סיטואציות של לב שבור.

Yael Floyd

New member
סיטואציות של לב שבור.

כי פעם נורא ניסיתי לאהוב אותם הייתי אומרת דברים יפים כן, גם אני מתגעגעת אהוב שלי. כמה שבא לי להקיא את כל המילים האלו שאמרתי אז. כמה שהכל היה מהול בשקרים, בניסיון לאהוב בכדי להרגיש נאהבת. ועכשיו חולפים על פניי אנשים שהייתי רוצה להכיר יותר לעומק שהייתי רוצה לאהוב אותם ולחוות איתם ולהרגיש איתם המון דברים אבל עוצרת (חשבתי שלא תדברי איתי יותר) פשוט הייתי רוצה להיות מלאה בכל העוצמות האלו שהיו לי פעם שהייתה בי אהבה כזאת גדולה ורק לא היה למי לתת ועכשיו, יש כלכך הרבה אנשים אבל אין ולו אהבה אחת קטנה. ההתעסקות בזה מחליאה אותי ועם זאת מרתקת הייתי רוצה לדעת מה כולם חושבים בכדי לתאם ציפיות להגדיר שפיות רגש ורצון להגדיר יצר ולהגדיר היגיון ואז, רק אז אני אוכל לנשום לרווחה. כמה שהרעיון הזה מחליא אותי ועם זאת.

רותי ב.

New member
זה גרם לי למחשבות,

והמחשבות [הפרטיות] להמון עצב מצד אחד, ולתחושת הצפה ואושר מהצד האחר. זה מגיע עם שמות, וזכרונות, וגם עם הרבה הווה ובאמת מרתק מצד אחד לחשוב על הדברים ונכון שחשוב לדעת מה חושבים בשביל לתאם ציפיות, אבל הציפיות הן שלך, ואנשים לא תמיד ששים לגלות את צפונות לבם. והצרוף הזה, לפעמים די מותיר אותנו בתוך איזה סוג של ערפל, וחוסר ידיעה, " ואז, רק אז אני אוכל לנשום לרווחה." ומה שנותר הוא באמת ללכת עם התחושות, להחליט לפי איזה שהוא צירוף של תחושות והגיון, ומחשבות. ואם כך, אני לא יודעת מתי באמת אפשר יהיה לנשום לרווחה. אולי כאשר אנשים באמת ילמדו להתחבר יותר גם לרחשי ליבם, ולדבר עליהם. כאמור, רק הרבה מחשבות.

למעלה