סיור בתחנת נתיבות.

מצב
הנושא נעול.

stratomaximus

New member
יש סיבה מסויימת למה בנתיבות יהיו 4 רציפים?

בתחנה
שישה דרגנועים אמורים להתפרש בשטח בתחנה שתכיל שני רציפי אי וארבע מסילות. בדומה למצודת שדרות, גם כאן יכיל החניון מסוף אוטובוסים.
יש סיבה מסויימת למה בנתיבות יהיו 4 רציפים?
בעוד בשדרות יש 2?

כפי שהייתי בטוח עד עכשיו, נתיבות אמורה להיות עוד תחנת ביניים בין אשקלון לבאר שבע (בדיוק כמו שדרות ואופקים), ולשרת קו אחד ויחיד. האם אני טועה, ויש תכנון לקבוע אותה כתחנה סופית לרכבות מסויימות, דבר שיצריך יותר מ- 2 רציפים?

בועז ל

New member
הריח של המכורים

סיור בתחנת נתיבות.
לאחר שסיימנו את סיורנו ב"מצודה" של שדרות המשכנו לנתיבות. שרשור המצודה שאירח את פרויקט 'נופי החשמול' של darkshadow1 עלה על גדותיו ולכן תחנת נתיבות תזכה לשרשור נפרד. ברגעים אלה מחשב ד"ר התחכמות את דמי השכירות שנצטרך לגבות מ-darkshadow1.

יאללה, יוצאים לדרך.
הריח של המכורים
כשכבוד הרב פיינשטיין יקיץ מתרדמת השבת, הוא ישמח לספר לנו מהו החומר בו טובלים את אדני העץ.

amit1270

New member
ואולי גם לעזור לי לענות על שאלה שנשאלתי שם

הריח של המכורים
כשכבוד הרב פיינשטיין יקיץ מתרדמת השבת, הוא ישמח לספר לנו מהו החומר בו טובלים את אדני העץ.
מה זמן החיים של האדנים האלה? אני עניתי תשובה לא-מחייבת בנוסח "עשרות שנים". מישהו יודע מספר מדויק יותר?

(ונדמה לי שהחומר נקרא קראוסוט.)

easylivin

New member
creosote:

מה זמן החיים של האדנים האלה? אני עניתי תשובה לא-מחייבת בנוסח "עשרות שנים". מישהו יודע מספר מדויק יותר?

creosote:
https://en.wikipedia.org/wiki/Creosote זה החומר המסורתי, היום יש לו תחליפים.

davidfainshtein

Member
מנהל
בין 7 ל- 40 שנה

בין 7 ל- 40 שנה
תלוי בסוג העץ, בתנאי האקלים ובמהירות/משקל הרכבות ואינטנסיביות התנועה.

easylivin

New member
רק במפלגים. זה פשוט יותר נוח

למה עוד משתמשים באדני עץ?
רק במפלגים. זה פשוט יותר נוח
מאפשר גמישות בתכנון המפלגים, וביצוע שינויים במקרה הצורך בלי להחליף את האדנים שמתחת.

בועז ל

New member

סיור בתחנת נתיבות.
לאחר שסיימנו את סיורנו ב"מצודה" של שדרות המשכנו לנתיבות. שרשור המצודה שאירח את פרויקט 'נופי החשמול' של darkshadow1 עלה על גדותיו ולכן תחנת נתיבות תזכה לשרשור נפרד. ברגעים אלה מחשב ד"ר התחכמות את דמי השכירות שנצטרך לגבות מ-darkshadow1.

יאללה, יוצאים לדרך.

בועז ל

New member
התוואי לכיוון התחנה

סיור בתחנת נתיבות.

יאללה, יוצאים לדרך.
התוואי לכיוון התחנה
ארבע מסילות אמורות להתמקם כאן.

בועז ל

New member
הטיית נחל בוהו מדרום לתחנה

סיור בתחנת נתיבות.

יאללה, יוצאים לדרך.
הטיית נחל בוהו מדרום לתחנה
מובל מים ענקי נבנה על תוואי ההטיה.

בועז ל

New member
נחל בוהו סמוך מאוד לתחנה ואינו נמצא 2 ק"מ

זה נחל אחר
נחל בהו נמצא כ-2 ק"מ מערבה משם. זה אחד מיובליו או מיובלי נחל הבשור האחרים.
נחל בוהו סמוך מאוד לתחנה ואינו נמצא 2 ק"מ
מערבה ממנה. עם זאת ייתכן שמדובר ביובל חסר שם של הנחל שנראה במפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה