סיוע בהסדרי חובות בבנקים

נדב100

New member
סיוע בהסדרי חובות בבנקים

לחברי הפורום שלום רב ! אני מבקש בזאת להביא לידיעתכם את השירות של חברתנו: לי חברה בשם "פלנט יועצים" העוסקת בסיוע לאנשים שנקלעו למצוקה עקב חובות בבנקים. אנו מייצגים חייבים ומספקים פתרונות לבעיות חוב אליהם נקלעו חייבים מול הבנקים. אנו יודעים לעשות זאת, מהר יותר וזול יותר מכל דרך אחרת, ומביאים לפשרות והסדרי חוב לטובת כל הצדדים. מומחיותנו מבוססת על היכרות מעמיקה ואישית במערכת הבנקאית וניסיון מצטבר רב. משכנתאות - עריכת הסדרי חוב, פריסת חובות ופיגורים בתשלומי המשכנתא. יעוץ וטיפול בתשלומי משכנתא. סיוע בקבלת משכנתאות. חובות מסחריים - הסדרי תשלום ופריסת חובות בבנקים המסחריים, הסכמי פשרה וגישור בין הלקוח לבנק. בדיקת חשבונות בנקים וריביות בנקאיות. הטבה ושיפור בתנאי האשראי בבנקים המסחריים. השירות אישי ודיסקרטי. פגישת יעוץ ראשונה, ללא כל התחייבות. תשלום על בסיס הצלחה בלבד. ניתן ליצור איתי קשר בטלפון: 054-738-3436 - - - - 03-902-8737 בברכה בצלאל

אם כבר פרסום...

רק מזכיר את קיומנו.... יועצים כלכליים יש המון, כפי שכבר ציינו בפני כאן בפורום. אנחנו כבר כמה חודשים מנסים למצוא את הייחוד שלנו, וזה מאוד קשה. בפועל השיווק העיקרי, להרגשתי, הם הלקוחות המרוצים. לא משנה כמה פרסום אני עושה, עיקר הלקוחות החדשים שלי מגיעים דרך לקוחות קיימים. שיווק זה מאוד קשה. זה 90% מהעבודה, אני כ"כ שמח כשיש לי איזו עבודה ממש להשקיע בה, ולחשוב... אבל מספיק להתלונן ולקטר, וחזרה אל לוח הציור לתכנן עוד קמפיינים שיווקיים. (או למי להתקשר מחר להציע את שירותי)

למעלה