפני 5 עונות.

מתיו פרי אכן שחקן מעולה

ואני מסכים איתך בקשר למייקל ג'יי פוקס.
המניפולציות של הדמויות האלה ממש משעשעות אותי לפעמים...
בכל פעם שננסי קרוז'ר (הבלונדינית הצעירה שמשחקת אותה תמימה) אומרת מול חבר המושבעים "אני בסך הכל בחורה פשוטה ממישיגן..." אני פורץ בצחוק

&nbsp
לגבי קלינדה, אני לא כל כך התחברתי אליה בעונה הראשונה. התחלתי לחבב אותה מהעונה השנייה בגלל המסתוריות שלה והערמומיות. אני חושב שבסך הכל היא טובה (גם הראו שכן אכפת לה מאלישיה - בפרק שבו חיפשו את גרייס).

אף פעם לא חשבתי על זה

חוץ מדיוויד כולם עושים קומדיות

&nbsp
והדמות אורח שאני הכי אוהב זה סוויני..

עונה גאונית!

טוב, אני כותב לפי מה שאני חשבתי כשראיתי בפעם הראשונה (בערך
)
את הפרק עם מת׳יו פרי פרסמו בתור ״מתיו פרי בפרק לא חברי״.. והיו לו שם כמה רגעי צ׳נדלר

אני אוהב את קארי בעונה הזאת, בעונה השניה הוא עצבן.. אהבתי שבחקירה על וויל הוא ״דאג״ לאלישה כשוונדי שאלה אותה שאלות אישיות..
קלינדה סבבה, קצת ירד ממנה אחרי הקטע עם לילה.. אבל אהבתי שהיא זאת שמצאה את גרייס ושאלישה איימה קארי שעצר אותה
You bring Kalinda to me. NOW!!!

מבחינת ניהול דיאן תמיד הייתה יותר טובה מוויל, אבל מצחיק איך שהוא הגיע להחלטה להסכים לדיל..
איליי אמור להיות דמות כזאת..
&nbsp
קנינג
אני אוהב את זה שהוא ואלישה יכולים לדבר בציניות ואז פתאום כמה דקות של רצינות..
אני אוהב את פאטי!! היא אדירה!! אני אוהב את פאטיvsוויל..
וקנינג ופאטי זה בכלל שילוב אדיר!
ננסי הזאת

&nbsp
מה חשבת על הסוף?! אלישה הייתה צריכה לחזור לפיטר ולילדים או ללכת?!
&nbsp

דעתי על הסוף

אלישה בהחלט ניצבת בפני דילמה לא קלה. אני אישית חושב שהיא לא צריכה לחזור לפיטר אלא להמשיך הלאה בחייה כמו שהיא יודעת.
יש לי תחושה שפיטר יאכזב אותה.
&nbsp
פאטי אכן דמות אדירה
נראה שהיא יודעת איך ללחוץ על הנקודות הרגישות של וויל בכל פעם שהוא מתעמת איתה.

למעלה